Düğün Süslemelerinde Tropik Esintiler

Düğün töreninizi egzotik bir adada rengarenk bir atmosferde yapsaydınız nasıl olurdu? Harika olacağından eminiz! Evet, belki adada düğün yapmak çok kolay olmayabilir. Ama misafirlerinize egzotik bir atmosferi yaşatmak için düğün süslemelerinde tropik esintilere yer verebilirsiniz. Nasıl mı? Cevabı yazıda saklı!

a3e80e62340f85e584f072b212415d3220150410112548

İşe Masa Süslemelerinden Başlayın

Masalarınıza sıcak bir ada havası taşımanın vakti geldi! Tropik düğünler için masa süslemelerinde öyle harika seçenekler var ki seçim yaparken hazırlık sürecinin belki de en eğlenceli zamanlarını yaşayabileceğinizi söyleyebiliriz. Biz orkidelerin başrolde olduğu süslemelere bayıldık mesela. Cam suplalı, varaklı yemek takımları, dore şamdanlar ve tabii ki tropik süslemelerin olmazsa olmazı orkideler… Hepsinin bir arada olduğu şık bir masayla konuklarınıza yemek öncesi görsel bir şölen yaşatabileceğinizi düşünüyoruz.

tropik_dugunler4

Düğün Pastaları Renkleniyor

Tropikal bir düğün teması seçtiyseniz düğün mekanındaki her şeyin uyumlu olmasına özen göstermeniz gerekiyor. Düğün pastası ise misafirleriniz tarafından en çok ilgi toplayan detay olduğuna göre ayrı bir özeni hak ediyor. Sunumu kadar içeriği de önemli! Tropik bir düğün olduğuna göre işin içinde mutlaka tropik meyveler olmalı. Seçtiğimiz düğün pastası modelleri ise size ilham verebilir. Örneğin gösterişli bir düğün için orkidelerle donatılmış renkli bir pasta tercih edebilirsiniz. Ya da egzotik izler taşıyan pasta harika bir alternatif olabilir.

tropik_dugunler12

Detaylara Takılın!

Tropik düğün süslemelerinde en çok ilgiyi detaylara vermeniz gerekiyor. Çünkü fark yaratacak düğün süslemeleri detaylarda saklı. Mesela konuklarınız için Hindistan cevizleri içerisinde içecek sunumları hazırlatabilirsiniz. Zarif çiçekler ve eğlenceli pipetleri de unutmayın! Sandalye süslemelerinde ise yine tropik bir hava yaratmanız gerekiyor. Bu noktada ise bambu ağaçlarından yapılmış sandalyeler araya giriyor. Çiçeklerle süslenmiş bambu sandalyelerin ortama kattığı egzotik havaya bayılacağınıza eminiz. Özellikle kumsalda parti havasında geçecek düğünler için oldukça şık görüneceklerini söyleyebiliriz.

tropik_dugunler6

Ekonomik Çözümler

Kabul etmeliyiz ki tropik düğün süslemeleri bütçenizi biraz zorlayabilir. Ama telaşa lüzum yok. Biraz yaratıcılığınızı konuşturarak ortaya harika bir düğün çıkartabilirsiniz. Örneğin yapraklarla süslenmiş mumlar masalarınızda tropik bir hava yaratabilir. Ya da küçük bir detay olmasına rağmen çiçekli menü kartları tropik rüzgarlar estirebilir. Bunlar için ise ekstra harcamalara gerek yok. Belki tropik düğün süslemeleri için organizasyon şirketine gerek kalmadan tüm detayları kendiniz bile hazırlayabilirsiniz.

tropik_dugunler2

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!