Dünyaca Ünlülerin Damatlık Modelleri

Yemek yedikleri mekanlar, katıldıkları programlar ve günlük hayatta tercih ettikleri stiller derken ünlü isimlerin düğün günlerinde giydikleri damatlık ve gelinlik modellerini de yakından takip etmeye başladık. Hatta pek çok çift o gelinlik ve damatlık modelleri için ünlü markaların kapılarında sıraya bile girdi. Birkaç yıl önce sadece kadınlar tarafından ünlü gelinliklerine büyük ilgi gösterilirken son yıllar da erkekler de damatlık modeli konusunda dünya starlarından ilham almaya başladı. Biz de bu kez damat adayları için çok beğendikleri ünlülerin damatlık modellerine yakından baktık. Pek çoğu ünlü bir tasarımcının imzasına sahip olan o şık damatlıkların benzerlerini bulabileceğiniz markaları merak edenler için araştırdık.

David Beckham / Ünlülerin Damatlık Modelleri

Erkek modası konusunda haklı bir üne sahip olan David Beckham, kıyafet seçimleriyle en az eşi kadar ilgi topluyor. Ünlü futbolcu gösterişli düğünü için beyaz ceketli bir damatlık giymeyi tercih etti. Tahmin ettiğiniz gibi bir tasarımcı elinin değdiği damatlığın aynısını bulmanız mümkün olmasa da Vakko’nun pek çok beyaz damatlık modeli David Beckham’ın şıklığını yansıtmanıza yardımcı olabilir.

victoriabeckhambrooklyn

Brad Pitt/Ünlülerin Damatlık Modelleri

Birçok kadının hayran olduğu Brad Pitt, iki kez damatlık giyen ünlülerden. Özellikle macera aramayan damatlara ilham olan her iki damatlık modeli de spor çizgiler taşıyor. Damatlık modellerinde siyahı tercih eden ünlü oyuncunun damatlıklarından birini kendi damatlığınız olarak görmek istiyorsanız Damat’ın siyah damatlık modellerine mutlaka göz atmalısınız.

112

Prens William/Ünlülerin Damatlık Modelleri

Attığı her adıma magazin dünyasının büyük bir ilgi gösterdiği Prens William’ın damatlığı da adından günlerce bahsettiren modellerden… Kraliyet ailesine yakışır bir şıklığa sahip olan ünlü damatlık, Prens William için Gieves & Hawkes tarafından özel olarak tasarlandı. Dünyaca ünlü ismin damatlık seçimi sizin için fazla iddialıysa en azından karar vermenizde yol gösterici bir rol oynayabilir, bizden söylemesi.

Emre Altuğ/Ünlülerin Damatlık Modelleri

Düğünleri için ünlü bir gece kulübünü tercih eden Emre Altuğ ve Çağla Şikel çiftinin düğün kıyafetleri için tasarımcı seçimleri de aynı oldu. Cengiz Abazoğlu imzası taşıyan ünlü sanatçının damatlığı da en az eşinin gelinliği kadar ilgi topladı. Eğer siz de Emra Altuğ gibi şık bir damatlık giymek istiyorsanız şimdiden ünlü tasarımcıdan randevu alma yollarını aramaya başlayabilirsiniz.

emre_altug_biz_ayrildik_ben_karisamam_h3077_e2d4f

Halit Ergenç/ Ünlülerin Damatlık Modelleri

Damatlığıyla isminden sıklıkla bahsettiren bir diğer ünlü isim de başarılı oyuncu Halit Ergenç. Siyah bir damatlık giymeyi tercih eden oyuncunun kusursuz damatlığı için yine Vakko mağazalarını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Tıpkı onun gibi şıklığınıza şıklık katmak istiyorsanız yakanıza zarif bir çiçek eklemeyi de unutmayın.

berguzar-korel-ile-halit-ergenc-dugun

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!