Düğün Organizasyon Temaları

Düğün temasını hafife almamak gerekiyor. Sizin karakterinizi yansıtan bir tema ile düğününüzü unutulmaz kılabilirsiniz. Peki düğün teması nasıl seçilir? Cevabı yazımızda…

Öncelikle tarzınızı konuşturun. Ne tarz müziklerden, mekanlardan hoşlanırsınız bunları belirleyin. Daha sonra düğününüz için uygun olanları birer birer seçin. Düğün organizasyon oldukça kolay görünüyor öyle değil mi?

timthumb

Düğün teması seçmek ve bir temaya göre hareket etmek işlerinizin kolaylaşmasında size oldukça yardımcı olacak. Örneğin klasik bir gelinlik modeli seçmişseniz bu gelinlik, düğün şarkılarınızın pop şarkılar olmasını engelleyecek. Ya da düğün pastanız gelinliğiniz ile uyum içerisinde olacak. Böylelikle birbirinden bağımsız parçaların uyumsuzluğu yerine birbirini tamamlayan ve ahenkle hareket eden parçalardan oluşacak.

Düğün planlamak uzun soluklu bir süreç. Bu süreçte yorulmadan sabırla hareket etmeniz gerekiyor. Aklınıza gelen tüm detayları not alın ve bunları bir zaman dilimine yayın. Tüm detaylar planlandığı tarihte tamamlandığında herhangi bir sıkıntı çıkmayacaktır. Ve her şey tamamlandığında rüya gibi bir düğün sizi bekliyor olacak.

Şimdi karar verin hangisi sizin için daha uygun bir düğün teması? Eğer eğlenceli ve sıra dışı bir düğün istiyorsanız buna göre bir gelinlik, düğün pastası, dans şarkısı ve düğün mekanı seçmelisiniz. Belki de sizinle birlikte dans edecek insanlarla önceden prova yapıp konuklarınızı şaşırtabilirsiniz. Gelinliğinizi sade bir model seçip çılgın aksesuarlarla ya da farklı renklerde ayakkabı ve gelin çiçeği ile tamamlayabilirsiniz.

Belki de deniz kenarında sade bir düğün teması seçmek istersiniz. Çıplak ayakla sahilde, deniz dalgalarının sesi eşliğinde sevdiğinizle hayatınızı birleştirmek isteyebilirsiniz. Böyle bir düğünde tabi ki gelinliğiniz daha sade ve kabarık olmayan bir model olmalı. Duvak yerine çiçeklerden oluşan bir taç kullanabilirsiniz. Ve bu taç ile uygun bir gelin çiçeği. Böyle bir düğün temasının en büyük faydası ise ayakkabı seçmek zorunda olmamanız ne de olsa çıplak ayak evleniyorsunuz…

Belki de klasik bir düğünle salon nikahı kıymak istiyorsunuz. İşte o zaman her şey değişir. Gelinliğinizi klasik bir model seçmelisiniz. Gelinliğinize uygun bir duvak ve taç ile gelinliğinizi tamamlamalısınız. Klasik bir giriş şarkısı ve pasta ile bu iş oldu demektir.

Peki kır düğünü desek? Eminiz bir çok kişi kır düğünü ile evlenmeyi hayal ediyordur. Kır düğünü ile evlenmek istiyorsanız öncelikli olarak dikkat etmeniz gereken hava şartları. Olumsuz hava şartları olması halinde düğününüz umduğunuz gibi gitmeyebilir…

 

Düğün temanızı seçerken eşinizle konuşmalı ve ilişkinizi en iyi yansıtan temayı seçmelisiniz. Böylelikle hayalinizdeki düğününüzü gerçekleştirebilir ve yıllar geçse de unutulmamasını sağlayabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!