Düğün Yapılabilecek Sosyal Tesisler

Hem deniz, hem doğa hem de dilediğiniz hizmeti alabileceğiniz bir yerde evlenmek istiyorsanız sosyal tesisler sizin için harika seçimler olabilir. Boğaz göreniyle korusuyla  birbirinden farklı düğün yapılabilecek sosyal tesisler sizleri bekliyor. Hem şehrin konforundan faydalanabilir hem de doğa ve manzarayla iç içe olabilirsiniz. Hizmetleri pasta, yemek ve müzik olarak sunan sosyal tesislerden 5 tanesini sizin için araştırdık.

Düğün Yapılabilecek Sosyal Tesisler / Emirgan Korusu

Sarıyer’de bulunan Emirgan Korusu, İstanbul Boğazı kıyısında 47,2 hektarlık bir alanda sırtlar ve yamaçlar üstüne yayılmıştır. Çevresi ise yüksek duvarlarla çevrilidir. Boğazın harika manzarasıyla yeşilin buluştuğu bir alanda evlenmek için Emirgan Korusu, düğün yapılabilecek sosyal tesislerin arasında en iyi seçim.

Düğün Yapılabilecek Sosyal Tesisler / Sabancı Öğretmenevi

Sabancı Öğretmenevi; Göksu’da, İstanbul Boğazı’nın kıyısında bulunan harika bir yapı. Açık havada görkemli bir düğün için harika bir sosyal tesis. Dilediğiniz temaya uygun şekilde hizmet verecek olan tesisin bir tarafında Anadolu Hisarı ve Göksu Nehri, bir tarafında da Küçüksu Kasrı bulunuyor. Aynı zamanda büyülü İstanbul Boğazı’nı izlemek de mümkün.

Düğün Yapılabilecek Sosyal Tesisler / Yıldız Çatı

Düğününüzü asırlık ağaçların arasında boğaz manzarasıyla yapmak ister misiniz? Yıldız Çatı Restaurant da diğer sosyal tesisler gibi manzara ve doğayı iç içe sunan bir mekan. DJ veya orkestra, istediğiniz müziği seçebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı restoran Yıldız Teknik Üniversitesi kampüsünde bulunuyor. Boğaza geniş bir cepheden bakan Yıldız Çatı Restaurant şehrin içinde bulunmasına, ulaşımın çok rahat olmasına rağmen sakin ve nezih bir atmosfer sağlıyor.

Düğün Yapılabilecek Sosyal Tesisler / Fethi Paşa Sosyal Tesisleri

Diğer sosyal tesisler gibi hem şehrin içinde hem de kentin gürültüsünden ve havasından oldukça uzak bir tesis. Anadolu yakasının boğaz kıyısında bulunuyor. Sarayburnu’ndan başlayıp, Ortaköy’e kadar uzanan bir manzara da Fethi Paşa’nın sunduğu ayrıcalıklardan biri.

Düğün Yapılabilecek Sosyal Tesisler / İstinye Sosyal Tesisleri

İstanbul’un en güzel yerlerinden biri olan İstinye’deki sosyal tesis, eşsiz bir koy manzarasına sahip. Özellikle deniz ürünleri konusunda oldukça iddialı olan İstinye Sosyal Tesisleri, unutulmaz lezzetler eşliğinde kusursuz bir hizmet garantisi veriyor. Zeytinyağlı yiyecekleri özellikle meşhur olan tesisin kapalı ve açık salonları düğün için hizmet veriyor. İstinye Sosyal Tesisleri’nde kendinizi farklı hissedeceksiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!