Düğün Öncesinde Gelinlere Özel Yepyeni Bir Parti: Bridal Shower

Yeniliklere bayılıyoruz! Hele ki bu yenilik gelinler içinse mutluğumuz biraz daha artıyor. Bu kez harika bir sürprizle karşınızdayız! Üstelik bu sürprizde en yakın arkadaşlarınız sadece sizin için bir araya geliyor ve unutulmaz anlar yaşanıyor. Bahsettiğimiz şey bekarlığa veda partisi değil, kına gecelerine ise hiç benzemiyor. Hadi, hazırlanın bu kez sizi hikayenin en önemli kahramanı olduğunuz bir Bridal Shower’a davet ediyoruz.

bridal-kapak

Tatlı Bir Gün Sizi Bekliyor!

Bridal Shower demek kız kıza parti demek. Kız kıza parti ise kalorinin dibine vurmak demek! İşte tam da bu sebeple düğün öncesi son toplantınız için zengin bir menü oluşturmanız oldukça mühim. Kutlama açılışı için hazırlanmış şık bir pastayla misafirlerinizin aklını başından alabilirsiniz mesela. Hatta zarif bir ikram büfesi hazırlayıp konuklarınızı yeme-içme konusunda özgür bırakabilirsiniz. Lezzetli cupcake sunumları, soğuk içecekler ve tuzlu atıştırmalıklar, hepsi bu kadar! Bridal Shower büfesini kurmak için arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz aslında. Eminiz aralarında enfes pastalar yapan biri vardır.

bridal-1

Günü Ölümsüz Kılacak Hediyeler

Bridal Shower konukları için büyük merak konusudur hediye seçenekleri… Eğer siz de her şey usulüne uygun olsun diyorsanız minik hediyeleri unutmayın. “Peki nasıl hediyeler olmalı” diyorsanız cevap basit: kadınlar kozmetiğe bayılır! İpucunu da verdiğimize göre size sadece hediyelerinizi paketlemek kalıyor. Bu işi de yine evde halledebilirsiniz. Birkaç metre tül ve renk renk kurdeleler… İşte hepsi bu!

bridal-2

Harika Bir Bridal Shower İçin Işıltılı Bir Masa Kurun

Bridal  Shower partileri sandığınız kadar masraflı değildir. Hatta düğün öncesi hem kına gecesi hem de bekarlığa veda partisi yapmak istiyor ama düğün masraflarından korkuyorsanız bekarlığa veda yerine Bridal Shower yapabilirsiniz. Bridal Shower partilerinde mekan çok önemli değildir çünkü. En yakın kız arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz her yer mekan seçeneği olabilir. Mesela kendi evinizde şık bir masa başında toplanabilirsiniz. Masa üstü süslemeler ise tamamen sizin zevkinize kalmış. Işıltı mı ışıltılı şık bir masa ise Bridal Showerların şanındandır, biz yine de hatırlatalım.

Çay Partisine Ne Dersiniz?

bridal-4

Biz Bridal Shower partileri ile yeni yeni tanışmış olsak da Avrupa’nın pek çok şehrinde artık bu bir gelenek. Hatta son yıllarda bu partiler için bir konsept bile belirleniyor. 5 çayı partileri ise en ünlü Bridal Shower konseptlerinden. Siz de hem vintage rüzgarları estirmek hem de alkolsüz bir parti yapmak istiyorsanız hoş bir alternatif olabilir. Yapmanız gereken tek şey, şık bir çay büfesi hazırlayıp arkadaşlarınızdan konsepte uygun bir tarzda giyinmelerini istemek.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!