Düğün Orkestrası

dugun orkestrası

Düğününüzde sahneyi kime emanet edeceğiniz gerçekten çok ciddi bir konu. İster canlı müzik yapan bir düğün orkestrası ister DJ, hiç fark etmez. Eğer doğru bir repertuar seçimi yapılmazsa, her şey fiyaskoya dönüşebilir. Düğünler, insanların birçok farklı duygusuna aynı anda hitap edebilen organizasyonlardır. Duygulanıp ağlayabilir sonra yeri geldiğinde kalkıp kurtlarınızı döke döke oynayabilirsiniz. Sizin ihtiyacınız olan, bu karmaşık ruh halini çok iyi takip eden ve nabza göre şerbet veren düğün müzik gruplarını bulup değerlendirmek. Araştırmaya başladığınızda karşınıza çok fazla düğün müzik grubu seçeneği çıkacaktır. Yapmanız gereken şey kendilerinden repertuarlarını ve eğer ellerinde varsa daha önce katıldıkları organizasyonlara ait video kayıtlarını istemek.

dugun-orkestra

Düğününüzde çalacak şarkıların  tarzını elbette siz belirleyeceksiniz. Anlaşacağınız düğün müzik grubunun bu tarza uygun bir repertuarı çalabiliyor olması çok önemli. Ellerindeki repertuarın hoşunuza gitmiş olması elbette yeterli değil. Bunun yanında mutlaka sahnedeki enerjileri hakkında da fikir edinmeniz lazım. Bir video kaydı, size grubun performansı hakkında fikir vermek için başvurulacak ilk kaynaktır. Ne istediğinizi, nasıl bir düğün hazırladığınızı müzik grubuna da detaylarıyla anlatmanız gerekir. Onlarda hazırlıklarını buna göre yapacaktır.

Sizin için hazırladığımız ve  seçim yapmanızı kolaylaştıracak en popüler düğün müzik grupları listesine göz atmayı unutmayın:

1- Nill Müzik Orkestrası

Nill Müzik Orkestrası talebinize göre İtalyan, Latin Amerika, Fransız, İngiliz klasiklerinin yanı sıra eskimeyen Türkçe batı müziğine sahip bir repertuar sunabiliyor. Güncel repertuarları da bulunan orkestra, düğün müzik grubu olarak uzun zamandır profesyonel hizmet veriyor.

2- Zeynep Bektaş ve Orkestrası

2000 yılından beri organizasyonlarda sahneye çıkan Zeynep Bektaş ve Orkestrası, geçmişten günümüze dünya müzikleri ve Türkçe müziklerle eğlenceli ve enerji dolu bir sahne performansı gerçekleştiriyor. İyi bir solist ve iyi bir orkestra arayanlar için ideal bir seçim.

3- Meya Orkestrası

2008 yılından beri düğünlerde, galalarda ve benzer organizasyonlarda sahneye çıkan Meya Orkestrası klasik bir pop orkestrasıdır.Hem yerli hem yabancı şarkılara repertuarlarında yer veren Meya Orkestrası, düğün müzik grupları arasında oldukça popülerdir.

DUGUN_ORKESTRASI

4- Topkapı Orkestrası

Sağlam referansları bulunan Topkapı Orkestrası sizi sahne enerjisiyle büyüleyecek. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Topkapı Orkestrası’nı, düğün müzik grubunuz olarak davet edebilirsiniz.

 

Düğününüzde muhteşem bir davul şov gerçekleştirmek isterseniz Dream Drummers doğru adres. Geleneksel bir müzik eşliğinde, farklı bir sahne şovu gerçekleştiren Dream Drummers bütün ilgiyi üzerine çekecek ve misafirlerin hayranlık duymasını sağlayacak.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!