Duygusal Evlilik Teklifi Videoları

Bir ilişkinin en heyecanlı anlarından biri de evlilik teklifi zamanıdır. Her kadın arkadaşları ve çevresiyle paylaşabileceği, ileride çocuklarına anlatabileceği unutulmaz bir evlilik teklifinin hayalini kurar. Damat adayları için de bu durum son derece heyecanlı ve titizce düşünülmesi gereken, her anı ince ince planlanan bir andır.

surprizevlenmeteklifi

Bir ilişkinin en heyecanlı anlarından biri de evlilik teklifi zamanıdır. Her kadın arkadaşları ve çevresiyle paylaşabileceği, ileride çocuklarına anlatabileceği unutulmaz bir evlilik teklifinin hayalini kurar. Damat adayları için de bu durum son derece heyecanlı ve titizce düşünülmesi gereken, her anı ince ince planlanan bir andır.
Kuşkusuz en çok dikkat edilmesi gereken şey kişinin kendini özel hissetmesidir. Kimileri kalabalık yerlerde daha gösterişli bir gece yaratmayı tercih etse de bazıları bu anı daha az ve özel insanlarla paylaşır. Kuralları olmayan, özel bir şeydir oysa evlilik teklifi. Tek hedefi birlikte olduğunuz insana onu ne kadar çok sevdiğinizi ve ömrünüzün geri kalanını onunla birlikte geçirmek istediğinizi gösterebilmektir.
Sizin için evlilik teklifi videoları içinden bir kaç tanesini seçtik. Aşk dolu insanların hazırladığı bu özel evlilik teklifi videoları, mutluluk göz yaşlarını paylaşmak isteyeceğiniz türden.
İlk hikayemizin kahramanları Kimberly ve Patrick. Üniversitede tanışıp birlikte olmaya başlayan çiftin ilişkileri yaklaşık üç yıldır sürmektedir. Kimberly her zaman sihirli bir evlilik teklifi istediğin söyler. Patrick de onun için sık sık gittikleri ve çok sevdikleri bir yerde rüyalardan çıkmışcasına bir atmosfer yaratır. Ucunda fotoğraf, birbirlerine yazdıkları notlar, ilk gittikleri restorandan kalma faturalar, sinema biletleri gibi ilişkilerindeki küçük detayları astığı yüzlerce balonla tüm mekanı donatan Patrick hayatının aşkına unutulmayacak bir an yaşatmayı başarır.

Evlilik teklifi videoları için de en tatlı olanlarından biri olan Kylie ve Mat’in hikayesi, romantik çizgi filmlerin en tatlı anlarına dayanıyor. Prensesler, şatolar, aşk ve güzellikler için savaşan kahramanlarla dolu o tatlı çizgi filmlere olan hayranlığıyla bilinen Kylie için Mat, ormanın ortasında büyülü bir sinema salonu kuruyor. Ve ona sevdiği tüm filmlerden parçalar alarak kurguladığı kendi filmini izletiyor. Evlilik de biraz buna benzemiyor mu? Yaşamınızdan küçük küçük parçaları bir araya getirip sizi anlatan yepyeni bir filme dönüştürmek.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!