Düğünün En Renkli Davetlileri: Kediniz ve Köpeğiniz

kapak

Gözlerinizi kapatın ve hayal edin. O mutlu an geldi. Hayatınızın aşkı ile birliktesiniz ve “evet” demeye hazırsınız. Tüm gözler üzerinizde. Köpeğiniz Roxy ve kediniz Cimcime’nin de. Evet, siz de evcil hayvanlarınızı çok düşkün biriyseniz, kedinizi ve köpeğinizi düğüne katılmaları üzere hazırlamanız için birbirinden faydalı önerilerimize kulak verin. Mutlu gününüzde hayvan dostlarınızı ihmal etmeyin. Düğünün en renkli davetlileri olarak kedi ve köpeklerinizi bu özel güne nasıl hazırlayacağınızın tüm detayları bu yazıda!

birliktefoto

Şimdi güzellik zamanı

Kedi ve köpeğinizin en cici haliyle görünmesini istiyorsanız, önce bir temizleyip paklamanız gerekir. Sonuçta özellikle de köpeğinizin kötü bir kokuyla etrafındakileri rahatsız etmesini istemezsiniz. Siz en iyisi hayvan dostlarınızı bir güzel yıkayın ve bir bakım salonuna götürün. Her kedi ve köpek gibi banyoya itiraz etseler de sonrasında bu keyfi onlarda seveceklerdir. Traşlarını olduktan ve parfümlendikten sonra, sıra geldi onlar için aldığınız kıyafetleri üzerlerine giydirmeye.

kiyafet

Tam bir asilzade

Giyim oldukça önemli. Sonuçta siz orada takım elbise ya da gelinlik, davetlileriniz de şık giyinmişken, köpeğiniz ve kedinizin öylece çıplak gezmesine izin veremezsiniz, değil mi? “Hiç kedi takım elbisesi olur mu canım?” demeyin. Pek tabii ki olur. Hatta köpekler için bile olur. Üstelik cinsiyetine göre seçeceğiniz kıyafetler de aradığınız her şeyi bulmak mümkün. Kır düğünü için kıyafet yerine boyunlarına taze çiçeklerden yapılma bir tasma takabilirsiniz. Kedi ya da köpekleriniz için smokin tercihinde bulunabilir ya da dişi olan kedi ya da köpeğiniz için daha süslü aksesuar ya da kıyafetlerden edinebilirsiniz. Belki de sizin için bazı tabelaları taşıyıp, sevinçlerini davetlilerle paylaşabilirler.

digerhayvan

Onları düğün fotoğraflarınıza dahil edin

Bu mutlu anı en sevgili hayvan dostlarınızla paylaşmak ve seneler boyu da fotoğraflarınıza bakıp mutlu anıları hatırlamak için, düğün fotoğraflarınıza evcil hayvanlarınızı dahil edin. Bu konuda yaratıcı olmaktan çekinmeyin. Kedinizin ve köpeğinizin fotojenikliğini kullanmanızın tam zamanı.

Evcil hayvanınız belki de kedi ve köpek değildir. Yılan, kaplumbağa ve hatta aslan yavrusunu bile evcil hayvan edinmiş hayvan dostları ne yapacak? Üzülmeyin. Bu dostumuz harika bir kavalye oluyorsa, sizin dostlarınız için de umut var demektir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!