Dünyaca Ünlü Evlilik Teklifi Videoları

İnsanların hayatındaki en önemli, en beklenen teklifler evlenme teklifleridir. Bazen de bu önemli anlar unutulmamak üzere videoya alınır. O unutulmaz evlilik teklifi videoları içerisinden dünyaca ünlü olanları sizler için seçtik.

Evlilik teklifleri ‘Evet’ cevabının en anlamlı olduğu tekliflerdir. O eveti duymak için beklenen iki saniye, bekleyene iki saat gibi de gelebilir iki gün de. O teklifi daha da anlamlı kılmak için bazen yaratıcılığa başvurunur. Kimsenin düşünemediği, yapmaya cesaret edemediği şekilde teklifler hazırlanılır. Hazırlanan teklifler ise unutulmamak adına videoya alınır ve bazıları da tüm dünyaya yayılır. İşte o dünyaca ünlü evlilik teklifi videoları içerisinden bazıları:

Düşünün ki sinemaya film izlemeye gidiyorsunuz ve filmin konusu sizsiniz. Bu olay Amerika’da Ginny adlı bir kadının başına geliyor. Ginny’nin erkek arkadaşı Matt, Ginny ile sinemaya gitme sözü verir ancak aynı gün acil bir işinin çıktığını söyler ve Ginny, sinemaya abisi Charlie ile gider. İkili film öncesi fragmanları izlerken Ginny, fragmanda tanıdık iki ses duyar. Bu sesler babası ve Matt’in sesleridir. Matt, sevdiği kızın babasından izin almak için uğraşır ve ‘’Kızınızı çok seviyorum’’ diyerek baba iznini alır. Ardından koşarak arabaya biner ve sinemaya doğru yol alır. Ginny, oturduğu yerden bu sahneleri izlerken sinema salonunun kapısı açılır ve Matt, kapıdan içeri girer. ‘’Hayatım film gibi’’ sözünün gerçeğe dönüştüğü bu olayın ardından Ginny’nin cevabı tabii ki evet olur.

Amerikalı Isaac adlı aşık, evlilik teklifi videoları içinde en farklısı olmak adına yaptı. Isaac, sevgilisi Amy ile ailesinin evinde buluşma teklifi yapar. Amy, eve geldiğinde ise Isaac’in kardeşi Amy’ye bir kulaklık verip, arabanın bagajına oturmasını ister. Kulaklıktan çalan şarkı ise ünlü şarkıcı Bruna Mars’ın seslendirdiği çok manidar bir seçim olan ‘’Marry you’’ dur. Amy şarkıyı dinlerken bir anda yol boyunca tanıdığı tüm kişilerin şarkıyı seslendirişini ve dans edişlerini izler. Şarkı bittiğinde ise Isaac elinde bir yüzük ile gelir.

https://www.youtube.com/watch?v=gYh9DCN8ads

Hayatınızın en mutlu ve en korku dolu anınızı iki saniye içinde yaşayabilmeniz çok zor denk gelir. Ancak Josh, sevgilisi Brooke’ a bu iki hissi saniyeler içinde yaşatıyor. Josh ve Brooke bir binanın tepesinde dururken Josh, ‘Sana çok önemli bir soru sormanın zamanı geldi’ diyerek evlenme teklifine hazırlanır ve arkadaşından yüzüğü ister. Arkadaşının attığı yüzüğü yakalamaya çalışan Josh, dengesini kaybedip binadan düşer. Tam evlenme teklifini beklerken sevgilisinin öldüğünü düşünen Brooke çığlıklar ile yere bakar ve büyük bir süprizle karşılaşır.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!