Eğlenceli Sevgilinin “Evet” Diyeceği Evlilik Sözleri

Evlilik teklifi her genç kızın hayallerini süsleyen, iç çektirtip ah keşke şöyle bir teklif alsam dedirten ve neredeyse hayatları boyunca alacağı en özel tekliftir.

Birlikte olduğunuz kadın klasik şeylerden hoşlanmıyorsa, onun kalbine giden yol ve evlilik sözleri eğlenceli olmaktan geçer. Her kadın aynı değildir. Kadınların zevkleri olduğu gibi eğlence anlayışları da birbirlerinden oldukça farklı olabilir. Eğer klasikleşmiş bir evlilik teklifinden uzak duracak ve eğlenceli bir teklifte bulunacaksanız, sevgilinizin zevklerini çok iyi analiz etmeli ve ona göre eğlenceli, sıradan olmayan yollar izlemelisiniz.

ib_api_p_1641663

Sıradanlıktan Uzak Evlilik Teklifleri

Sevgilinizle yeni bir hayata adım atmak, ilişkinizde başka bir boyuta geçmek istiyorsunuz. Evlilik teklifi etmenizin zamanı geldi. Mum ışıkları, lazerle duvara yansıtılan evlilik teklifleri, teknede yemek… Hayır bunlar sizin sevgilinize gelmez. O diğerlerinden çok farklı. Bir ilişkide birlikte eğlenmek onun için çok önemliyse klasik evlilik sözlerini unutun. Şimdi işin içine biraz eğlence katma vakti… Geçmişten günümüze süregelen klasik evlilik teklifleri, birçok çiftin hayatlarını birleştirmesinde büyük ve önemli bir rol oynamıştır fakat artık klasik evlilik teklifi sözleriyle eğlenceli sevgilinin evet diyeceği evlilik sözleri yer değiştirmiş durumdadır.

Eğer sizin de sevgiliniz klasikleşmiş davranışlardan ve tekliflerden hoşlanmıyorsa, sizlere sıradan tekliflerin dışında yer alan, içerdiği aktivitelerle hem görsel bir şov hem de sevgilinizin hoşuna gidecek sözlerden oluşan  işitsel bir şov hazırlamanızı öneriyoruz. Evlilik teklifi edeceğiniz kişinin hoşlandığı hal ve tavırları biliyorsunuzdur diye düşünerek yapacağınız seçimlerde işinizin daha da kolay olacağını düşünüyoruz.

ib_api_p_601213

Kadınlar erkekleri şaşkın görmeye bayılırlar. Siz de sırf ondan etkilendiğiniz için karşısında çeşitli sakarlıklar yapın. Eğlenceli sevgilinin evet diyeceği evlilik sözleri içinde en etkililerden biri olan bu teklif seçeneğinde; Bütün gün ondan büyülendiğinizi bu şekilde gösterin ve yüzüğü vereceğiniz sırada ayağınız takılsın, düşer gibi yapın. Düşmeyin tabii ona doğru bir hamle yapın. Ve ona sarıldıktan sonra ağzınızdan şu evlilik sözleri dökülsün: “Benim gibi bir şapşalı adam eder misin?”

Bazen ufak oyunlar sergileyerek sevgilinizi şaşırtabilirsiniz fakat evlilik teklifi edeceğiniz bu özel günde heyecanınızın da sizi oldukça etkileyeceğini göz önünde bulundurarak, sizi oyununuzu pek fazla abartmamanız konusunda uyarmak istiyoruz. Bu teklifi gerçekleştirirken doğru zamanda, doğru hareketi yaptıktan sonra sorunuzu sormanız oldukça önemli bir faktördür. Teklif sırasında sevgilinize sarılıyor olacak olmanız sizi bir nebze de olsa rahatlatacak, heyecanınızın az da olsa kontrol altına alınmasına olanak sağlayacaktır. Ayrıca yapılan araştırmalara göre insanların birbiri ile sarılması, kişileri mutlu ederken güven duygusunu da oldukça artırıyormuş. Bu sebeple açıkladığımız bu teklif hem güven veren hem mutlu eden hem de şaşırtan bir tekliftir.

ib_api_p_1641978

Deniz kenarına gidin ve kumsalda otururken sohbete başlayın. Her şey çok normal gözüksün. Sonra önünüzdeki kumu eşelerken tesadüfen bir istiridye kabuğu bulmuş gibi yapın. Sonra onu sevgilinizin açmasını isteyin. O da ne içinden yüzük çıkmasın mı? Ve ona şöyle deyin: “Denizde kum, bende sana olan aşk bitmez!” Eğer sevgiliniz romantik değilse, bu teklif bayağı eğlenceli olacak.

Aslında romantikmiş gibi gözüken bu teklif görüldüğünden çok daha eğlenceli olacaktır. Çünkü içeriğinde oldukça komik ve eğlenceli bir teklif cümlesi bulunuyor. “Denizde kum, bende sana olan aşk bitmez!” Bu cümle romantikliğin dışında, belki biraz da maço söylem  ile eğlenceli bir hal alıyor. Sevgilinizle birlikte deniz kenarında sakin, huzurlu anlar yaşarken, birden gelen bu teklif hem romantik hem de eğlenceli olarak algılanabilecek nitelik taşıyor.

ib_api_p_1872887

Bir sohbet sırasında tarihte dünyaca ünlü ve evli çiftleri sayın ve bunların ortak özelliklerini kız arkadaşınıza sorun. Sonuna da sizin isimlerinizi eklemeyi ihmal etmeyin. Bu anda şu etkileyici evlilik sözleri harika olacak: “Tarihe adımızı altın harflerle yazdırmaya var mısın?”

