Elmas Küpe ile Uyumlu Aksesuarlar

elmas-kupe-eros-pirlanta

Küçük kız ter ter tepiniyor; bir yandan da çığlık çığlığa bağırıyordu: -Deldirmem, deldirmem, acıyacak, istemiyorum! Kalabalık akraba gurubu arasından yaşlı bir yengenin söylediği o altın değerindeki birkaç kelime küçük kızı şaşılacak şekilde ikna etmeye yetti de arttı bile…- Gelin olduğun zaman sana nasıl elmas küpe takacaklar?

Her genç kızın hayallerini süsler beyaz atlı prensini bulup mutlu bir yuva kurmak. Rüyalarındaki gibi muhteşem bir düğünle sevdiği adama kavuşmak. O düğünün de olmazsa olmazı muhteşem takılar… Hele bir de o küçücük kızı bile ikna etmeyi başaran harikulade bir çift elmas küpe…

Elmas, başlı başına çok görkemli, gösterişli, ışıltılı, albenisi bambaşka olan bir taş. Gerek kendine özgü geometrik kesimleri, gerek göz dolduran dolgunluğu, gerekse altın madeni ile eşleşen akıl almaz uyumuyla mücevher taşlarının içinde hak ettiği en doruktaki tahtına oturmuştur.

Elmas küpenin kullanılacağı yerler zaten bellidir. Elmas asildir, mağrur ve bencildir. Değerini bilir ve yanında değersiz unsurların bulunmasından hiç mi hiç hoşlanmaz. Sarı veya beyaz altınla birlikte kullanılan elmas taşı aynı zamanda değerli başka taşlarla da kombin edilerek kullanılabilir. Ortasında zümrüt taşı, etrafında elmaslarla bezenmiş bir küpe; yakutun, lalin, özellikle de lacivert safir taşlarının elmasla uyumu şahane mücevherlerin oluşması ve hayal gücünün harekete geçmesi için yeterli değil midir sizce?

Elmas küpeyi yine elmas bir gerdanlıkla birlikte kullanabilirsiniz. Gerdanlıkla ve hatta yüzükle bile çok şık durabilir. Ancak yapacağınız tek şey, bunları birlikte kullanırken takım olmasına yada en azından modellerinin birbiriyle uyum sağlamasına azami oranda dikkat etmektir. Aksi halde o güzelim elmas küpelerin, diğerlerinin yanında boynu bükük, öksüz ve yetim bir çocuk gibi kalması içten bile değildir.

Eğer elmas küpeler fazlasıyla gösterişli ve taşları iri ise size tavsiyemiz; bırakın sadece o bir çift parıltı kulaklarınızı süslesin. Uzun, omuzlara doğru sallantılı, hacimli bir küpenin sahibine vereceği mutluluk duygusu başka bir mücevher arayışına girmenizi engelleyecektir ne de olsa…

Elmas süslüdür, abiyedir. Bize sorarsanız spor bir kıyafetle onun bu süper starlığını öldürmeyin. Günlük yaşamda, günlük kıyafetlerle onun güzelim kalitesini yerle bir etmeyin. Bırakın, o kadife kaplı küçücük kutusunun içinde özel bir günde, günün trendi harika bir dekolte elbiseye eşlik edeceği günü yada geceyi beklesin!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!