Düğün Takıları

Düğünde gelin ve damatı süsleyen onların ışıltısına ışıltı katan düğün takılarınızı seçerken şu noktaları unutmayın; takı modasını, trendlerini, şekillerini ve uzman önerilerini…

Düğün hazırlıklarınız başladı mı? Alınacakların listesi, gidilecek yerler ve alışveriş… Yorucu bir dönem sizi bekliyor. Bir de düğününüz yıldırım hızıyla alınmış bir kararla oluyorsa vay halinize! Yandınız ki ne yandınız… Erkekleri bilirsiniz ” Pamuk eller cebe.” denilince gözlerinde telaş belirir.

Yaşamınızı eşinizle birleştireceğiniz bu anlamlı günde en şık olmayı, gözlerin her zaman üzerinizde olmasını ve dillerden düşmemeyi hak ediyorsunuz. Peki şıklığınıza şıklık, asaletinize asalet, zarafetinize zarafet katacak şey nedir? Düşünün biraz… Fısıltılarınızı duyar gibiyim. Evet, doğru bildiniz… Düğün takıları sizi istediğiniz, hayal ettiğiniz kişi olmak için tamamlayan aksesuarlardır.

Düğün takıları deyince aklınıza altınlar, çil çil altınlar ve bu uğurda harcanan tomar tomar paralar geliyor mu? Benim geliyor… Günümüz kızları öyle gösterişli kaba takı modellerini değil de daha sade ama şık modelleri tercih ediyorlar. Lakin düğün takılarına yatırım gözüyle bakanlar da var.

Bu arada yanlış bir yargı da oluşmuş. Düğün takısı denilince damatları unutuyoruz. Aklımız hep bayanlara gidiyor. İşte bu yargılarımızı da sizinle yıkmalıyız. Tamam, gelin düğünün en önemli unsurudur ama damatsız da düğün olmaz. Eğer olursa kendi kendinize gelin güvey olmuş olursunuz. Hanımlar damat beylere haksızlık etmeyin, onların da sizin kadar olmasa da ön plana çıkmasını sağlayın.

inci-taki-setleri

Düğün takılarının öneminden bahsettik ama modasından, 2014/2015 yılının trendlerinden ve şekillerinden bahsetmedik. Şimdi sizinle takıların dünyasına girelim mi? Pırlantanın ışıltısı, aydınlığı, altının parlaklığı ve incinin zarafeti ile buluşmaya hazır mısınız?

Genç kızlar pırlanta düğün takıları gelir seviyesi yüksek çiftler için ideal olmakla beraber hem yılın trendi hem de büyüleyici bir görüntüye sahip.

Altın düğün takılarında ise yatırım amaçlı tercihler yapacaksanız hasır setlerini tercih edebilirsiniz. Çünkü hasır takımları fazla değer kaybetmiyorlar.

altin_set_22_DSC1187

Eğer modaya uygun olsun ama ince ve günlük kullanıma da uysun istiyorsanız beyaz altınla karışık olan güzel modeller de bulunmaktadır.

7626-IMG_2342-27_09gr

Düğünlerin vazgeçilmezi inci takımlarını unutmayalım. Çünkü bu takımlar yıllarca modada kalmayı ve düğün takıları içerisinde tren olmayı başarmışlardır.

inci-kolye-seti-12716_5_4

Düğün takıları olarak setler dışında bilezikler, saç tokaları, künye, kolye, gerdanlık (eski moda bir takı) ve saat gibi tercihler de bulunuyor. Gerisi sizin seçimlerinize, tarzınıza kalmış bayanlar. Bu arada beylere de şık bir kol saati, kol düğmeleri veya kravat iğnesi alabilirsiniz düğün takısı olarak.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!