Bu teklif daha çok tarih ve edebiyat ile arası iyi olan çiftler için uygun olabilir. Fakat bu teklifi edebilmeniz içinde illa ki sevgilinizin tarihi ve edebiyatı su gibi bilmesine gerek yok elbette. Tarihte yer almış, büyük aşk yaşamış veya aşklarının yıllar boyu kendinden söz ettirmiş birkaç ünlü çift bilmesi yeterli olacaktır. Anlattığınız ünlü aşık çiftlerin hikayelerinin sonunda, sizin de aşk hikayenizi anlatabilecek ufak bir hikaye kurgulayabilir, hikayenizi güzel bir şekilde sevgilinize iletebilirsiniz. Böylece ünlü aşıkların hikaye ve özelliklerinin yanında sizin de hikayeniz olacaktır. Farklılık yaratarak teklifte bulunmak isteyenler, sevgililerini hem şaşırtabilir hem de ileride çocuklarına ve sevdiklerine anlatabileceği güzel bir anıya sahip olabilirler.

ib_api_p_1845475

Sevgiliniz adrenalin seviyorsa, birlikte yamaç paraşütü yaparken ve gerçek anlamda havalara uçarken manzaranın en güzel yerinde şu evlilik sözleri gelebilir: “Ayaklarımızı böyle yerden kesmeye bir ömür var mısın?”. Kahkahalarla evet diyecek ve size unutulmaz bir anı kalacak.

Çılgın bir aktivite yapıp, adrenalin seviyenizi en üst düzeye taşımışken sevgilinize evlenme teklifi etmeniz oldukça heyecan verici ve eğlenceli bir fikir. Yamaç paraşütü yapan bir insanın klasik tekliflerden hoşlanacağına pek ihtimal veremiyoruz. E hala neden bekliyorsunuz? Sevgilinize unutulmaz, eğlenceli ve evet dedirtecek teklifi etmek için hemen yamaç paraşütü yapabileceğiniz bir yer araştırmaya başlamalısınız.

ib_api_p_1338895

Son olarak kocaman bir ayı alıp ona direk şöyle deyin: “Bununla mı bir ömür geçirmek istersin, benimle mi?” Tamam bunlar tam anlamıyla evlilik sözleri değil. Bekleyin devamı geliyor: “Biliyorum bunca zaman erkekleri böyle sandın ama aramızda bir fark olduğunu göstermeme izin ver” diyerek ona bir çeşit evlenme teklif edebilirsiniz. Sevgiliniz teklifinizi kabul eder mi bilinmez ama çok eğleneceği kesin.

Eğlenceli bir evlilik teklifi etmek için illa bir aktivite planlamanız yahut büyük miktarda paralar harcayarak sevgilinizin dikkatini çekmeniz şart değil. Küçük bütçeler ayırarak da hem eğlenceli hem de unutulmayacak güzellikte, evet cevabını alacağını evlilik teklifi etmeniz de mümkün. Oyuncak ayılar kadınlar arasında genellikle oldukça fazla sevilmekle beraber romantik bulunuyor. Toplumda ise ayı kullanımı genelde biraz kaba karşılanıyor. Bu teklifte sevdiğinize aslında “kaba saba bir insan olmadığımı, tıpkı bu oyuncak ayı gibi sevimli biri olduğumu bir ömür boyu benimle beraber olarak, birlikteliğimiz boyunca görüp, şahit olmak ister misin” ya da “seni bu ayıcık gibi ömrümüz boyunca mutlu etmeme izin verir misin” anlamlarını içeriyor. Hangi eğlenceyi seven ve espri anlayışı gelişmiş bir kadın bu teklife hayır diyebilir ki?

Hayal Gücünüzü Kullanarak Teklifinize Eğlence Katabilirsiniz!

Yapacağınız evlilik teklifini yakın çevrenizden birisine video ve fotoğraf çekmesini rica ederek o anınızı unutulmaz kılıp, ölümsüzleştirebilirsiniz. Böylece yanınızda olmayan, olamayan yakın çevrenize ve ileride çocuklarınıza hatta torunlarınıza bile bahsederken gösterebileceğiniz müthiş teklif video ve fotoğraflarınız olacaktır.

Bahsettiğimiz eğlenceli evlilik teklifi seçeneklerini sevgilinizin ve kendinizin kişisel özellikleriyle birleştirerek teklifte değişikler yapabilir, isterseniz minik minik eklemeler yapabilir ve hoşlandığınız şeyler doğrultusunda teklifinizi özleştirebilirsiniz. Umarız evlilik teklifi organizasyonunuz sorunsuz, tam istediğiniz gibi eğlenceli bir şekilde gerçekleşir ve beklediğiniz ”Evet” cevabını yüzünüzden fışkıran mutluluk ifadesiyle birlikte alıp, bir ömür boyu mutlu olursunuz. Adım atmış olduğunuz  bu güzel yolculukta size ve sevdiğinize mutluluklar diler, bir ömür boyu mutluluğunuzun tıpkı ilk günkü gibi sürmesini dileriz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!