Düğün Pastası İle Gelin Çiçeğinizde Uyumu Yakalayın!

Şıklık telaşına giren gelin adayları için aksesuarlarıyla fark yaratmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Hal böyle olunca ise yaratıcılığını konuşturan genç kızlar biraz farklı olabilmek için her yolu denemeye başladı. O gelinlerden biri de sizseniz aksesuarlarınız ile düğün mekanı detaylarını kullanarak kusursuz bir uyum yakalamaya ne dersiniz? Mesela düğün pastanız ile gelin çiçeğinizde benzer formları yaratsanız nasıl olur? Bizce muhteşem olur! İşte düğün pastası İle gelin çiçeği arasında uyumu yakalayacağınız öneriler.

uyum-1

Beyazın Büyüsü Hem Gelin Çiçeklerinde Hem de Düğün Pastalarında!

Bir geline en çok yakışan renk kesinlikle beyaz! Düğün dekorasyonuyla şık bir hava yaratmak isteyen çiftlerin tercihi de genel olarak beyaz süslemelerden yana oluyor zaten. Siz de beyazın büyüsüne kapılıp düğün töreninizde etrafınızda beyazı görmek istiyorsanız işe düğün pastanız ve gelin çiçeğinizde uyumu yakalayarak başlayabilirsiniz. Beyaz güllerle aranje edilmiş şık bir gelin buketi güzelliğinizi tamamlarken yine beyaz gül yapraklarıyla donatılan düğün pastanız ise iştahları açabilir mesela.

uyum-2

Romantik Gelinler İçin Pembe Çiçekler

Pek çok gelin adayı düğün günü romantik detaylarla muhteşem görünmenin yollarını arıyor diyebiliriz. İşte tam da o gelinlere özel harika bir seçeneğimiz var. 2014 yılına damgasını vuran ve Buse Terim gibi pek çok ünlünün de gelin buketi olarak tercih ettiği şakayıklardan ilham almaya ne dersiniz? Canlı çiçeklerle toparlanmış şakayıkların arasında fark yaratmak için eklenen kaya çiçekleri de buketinize bambaşka bir güzellik katabilir. Gelin pastanızda kullanacağınız pembe şakayık figürleri ise gelin çiçeğinize uyum gösterirken şıklığıyla da konuklarınızdan tam puan alacaktır.

uyum-3

Kır Çiçekleriyle Gelen Şıklık 

Bazı gelinler için ihtişam ne dakar mühimse bazı gelinler ise tam aksine seçimini sade şıklıktan yana kullanmak istiyor. Bu noktada ise düğün süslemelerinde araya kır çiçekleri özellikle papatyalar giriyor ve ortaya harika detaylar çıkıyor. Örneğin bohem temalı bir düğün için papatyalı gelin buketleri harika bir tamamlayıcı olabilir. Gelin çiçeğinizle düğün pastası arasındaki uyumu yakalamak içinse yine beyaz zemin üzerinde kullanılan sarı papatyaların muhteşem görüneceğini garanti edebiliriz.

uyum-4

Sıra Dışı Gelinler İçin Muhteşem Detaylar

Kalıbına sığmayan gelin adaylarını da unutmadık. Onların gelin çiçekleriyle pastaları arasındaki uyumu yakalayabilmeleri için de küçük bir araştırma yaptık ve düğmeli modellere fazlasıyla bayıldık. İncili, taşlı, düğmeli gelin buketleri sadece ilginç modeller arayan gelinler için değil kokoş gelinler için de şık bir seçenek bizce. Birkaç katlı gelin pastasında kullanılan düğmeler ise apayrı bir görüntü yaratacağına eminiz.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!