Eğlenceli Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer gününde sevgilinizi ve kendinizi mutlu etmek biraz şımartmak ve güldürmek için birbirinden güzel sevgililer günü mesajlarını sizin için derledik.

14 Şubat, Sevgililer günü. Sevgilisi olan çiftlere mutluluklar diliyoruz ve alkışlıyoruz. Tüm bu heyecanın ve mutluluğun kutlandığı gün gelip çattığında, o gün yalnızca sevdiğimiz insana ne kadar değer verdiğimizi gösterebilmek için uğraşıp didiniriz.  Romantik jestler, sürprizler, özenle seçilmiş hediyeler.. Her şey tamam. Peki ya birbirinden eğlenceli sevgililer günü mesajları?

Bu eşsiz güne özel sevgililer günü mesajları ise günün kendisi kadar eşsiz olmalıdır bizce. Kimse sevgilisine bayram ya da kandil mesajları gibi bir sevgililer günü mesajı yollamak istemez. İşte bu noktada imdadınıza biz yetiştik.

Okurken hem eğlenecek hem de sevgilinizin üzerinde denemek isteyeceksiniz! Zira Türk halkı sever ama anlatacak kelimeleri bulamaz.

Yaratıcılığımızın kamyon arkası yazılarından ileriye gitmediği şu zamanlarda gelin birbirinden farklı sevgililer günü mesajlarına bir göz atalım.

Sevgililer Gününde Bu Mesajlara Aşık Olacaksınız

“Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!” (Bu mesaja şu cevap gelir mi dersiniz?  “O kelebek ben olsam gelsem omzuna bir öpücük kondursam.”  Bu cevabı alırsanız haber edin. Sevgiliniz erimiş ve mutluluktan ağzı kulaklarına varmış gülümsüyor olabilir.)

“Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni, en büyük hediye odur bana.”  (Bu mesajı özellikle hediye beklemeyen, belki de hediye almamış, alamamış, mütevazı sevgililere önerelim. Zira sevip sevgili olup onca hayat derdi içinde buluşamayan aşıkların da günü 14 şubat.)

“Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana!”

“Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım“

“Güneşin doğduğu da bir gerçek, battığı da… Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek!”   (Bu mesajı dünyanın yuvarlak olduğu da gerçek saçlarının kahvesi de, meteorlar galaksiler evren de gerçek, şu bahçende öten kuş da şeklinde uzatabilirsiniz. Öneriler bizden çeşitlendirmek sizden.)

“Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana.” (Bu mesaj çok ince ve içten bir mesajdır, dikkatle kullanınız.)

“Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır.”

“Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var… Sevgililer günümüz kutlu olsun.”

“Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel olur. Benim en uzun ve en güzel rüyam, şu an bu mesajı okuyor.” (Dikkat edin mesajı sevgilinizin babası okumasın.)

“Biliyorsun her gök kuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti. Sen benim en değerli hazinemsin.”

“Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni.”

“Dünya senle güzel be sevgili, seni bulmak bir yıldız kaymasına denk gelmek gibi. Hep ol. Sevgililer günümüz kutlu olsun.”

“Yar deyince kalem elden düşüyor. Gözlerim görmüyor aklım şaşıyor. Lambada titreyen alev üşüyor. Aşka hudut çizilmiyor sevdiğim. Sevgililer günün kutlu olsun.”

“Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin.”

“Bir damla gözyaşı olup, göz bebeklerinde dolup, yanaklarından süzülüp, dudaklarında ölmek isterdim.” (Bu mesajla tüm acılarda ve mutluluklarda akan gözyaşlarında onunla olacağınızı anlatmış olursunuz sevgililer gününde daha güzel hediye mi olurmuş?)

“Verilebilecek en güzel hediyeydi, sevgilerin en yücesine tadılabilecek hazzın en doyumsuz olanıydı yaşadığım, koklayabilecek en güzel koku, görebileceğim en güzel görüntü, sevdaların en derini idi yaşanmışlardan, duyulabilecek en ilk sıcaklık. Ve böylesi bir günde gelmesen de görmesen de sevmesen de en büyük mutluluk, sesini duyabilmek, binlerce teşekkür binlerce sevgi sana.”

“Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.” (Mavi gözlü sevgililer dışında kimseye yollamamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.)

“Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.”

“Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!”

Ben Biraz Komik Olurum Sevgilim Güler Mutlu Olurum Diyenlerden Misiniz?

O zaman bu eğlenceli sevgililer günü mesajları da sizin için gelsin.

“Sevgililer gününden hiçbir beklentim yok. Keman eşliğinde yatta yemek, bir kamyon gül, 20 karat tek taş, falan filan… Çok şey mi istiyorum ama?”

“Deliye her gün sevgililer günü… Seni deli gibi seven delin.”

“Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz… İyi ki varsın!” (Bu mesaj kesinlikle sevgilinizi güldürecektir hem şu günlerde gülmekten daha çok ihtiyacımız olan ne var ki hayatta?)

En Değerli Sevgili İçin Sevgililer Günü Bonusu

Ve unutmadan! Turgut Uyar dünyaya sevgililer için gelmiş demek çok mu yanlış olur? Peki ya Edip Cansever. Şiirlerden bir kaç dize de kondurabilirsiniz mesajlarınızın arasına. İnanın sevgiliniz okuduğunda yüzündeki o gülümseme ile her şeye değdi diyeceğinize eminiz. . Ve bir adım geri çekilip üzerinde ne kadar etki yarattığınızı keyifle izleyebilirsiniz.

Bu sevgililer günü mesajlarını ister sevgilinizin cep telefonuna gönderin, isterseniz renkli minik kağıtlara yazıp evinde ya da arabasında kolayca bulabileceği yerlere saklayın. Dilerseniz origami kağıtları şirin ve özenli bir sevginizi gösterme yolu ve alternatifi olabilir. Kalp şeklinde origamiler hazırlayıp birbirinden güzel sevgililer günü mesajlarımızla süsleyebilirsiniz. Okurken hem eğlenecek hem de onun için emek harcamış olmanıza bir o kadar da mutlu olacaktır. isterseniz bir diğer seçenek de bu eğlenceli ve güzel sevgililer günü mesajlarını anılarınızın en güzel kanıtı olan fotoğraflarınızın arkasına da yazabilirsiniz.

Bir adet bonusu da şuraya bırakalım en son çıkan alsın sevgilisini gülümsetsin son sevgililer günü elması da onun başına düşsün. Belki bilirsiniz Shakespeare’in o ünlü sonesini.

“yarayla alay eder yaralanmamış olan

bak nasıl da sararıp soluvermiş tanrıça kederlerden

sen çok daha parlaksın çünkü

sen tüm göklerdeki yıldızların ilki

sen aydınlatırsın geceyi”

Aşkı olduğundan bambaşka, klişelerden uzak anlatan Onur Ünlü de “Sen Aydınlatırsın Geceyi” filminde bu soneyi kullanmıştır. İnanın sevgiyi ifade etmenin daha güzel bir yolu yoktur.

Siz de bu mesajları sevgilinizle paylaştığınızda onların heyecanını bizlere yazmayı unutmayın. Yorum kısmından yaşadığınız mutluluğu bizlerle paylaşabilir siz de güzel sevgililer günü mesaj önerilerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!