Düğünlerde Bir Tatlı Esinti: Baby’s Breathe Düğün Teması

Çiçek buketlerini süsleyen Gypsophila yani bizim bildiğimiz adıyla cipso çiçeklerinin düğün dekorasyonlarına taşınmasıyla beraber ortaya çıkan baby’s breathe temalı düğünleri, 2014 yılında sıklıkla görmeye başladık. Adının anlamını fazlasıyla hissettiren ve düğünlerde taptaze bir hava estiren düğün temasını nasıl kullanabileceğinizi bir de biz araştırdık.

Gelin Aksesuarlarında Taze Bahar Rüzgarları – Baby’s Breathe Düğün Teması

Baby’s breath temalı düğünlerin en büyük özelliği tüm detaylarda cipsoların kullanılması. Durum böyle olunca gelin aksesuarlarınıza da taze bahar havası estiren cipsoları taşıyabilirsiniz. Biz gelin buketindeki cipsoların güzelliklerine bayıldık. Özellikle gelinlik olarak vintage bir model tercih ettiyseniz cipso gelin buketinin kusursuz bir uyum yakalayabileceğini söyleyebiliriz. Eğer saçlarınızda  da özgür bir hava yaratmak istiyorsanız çıtır çiçeklerden yapılmış bir taçla muhteşem görünebilirsiniz.

Sandalye Süslemelerinde Beyaz Çiçekler – Baby’s Breathe Düğün Teması

Düğün süslemelerinde hoş bir hava yaratan cipsolarla sandalyelerinizi büyüleyici bir havaya sokabilirsiniz. Sandalyelerin ucuna beyaz kurdeleler ile tutturulmuş cipso çiçeklerle süsleyebileceğiniz gibi yine beyaz çiçeklerle doldurulmuş kovaları sandalyelerinizin kenarına yerleştirebilirsiniz. Her iki seçeneğin de fazlasıyla dikkat çekeceğine eminiz. İtiraf etmeliyiz ki baby’s breath teması harika süslemeleriyle en şık düğün konseptleri arasında.

chalkboardtheme-2b

Düğününüzde Çiçekler Açsın! – Baby’s Breathe Düğün Teması

Biz baby’s breath temalı düğünlerle yeni tanışmış olsak da yurt dışında çoktan en çok kullanılan düğün trendleri arasına girdi. Bu yüzden eğer baby’s breath temalı bir düğün tercih ettiyseniz internet sitelerini sık sık karıştırmanızı öneriyoruz. Çünkü size ilham verecek harika düğün süslemeleriyle karşılaşabilirsiniz. Mesela düğün mekanı kapısının boydan boya cipso çiçeklerle süslenmesine biz bayıldık. Yine şamdan yerine cipsolarla kurulmuş masa da oldukça ilgimizi çekti.

a68f98e1f3b7265193995f999fa66c59

Kartopları Her Yerde… – Baby’s Breathe Düğün Teması

Gelin çiçeğinden mekan dekorasyonuna, vazolardan kapı süslemelerine kadar her yerde cipsolardan yapılmış kartoplarını kullanmaya ne dersiniz? Cipso çiçeklerini kullanabileceğiniz öyle çok alan var ki ortaya harika şeyler çıkarabilirsiniz. Örneğin mekan kapısına asacağınız bir cipso süslemesi daha düğün başlamadan misafirlerinizi tazeleyecektir. Aklınıza gelebilecek her alanı cipso çiçekleriyle renklendirebilirsiniz. Aklınızdaki baby’s breath temasını organizasyon şirketinize anlatın ve harika bir düğün teması için geri sayıma başlayın.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!