Düğünlerinize Nane Damgası ” Nane Yeşili Düğün Teması “

Düğün süslemeleri ile yakından ilgilenen çiftler yılın trend renklerini düğüne taşımanın ne kadar önemli olduğunu bilirler. Onlar için giriş kapısından masa üstü süslemelere, sandalyelerden gelin çiçeğine kadar her yerde aynı rengin tonlarını ve ona en yakın renk seçeneklerini kullanmak düğün organizasyonun altın kuralıdır çünkü. O çiftlerden biri de sizseniz ve mekan seçeneğini de belirlediyseniz sıra düğün rengine karar vermeye gelmiş demektir. Bundan sonrası için en eğlenceli döneme girdiğinizi söyleyebiliriz. Bu kez 2014 yılının trend düğün rengi mint yeşilini mercek altına aldık ve düğün süslemelerinde hangi dekoratif fikirlerle peri masallarını kıskandıracak bir düğün yaratabilirsiniz sizin için araştırdık.

Düğün Pastanızda Nane Esintileri – Nane Yeşili Düğün Teması

Son yıllarda mint yeşilini her yerde görmeye başladık. Özellikle baharın gelmesiyle beraber ortaya çıkan rengin düğün süslemelerine yansıyan etkisine ise bayıldığımızı söyleyebiliriz. Öyle hoş bir havası var ki dekorasyonun neresinde olursa olsun taze bir bahar havasını beraberinde getiriyor. Ve tıpkı nanenin damağımızda bıraktığı ferah tat gibi hafızalarımızda keskin izler bırakıyor. Bu yüzden önümüzdeki birkaç yıl daha nane yeşilindeki düğünleri sıklıkla görecek gibiyiz. Düğünlerin en çok ilgi çeken oyuncusu pastalara ise bir başka yakıştığınız söyleyebiliriz yeşilin. Özellikle birkaç katlı küçük bir pasta, mint renkli düğünüzde büyük ilgi görebilir, bizden söylemesi.

Nane Yeşili Gelin Buketlerine Yer Açın!

Her düğünün kendine özel bir rengi olmasının neden bu kadar önemli olduğunu merak ediyorsanız cevabı çok basit! Çünkü düğünde kullandığınız renkler hem tarzınızı hem de kişiliğinizi yansıtıyor. Mint yeşili renkli düğünler ise kesinlikle enerji dolu çiftlerin tarzını ortaya koyuyor. Mesela nane yeşili bir gelin buketinin yarattığı tazelik hissini başka hiçbir çiçek buketinin vereceğini sanmıyoruz. Eğer siz de bizimle aynı fikirdeyseniz hemen çiçek konusundaki kararınızı verin ve aralara mint tonları serpiştirilmiş bir gelin buketi hazırlatmak için harekete geçin.

renkli_tema

Her Yerde Nane Ferahlığı… – Nane Yeşili Düğün Teması

Bu yılın düğün renkleri arasında en çok tercih edilenlerden biri olan nane yeşili dokunduğu her yerde muhteşem bir hava estiriyor. Bu yüzden bir adım daha atıp gelinliğinizi mint renkli bir model olarak tercih etmeye ne dersiniz? Ya da gelinliğim kesinlikle beyaz olmalı diyorsanız ayakkabılarınız nane yeşili olabilir. Tüm bunların yanı sıra düğün menüsünden ikramlıklara, düğün süslemelerinden özel hediyelere kadar her yeri mint yeşili ile boyayabilir yıllarca konuşulacak muhteşem törene imzanızı ise düğün için seçtiğiniz renkle atabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!