Düğün Pastası Modelleri

Milyonlarca düğünün başrol oyuncusu düğün pastası modelleri… Beyaz, pembe ya da çikolatalı… Işıltılı, sade ya da gösterişli… Peki, siz düğün pastanızın nasıl bir model olacağına karar verdiniz mi? Hala karar veremediyseniz biz yardımcı olmaya çalışalım. Öncelikle bunu titizlik gerektiren bir sıraya koymanız gerektiğini unutmayın. Çünkü kusursuz bir düğün töreni istiyorsanız her şeyin birbiriyle uyum içerisinde olması önemli. İşte bu noktada sıralamanın ilk maddesini, düğün pastanızı yaptıracağınız yere karar vermek alıyor. Bunun için ciddi bir araştırma yapmanızda fayda var. Son zamanlarda birçok butik pasta yapan yer var, üstelik çok da yaratıcı düğün pastası modelleri mevcut. Ama şunu aklınızdan çıkarmamalısınız, pastanızı yapacak olan yerin, düğün günü taptaze bir sunum yapması gerekiyor. Bu riski göze almak istemiyorsanız butik pastacıların kapılarını çalmadan önce daha önce çalıştıkları çiftlerin görüşlerini araştırmakta fayda var.

Sıralamanın 2. ve aslında en önemli kısmı ise düğün pastası modelinize karar vermek. Biz tam da burada işinizi kolaylaştıracak düğün pastası modelleri ile çıkıyoruz karşınıza. İşte birbirinden güzel düğün pastaları ve pasta seçmenin püf noktaları…

Düğün Pastası Modelleri 1- Düğün pastası modelinizin tamamen sizin zevkinizi yansıttığını unutmayın. Bu yüzden nasıl bir düğün pastanız olursa olsun, düğünün konseptiyle uyum göstermesi önemli. Örneğin romantik bir düğün konseptine karar verdiyseniz pastanız da bembeyaz incilerle donatılmış olabilir. Siz konsepte uygun olmasına özen gösterin, gerisini zaten zevkiniz halledecektir.

Düğün Pastası Modelleri 2-Sadelikten hoşlanan bir çift misiniz? O halde düğün pastası modeliniz, sade ama şık bir görüntüye sahip olabilir. Küçük işlemelerle hareketlendirilmiş birkaç katlı bir pasta seçebileceğiniz gibi çok katlı düğün pastası modellerine de karar verebilirsiniz.

Düğün Pastası Modelleri 3-Düğünün en gösterişli ritüeli pasta kesme anı. O ana gelindiğinde düğün pastanızın modeli sizi bile gölgede bırakıyor çünkü tüm gözler ona çevriliyor. Düğün töreninizin tarihleri için yaz aylarını seçtiyseniz taze meyvelerin dış kaplamada da kullanıldığı renkli bir pasta modeli sizin olabilir. Böyle bir pasta konuklarınızı görüntüsüyle etkilediği kadar damaklarına da hitap edecektir.

Düğün Pastası Modelleri 4- Düğün pastası modeli gelinliğinizle de uyumlu olsa hiç fena olmaz değil mi? Siz de böyle düşünüyorsanız beyazların hakim olduğu kaplamayla süslenmiş bir pasta seçebilirsiniz. Düğün pastası modelinize karar verdikten sonra dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise davetli sayısı. Pastanın kaç katlı olması gerektiğinde biraz da bu sayının etkili olduğunu unutmayın.

Düğün Pastası Modelleri 5-Yaz düğünlerinin çiçekli ve renkli düğün pastaları varsa, kış düğünlerinin karlı pasta modelleri neden olmasın! İşte kış çiftlerinin aklını başından alacak bir model. Böyle bir pasta modeli hem düğün mevsimine uyum sağlayacak, hem de görüntüsüyle kendisinden yıllarca bahsettirecektir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!