El Yapımı Söz Yüzüğü

Artık sözleniyorsunuz ve evliliğe bir adımınız kaldı. Peki ya kusursuz evliliğe giden yolda kusursuz bir söz yüzüğüne ne dersiniz?

Söz yüzüğü seçimi de en az alyans seçimi kadar zorlu bir süreç. Evliliğe giden yolda attığınız bu adımı aile arasında ve ya arkadaşlarınızla kutlayabilirsiniz. O an gelip de söz yüzüğünüzü eşiniz olacak insanın parmağına taktığınızda tüm gözler sizin üzerinizde olacak. Bu yüzük artık aşkınızın sadece ikinizin arasında kalması değil herkes tarafından bilinmesi anlamına gelir. Ellerinize her baktığınızda birbirinize verdiğiniz bu sözü size hatırlatacak olan yüzükleriniz de en az o an kadar özel olmalı. Yüzüklerinizi özel kılmak için de el yapımı söz yüzüğü tercih edebilirsiniz.

diante-alyans-6

El yapımı söz yüzüğü büyük bir emek gerektiren bir işçilik sürecinden geçer. Bu yüzden bazen birbirine benzer modeller gibi görünseler de hepsi birbirinden ayrı ve kişiye özeldir. İnce detayları ve değişik modellere sahip olması nedeniyle el yapımı söz yüzükleri diğer yüzükler arasında hemen fark edilirler. Aşkınızı el emeği bu muhteşem yüzüklerle taçlandırabilirsiniz. Bütçenize göre altın ve gümüş seçenekler de sunan el yapımı söz yüzükleriyle aşkınızı ilan edebilirsiniz.

Eğer el beceriniz kuvvetliyse ve daha uygun fiyatlarla bir yüzük almak istiyorsanız size tavsiyemiz kendi yapacağınız yüzükler olacak. Kendi el emeğinizi katacağınız bu yüzükler hem bütçenize zarar vermeyecek hem de tasarımı tamamen size ait olacak. Alacağınız Swarovski taşlar, yüzüklerinizin parılparıl parlamasını sağlayacaklar. Taş ve boncuklarla yüzük yapımı benim için zor derseniz size ilginç, tek parça taşlar ve ya kolye/küpe uçlarından da el yapımı söz yüzüğü önerebiliriz. Bunun için ilk yapmanız gereken incik, boncuk satan bir dükkandan parmaklarınıza uygun boş bir yüzük almanız. Daha sonra seçtiğiniz taşı ve ya tasarımı yüzüğün öne gelecek kısmına silikon yardımı ile yapıştırmanız yeterli. Kalbinizin kapısını çalıp içeri giren bu yeni ev sahibine kendi ellerinizle yaptığınız ve bir anlam yüklediğiniz bu yüzükleri sunabilirsiniz. Böylece her baktığında o romantik anı hatırlayacak ve eşi benzeri olmayan bir yüzüğü parmağında taşıyacak.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!