Duvak Modellerinde Detaylar

Duvak deyip geçmemek gerekir. Duvak, gelinliği bütünleyen bir aksesuar olmasından ziyade kadına gizem katar. Modayı takip eden bayanlar duvak trendleri işte burada…

Hayatımızın dönüm noktalarındandır, evlilik. Dünyamızı paylaşmak ve anneliği tatmak için ilk adımlarımızdır. Evlilik heyecanlı ve telaşlı bir süreçtir. Biz kadınlar bu süreçte her şeyin dört dörtlük olmasını isteriz. Düğünümüzün dillerde destanlaşmasını, herkes tarafından anlatılmasını bekleriz. Bu sebeple gelinliğimiz, saç modelimiz ve aksesuarlarımızla bir prensese dönüşmeliyiz. Ama bunun için küçük sihirli dokunuşlara ihtiyacımız var. Gel gelelim bu devirde sihir masallarda kalmış. Her şey sizin ellerinizle gerçekleştireceğiniz dokunuşlarda. Evet, her şey sizde bitiyor…

Her şey bir şık bir gelinlik bulmaya bakar, derler. Hayır! Gelinlik tek başına bir hiçtir. Şıklık ayrıntıda gizlidir. Eğer şıklığa ve zarafete ulaşmak istiyorsak gelinlik modasını, yılın trendlerini takip etmeliyiz. Biz kadınlar gizemi severiz. Ne kadar gizemli olursak o kadar dikkatleri üzerimize çekeriz. İşte bu gizemi şık ve estetik duvaklarla sağlayabiliriz. Hem gizemli hem de şık bir görüntü elde etmiş oluruz, böylece.

Gelinlik ile nasıl şık olabiliriz, nasıl modayı yakalayabiliriz? Haydi öğrenelim… Öncelikle duvak bir aksesuardan çok gelinliğin dilidir. Duvağı gördüğümüz anda işte bu kadının gelinliği budur diyebiliriz. Sonra uzmanların önerilerine kulak vermeliyiz. Bunlar yılın trendlerini, modasını ve duvak şekillerini öğrenmemize fayda sağlayacaktır.

2014/2015 duvak modellerine baktığımızda taşlı, dantelli ve taçlı modeller gözümüze çarpmaktadır. Bayanlar karar verme zamanı… Bu eşsiz masalın prensesleri olarak duvaklarımızı seçelim. Yüz şeklimizi, saç modelimizi, düğün ve gelinliğimizi göz önüne alarak işe başlayalım.

Günümüzün modasına göre kır düğünleri revaçta. Ee! O zaman ne yapıyoruz bayanlar? Gelinliğimiz balık modelindeyse uzun ve dantelli bir duvak, gelinlik düz inen veya hafif kabarık bir modelse sade bir taçla veya kısa ve dantelli bir duvakla tamamlayabiliriz.

 

Uzun duvak:

Kısa duvak:

Kafes duvak:

Bu modeller yeşilin içerisinde sizlere muhteşem bir hava katacaktır. Kır düğünlerinde bir detay daha var dağınık topuzlu ve salık saçlar… Bu detayı düşünerek daha rahat duvak şekilleri seçebiliriz. Sade bir nikâh düşünüyorsak nostaljiyi yakalayacak kafes ve kısa duvaklar kullanabilirsiniz.  Bu şekilde hem asil bir görüntüye hem de zarif bir duruşa bürünürsünüz.

Prenses model gelinliğimizi unutmayalım! Tam da prenseslere layık bir model… Bu gelinlikle  tercih etmeniz gereken duvak modeli ise ya kısa ya kısa kabarık ya da saça tutturulan şık bir taç olabilir. Böylece yapmanız gereken tek şey prensinizin size hayran bakışlarını izlemek.

Bayanlar, dikkat!.. Güzellik, ayrıntı ve gizemde saklıdır…

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!