Düğünde Yapılabilecek Sürprizler İçin Orijinal Fikirler

Düğününüz için organize edeceğiniz küçük sürprizlerle eşinizi ve konukları şaşırtabilir, bu mutlu gününüzü çok daha eğlenceli ve farklı bir hale dönüştürebilirsiniz.

Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirdiğiniz gün, hiç kuşkusuz hayatınızın en önemli günlerinden biri olarak yaşamınıza kazınacak. Bu önemli tarihi hem daha güzel geçirmek hem de hafızalardan silinmeyecek bir anıya dönüştürmek için düğününüze küçük dokunuşlar yapabilirsiniz. Düğünde yapılabilecek sürprizler ile düğününüzü klişelikten kurtarabilir, konuklar ve eşiniz için heyecanı doruk noktasında tutabilirsiniz.

Eşinizin Çocukluk Arkadaşlarını Düğüne Davet Edin

Herkesin yıllardır görmediği ve bir dönemini yediği içtiği ayrı gitmeden geçirdiği çocukluk veya gençlik arkadaşları vardır. Ya okul dönemi bitince görüşülmemiş ya farklı şehirlere taşınılmıştır. Bir şekilde yollar ayrılmış ama bu kişilerle karşılaşıldığı an geçmişin dün gibi canlanacak ve güzel zamanlar hatırlanacaktır. Sevgilinizin okulundan, mahallesinden eski arkadaş gruplarının izini bulup düğünde karşısına çıkarmanız onu inanılmaz bir şekilde duygulandıracak ve mutlu edecektir.

Eşinizle veya Arkadaşlarınızla Birlikte Şarkı Söyleyin

Düğünde herkesin gözü şüphesiz gelin ve damattadır. Bu ikiliyi her düğünde görmeye alışık olduğumuz klasik gelin-damat çizgisinden çıkarmak düğünde yapılabilecek sürprizler arasındadır. Oynamak ve takı töreninde arz-ı endam etmekten başka farklı aktiviteler de yapabilir. Örneğin dans edebilir veya şarkı söyleyebilirsiniz. Hatta 3-4 arkadaşınızla bir olup düğünden önce eşinize veya evliliğe gönderme yapabileceğiniz eğlenceli şarkıları çalışarak düğünde herkese eğlenceli anlar yaşatabilirsiniz.

İlişkiniz Boyunca Çektirdiğiniz Güzel Fotoğraflardan Kolajlar Sunun

0000349_dokuzlu-kolaj-kanvas-tablo

Düğün mekanında eğer imkanınız varsa bir projeksiyon sistemi kurarak sevgilinizle çekilen fotoğraf ve videolarınızdan oluşan küçük bir filmin gösterimini yapabilirsiniz. Eşiniz beklemediği anda görüntülerin akmasına şaşırarak sevinecek ve konuklar ilişkiniz boyunca biriktirdiğiniz anılarınızla mutluluğunuza iki kat şahit olacaktır. Bu klasik bir fikir gibi geliyorsa diğer bir önerimiz; fotoğraflarınızı bastırıp düğün mekanının çeşitli yerlerine asmanız ve mini bir sergi yaratmanız. Hatta bu alanlara küçük not kağıtları bırakarak davetlilerin size anı olarak bırakabileceği bir şeyler yazmalarını da sağlayabilirsiniz.

Davetlileri Küçük Detaylarla Şaşırtın

Düğünde yapılabilecek sürprizler eşinize olduğu kadar davetlilere de yapılabilir. Onlara küçük hediyeler dağıtabilirsiniz. Kadın konuklarınızın oynamaktan yoruldukları anda topuklu ayakkabılarını çıkarıp giyebilecekleri renkli bez ayakkabılar veya terlikler ayarlayabilirsiniz. Düğününüz açık havada yapılıyorsa konuklarınıza uçan dilek fenerleri dağıtabilirsiniz. Aynı anda gökyüzüne bırakıldıklarında çok hoş bir ambiyans oluşacaktır.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!