Düğünlerde Yepyeni Bir Soluk: Yılbaşı Konsepti

yeniyik-kapak

Yepyeni bir yıl için heyecanlanmaya başladığımız bugünlerde sizi bambaşka bir düğün konseptiyle tanıştıralım istedik. O eğlenceli geceyi yılın bir gününde yaşamanın yetmediğini düşünüyorsanız sıkı durun. Çünkü bu düğün konsepti tam da size göre! Etrafı çam ağaçlarının sardığı, yılbaşı toplarının parladığı kırmızı bir düğüne ne dersiniz? Cevabınız evet ise sizin düğün temanız kesinlikle ‘yılbaşı konsepti’ olmalı. “Peki, yılbaşı konseptli bir düğün nasıl yapılır diyorsanız” onun da cevabı bu yazıda!

yeniyil-1

Yeni Yılın Şanına Yakışır Bir Sofra Kurun!

Yılbaşı fotoğraflarımıza bakıp geçmiş yıllara doğru döndüğümüzde aklımızda kalan hep gösterişli bir masa oluyor. Bu nedenle yılbaşı konseptli bir düğüne karar verdiyseniz masa süslemelerinizin de şaşaalı olması gerekiyor. Bu konuda en büyük yardımcınız ise yeşil çam yaprakları, ışıltılı mumlar ve kırmızı güller olacak. Annenizin kurduğu yılbaşı sofraları da size yol gösterebilir mesela. Işıl ışıl bir masa başında toplanan misafirleriniz yeni yıl heyecanını bir kez daha yaşarken bir yandan da düğün konseptinizin şıklığına bayılacak.

 yeniyil-2

Sevdikleriniz İçin Küçük Hediyeler Hazırlayın!

Yeni yılın şanındandır hediye vermek! O halde düğün konseptinizin bir parçası olarak konuklarınız için hediyeler hazırlayabilirsiniz. Şekerleme kavanozları nefis bir hediye olabilir mesela. Ya da kokulu mum kutularını nikah şekeri olarak kullanabilirsiniz. Daha şık bir hediye arıyorsanız içi şeker dolu minik şampanya şişeleri ile fark yaratabilirsiniz.

yeniyil-3

Düğün Menüsünde Yılbaşından Bir Demet

Yılbaşı temalı bir düğün seçtiyseniz her detayda noel ruhunu yaşatmaya özen gösterin. Örneğin düğün menüsü bile bu oyunun bir parçası olabilir. Frenk üzümlü bir düğün pastası ne de yakışır yeni yıl temasına! Çam ağacı yaprakları yatağında yeşil zeytin gibi basit ikramlıklar bile konseptinizle kusursuz bir uyum yakalayabilir. Şeker büfelerine renk getirecek detaylar arıyorsanız yeşilli kırmızılı bonibonlar hazırlayabilirsiniz mesela.

yeniyil-4

Her Detayıyla Harika Bir Yılbaşı Düğünü

Düğün töreninizin 31 Aralık gecesine denk gelmesi çok zor. Hatta olanaksız! Ancak eğer isterseniz düğün konseptinizle konuklarınıza en az yılbaşı geceleri kadar hatırlayacakları bir düğün yaşatabilirsiniz. Bunun için de her detayda yeni yıl heyecanınızı yaşatmanız gerekiyor. Gelin aksesuarlarında bile yeni yıl dokunuşlarını kullanabilirsiniz. Yılbaşı toplarıyla aranje edilmiş bir gelin buketi fazlasıyla orijinal bir fikir örneğin. Nikah şekerleriniz ise yine bir yılbaşı topundan olabilir. Noel Baba’nın geyiklerini ise masa üstü dekorlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yılbaşı süslemeleri bu kadar çeşitliyken rengarenk bir düğün hazırlamak sandığınızdan daha kolay. Yeter ki o özel günün ruhunu yaşatacak detayları yaratıcılığınızla birleştirin.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!