Dünya Üzerinde Birbirinden Güzel Düğün Pozları Önerileri

Düğün gününüzü ölümsüz kılacak ve karar vermenizi kolaylaştıracak dünya üzerindeki birbirinden güzel ve dikkat çekici düğün pozları sizler için derlendi.

Gelin ve damat adaylarının düğün fotoğrafları konusundaki beklentileri gün geçtikçe arttığı için adaylar yepyeni düğün pozları arayışına giriyor. Bir yandan ortaya doğal pozlar çıksın isterlerken bir yandan da alışılmışın dışında kareler ile bu mutlu günü ölümsüzleştirmek istiyorlar. Klişeleşmiş pozlardan uzak, eğlenceli ve samimi pozlar, gelin ve damat adayları tarafından son zamanlarda daha çok tercih ediliyor. “Dış mekan çekimi mi, yoksa iç mekan çekimi mi olmalı?” ya da “Doğa içinde mi olmalı, tarihi bir mekanda mı?” gibi sorular mutlu çiftlerin kafalarını bu süreç boyunca sıkça meşgul ediyor. Parklarda, bahçelerde, sokaklarda, tarihi mekanlarda, şehrin ortasında, su altında ya da deniz kıyısında mutluluğu ve heyecanı fotoğraflamak mümkün. Peki siz nasıl bir fotoğraf karesi ile mükemmel düğün gününüzü ölümsüzleştirmek isterdiniz? Gelin ve damat adaylarının bu konuda fikir edinebileceği ve onlara İlham verebilecek birbirinden farklı düğün pozları yazımızda sizler için bir araya getirildi.

dugun-poz

Hem romantik hem de sıra dışı pozlar ile o günü hatırlamak isterseniz ve cesaretiniz varsa su altında fotoğraf fikri düşünülebilir. Gerçekten işinde profesyonel ekipler ile yapılabilecek planlı bir çalışma sayesinde su altında birbirinden hoş ve ilginç düğün pozlarına imza atılabilir. Çocuklarınıza hatta torunlarınıza bırakabileceğiniz en güzel hatıraları, en dikkat çekici şekilde onlara sunmak eğlenceli bir fikir olacaktır. Eğer böyle bir organizasyona dahil olmaya cesaretiniz yoksa deniz kıyısında birbirinden romantik pozlar da verebilirsiniz. Işık oyunları ile mükemmel hale gelebilecek pozlar, aşkınızı en iyi şekilde anlatmanıza yardımcı olacaktır.

Wedding-Photo

Özel günlerde en çok tercih edilen mekanların başında parklar ve bahçeler geliyor. Bir yandan fotoğrafa renk katacak bir yandan da doğal pozlar vermenize yardımcı olacak bu tür mekanlar değerlendirilebilir. Çocuk ruhunu hala kaybetmeyenler için böylesine samimi ve doğal düğün pozları hem farklı hem de eğlenceli olabilir. Hatta fotoğrafa biraz daha farklılık katmak isterseniz, konfetiler, balonlar, köpükler ya da çiçekler gibi rengarenk detaylar ile eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Böylelikle doğa ile başbaşa olabileceğiniz bir yerde, hem romantik hem de sevimli pek çok poz sayesinde düğün gününüzü unutulmaz kılabilirsiniz.

tami-mcinnis

Yabancı bir dizi fragmanını andıran bu poz, toplu çekilen fotoğrafların sıkıcılığını çok uzaklarda bırakmış. Akrabalarınızla ya da kız ve erkek arkadaşlarınızla böylesine eğlenceli pozlar vererek fotoğraflarınızın yıllar sonra bile herkesin ilgisini çekmesini sağlayabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!