Eğlenceli Çiftlere Özel Düğün Konsepti

eglenceli-kapak

Romantik bir düğün mü olsun yoksa vintage bir tema mı derken ortada pek çok fikir uçuşuyor ama aslında istediğiniz çok daha başka bir düğün. O halde bu yazı tam da size göre! Eğlenceli ruh halini düğün konseptine de yansıtmak isteyen çiftler için harika fikirlerimiz var çünkü. Eğer nasıl bir düğün istediğinize henüz karar veremediyseniz ancak o gün istediğiniz tek şey çılgınlar gibi eğlenmekse buradan buyurun.

eglence-1

Düğün mü, Piknik mi?

Düğün hazırlıkları tam gaz devam ederken sıra düğün konseptini belirlemeye geldiğinde pek çok çift büyük bir kararsızlıkla karşılaşıyor. O çiftlerin içinde bulunduğu durumun ne kadar sıkıntılı olduğunu bildiğimizden harikalarla dolu bir liste hazırladık. Mesela konuklarınızı da alıp şöyle çimlere uzanıp piknik havasında evlenseniz fena mı olur! Yeşillikler arasına kurulmuş masalar, piknik sepetleri ve renkli masa örtüleri… Hem eğlenceli hem de unutulmaz bir düğün olacağına eminiz.

eglence-2

Uçuşan Masa Süslemeleri

Eğlenceli karakterinizi düğün masalarına taşımaya ne dersiniz? Balonlarla donatılmış rengarenk bir masaya kim hayır diyebilir ki zaten! Çiçek sepeti içerisine yerleştirilmiş uçan bir balon masanızın havasını bir anda değiştirebilir mesela. Ya da eğlenceli bir düğün konseptine çok yakışacak renkli bir düğün sofrasına uçuşan balonlar ekleyebilirsiniz. Masanızda ise yeşilliklere ve çiçeklere yer açarak konuklarınıza yazdan kalma taze bir hava yaşatabilirsiniz.

eglence-3

Benimle Oynar mısın?

Eğlenceli bir düğün konsepti düşlüyorsanız bu işin içine biraz da oyun katmak gerek! Son zamanlarda düğünlerde görmeye alışkın olduğumuz dev jenga setleri ve mini golf sahaları, gelin ve damadın arkadaşları için nefes kesen bir karşılaşma ortamı yaratabilir mesela. Ya da çocukluk günlerinizden kalan oyunlarla düğün gününüzü eğlence dolu anlara çevirebilirsiniz. Hatta bu oyunlara ilk siz katılın ki muhteşem düğün kareleriniz olsun. Üstelik siz oyunun keyfini çıkarırken ortaya çıkan doğal fotoğraflar yıllar boyu en güzel anılarınızı hatırlatacak.

eglence-4

Düğün Menüsüne Eğlenceli İkramlar Ekleyin

Eğlenceli bir düğün konseptinin en güzel tarafı da her konuda dilediğinizce özgür olmanız. Buna düğün menüsü de dahil tabii ki! Örneğin düğün bu kadar eğlenceliyken ve film sahnelerinden çıkıp gelmiş bir atmosfer varken konuklarınıza patlamış mısırlar ikram edebilirsiniz. Karamelli, baharatlı ve tereyağlı… Büyük-küçük tüm misafirlerinize eğlence katacak mısır büfelerinin önünde kuyruklar oluşacağına emin olabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!