El Yapımı Gelin Duvakları

Harika bir günün planında her şey harika olmalıdır! Gelinliğinizin zarafetini tamamlayacak olan aksesuarlarınız da aynı ölçüde sizin için dikkate alınmalı ve gelinliğinizi kalanlar ile dört dörtlük hazırlamalısınız. Takı, ayakkabı, çanta derken sizi gösteren en önemli aksesuarlarınızdan biri olan duvağınız için hala karar veremediyseniz eğer bu yazı tam da size göre! Gelinliğiniz için hayal ettiğiniz duvağı hazır  bulamadıysanız eğer el yapımı duvakları dikkate alın deriz. Şimdi size verecek olduğumuz isimler ve öneriler, hayalinizdeki duvağa da ulaşmanızı sağlayacak. Kişiye özel tasarımları ile adından söz ettiren isimler, siz, duvağı için titizlenenler için harika bir adres!

Wicked by İpek Yaylacıoğlu

Kısa ya da uzun, eğlenceli ya da sofistike; İpek Yaylacıoğlu’nun tasarımlarında her tarzda duvaklar bulmak mümkün. Her birinin el emeği göz nuru olduğu tasarımlar; birbirinden özel, nadide parçalar. Eğer ürünlerin içinden yine kendinize göre duvak bulamazsanız üzülmeyin; çünkü, Yaylacıoğlu sizleri dinleyerek ve ne istediğinizi öğrenerek sadece size özel duvak da tasarlıyor.

Web sitesini ziyaret ederek model beğenebilir, sonrasında  sanal alışveriş sitelerinden dilediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz. Size özel duvak tasarlaması için de kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

 

4ONE Boutique

Mağaza butik dolaşıp aradıklarını bir türlü bulamayanlara çok özel bir butik öneriyoruz. Burası sizin imdat çığlıklarınızı duyan,  oldukça özel ürünler üreten siz gelinlerin adeta mabedi olabilecek bir yer. Çok özel tasarımcıların ürünlerinin yer aldığı 4One Boutique’te, el yapımı duvakları ile bizlerin gönlünde taht kurmuş olan Creazioni Francesca markasının da çok özel duvaklarını bulmanız mümkün.

Ebbu Design

Ebbu Design, daha çok romantik gelinliklerin adresi olabilecek tasarımlara imza atan bir tasarımcı. El yapımı gelin duvaklarında kullandığı tüller, danteller ve çiçekler sizlere kuğu gibi bir görünüm kazandıracak. Özellikle yaz düğünü için mevsim çiçekleri ile süslenmiş bir duvak, oldukça hoş olabilir. Bunun yanı sıra daha klasik ve zarif bir şeyler arıyorsanız eğer yine bu zevke hitap edebilecek tasarımlar da bulmak mümkün.

 

Paper Faces

El yapımı gelin duvaklarının bir başka adresi  Paper Faces. Beril Öke Gülen tarafından kurulan Paper Faces markası, 2008 yılından beri tasarımları ile dikkatleri çekiyor. Oldukça naif tasarımlarla göze çarpan Gülen, ürünlerini sanal pazarlardan satışa sunuyor. Sanal Pazar, Emek Sensin, Kadınca Sanat ve Arabulvar sitelerinden ürünlerine ulaşabilir, kendisiyle de sitesi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!