Nikah Sonrası Düğün Yemeği Mekanları

Herkesin hayalinde bambaşka bir evlilik seremonisi var. Kimisi dillere destan olacak masal tadında bir düğün ister, kimisi tüm geleneklerin yerini bulduğu klasik bir düğün. Bazılarının ise düğünle, dernekle işi olmaz. Olabildiğince sade bir törenden yana kullanır hakkını.  Nikah esnasında tüm sevdiklerini yanında ister. O, ömür boyu mutluluğa “evet” derken, hayatındaki herkes o ana tanık olsun ister. Bu özel anı ise nikah sonrasında vereceği butik bir düğün yemeği organizasyonuyla tamamlamayı tercih eder. Nikah sonrası düğün yemeği mekanları da tıpkı düğün mekanları gibi önceden ayarlanması ve kişi sayısı belirtilmesi gereken mekanlardır. Bu mekanları dilerseniz tamamen o gün için kapatabilir ya da birkaç masanın size ait olduğu daha küçük bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Nikah sonrası yemeği konusunda popüler hale gelmiş ve A’da Z’ye kusursuz bir hizmet veren mekanlara göz atalım:

1- Levendiz Rum Meyhanesi – Nikah Sonrası Düğün Yemeği Mekanları

Kuruçeşme’de, boğaza karşı, samimi ve sıcak bir ortamda dostlarınızla yemek yiyip eğlenebileceğiniz harika bir mekandır Levendiz Rum Meyhanesi.  Geleneksel Rum Meyhaneleri’nin ruhunu yaşatan Levendiz’in 200 kişilik kapasitesi bulunuyor.

Levendiz Rum Meyhanesi

2- Moda Deniz Kulübü – Nikah Sonrası Düğün Yemeği Mekanları

Moda’da birbirinden farklı restoran seçeneklerine sahip bu mekan, yıllardır evlilik ve nikah sonrası yemeği organizasyonlarına ev sahipliği yaptığı için alanında uzman bir ekibe sahip. Bir çok farklı kalabalık grupları aynı anda ağırlayabilen Moda Deniz Kulübü, nikah sonrası yemeği için ideal bir seçim.

moda_deniz

3- Sabancı Öğretmenevi – Nikah Sonrası Düğün Yemeği Mekanları

İstanbul’un en güzel manzaralarından birine sahip Sabancı Öğretmenevi’nde, açık havada boğaza karşı hem de çok uygun fiyatlarla güzel bir nikah sonrası yemeği organize edebilirsiniz.

4- Sırevi Restaurant- Nikah Sonrası Düğün Yemeği Mekanları

Sultanahmet Divanyolu’nda 120 kişi kapasiteli ve nikah sonrası yemeği konusunda uzman bir restoran olan Sırevi, şık dekorasyonu ile dikkatleri çekiyor. Yemekli bir düğün için de düşünebileceğiniz Sırevi’nin oldukça tatmin edici bir menüsü bulunuyor.

5- Dilek Restaurant – Nikah Sonrası Düğün Yemeği Mekanları

Anadolu Yakası’nın en önemli etkinlik alanlarından Çamlıca’da bulunan Dilek Restaurant, nikah sonrası vereceğiniz yemek için biçilmiş kaftan! Teras seçeneği bulunan Dilek Restaurant’ta, organizasyonunuzu boğaz manzarasına karşı da düzenleyebilirsiniz.

Dilek Restaurant

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!