En Beğenilen Beymen Damatlık Fiyatları

Mutlu bir birlikteliğe adım atılan evleneceğiniz gün eşiniz hanımefendi kadar siz erkekler de şık olmalısınız. Damatlık seçme konusu en az gelinlik seçimi kadar öneme sahiptir. Her ne kadar erkekler kıyafet alışverişlerinde daha kararlı bir yapıda olursa olsunlar, söz konusu düğün gününüz ise damatlık seçimi için biraz daha araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Zira düğünün esas kahramanları gelin ve damat oluyor. Haliyle de gelinlik ve damatlık seçimleri düğün planlarının ilk başında geliyor. Günümüz dünyasında çok hızlı bir şekilde değişen moda akımları kadınları ve erkekleri giyim kuşamına dair pek çok alanda değişime uğratıyor. Damat adaylarının en özel gününde giyeceği damatlık modelleri de değişen moda akımından payını alıyor. Sevdiğiniz kadın ile en özel olan düğün gününüz için çeşitli markalar çok farklı şekillerde damatlık satışı yapmaktadır. Damat adayları tüm detaylarla tarzını en iyi şekilde ortaya koymak için klasik, smokin ya da frankl modellerini kravat iğneleri, kol düğmeleri ya da papyonları ile eşsiz bir bütün olarak tamamlıyor.Özellikle Beymen markası bu konuda damat adayları için sınırsız çeşitte ürünü beğeninize sunuyor. Erkeğin bu özel gününü taçlandıran Beymen damatlık fiyatları hakkında bilgi alalım.

Gençlik evresinden itibaren başlayıp ömrümüzün sonuna kadar sürecek olan evlilik yaşantımıza atılacak olan o özel gün için her şey olabildiğince iyi görünmelidir. Öyle ya, bu sizin sevdiğiniz insanla aile kurmanız için adım attığınız ilk özel gününüz. Düğün gününüzde mekan seçimi, konsept seçimi, pasta seçimi, müzik seçimi kısacası her ayrıntı çok detaylı araştırma yapılarak karar veriliyor. Bu ayrıntıların ilk başında da evlenecek çiftlerin kıyafetleri geliyor. Damat adayları bu noktada, mutluluğa açılan bugün için takım elbise ya da smokin olarak damatlık tercihini tamamlıyor. Beymen markasının damatlık modelleri, sizlerin bu tercihinize onlarca çeşidiyle yardımcı oluyor. Beymen damatlık modelleri  arasından 670 liradan başlayıp 7.000 TL’ye varan damatlıklar arasında en beğenilenleri sizler için sıraladık. Her erkeğin tarzına uygun olarak kategorileşen damatlık çeşitlerinden birine karar vermek de size kalıyor.

Smokinlerden Başlayalım

Damat adayları için smokin, düğün gecesi için olmazsa olmaz tercihlerden biri oluyor. Black tie olarak da bilinen smokin modelleri özel düğün geceniz için düşünebileceğiniz şık damatlık modellerinden biri olabilir. Son zamanlarda neredeyse her düğün konseptine yakışan smokin modelleri oldukça göz dolduruyor. Pek çok moda tasarımcısı ve piyasadaki büyük markalar düğün sezonlarında smokin modellerinin sıklıkla tercih edildiğini belirtiyor. Smokin modelleri özellikle iyi bir markanın ürünü ise görsel tasarım olarak bakıldığında oldukça dikkat çekici ve şık görünüyor. Tarzından ödün vermeyip fiyat konusunda titiz yaklaşanların tercihi olan Beymen Collection smokinler genel olarak 2800 TL altında olmasa da yaz sezonuna özel indirimli ürünü ile uygun fiyat etiketiyle alınabiliyor. Klasik kesim kelebek yaka ve çift yırtmaçlı ceketiyle, beyaz gömlek ve standart tarz pantolonuyla sadeliği smokin de arayanların tercihi oluyor.

Takım Elbiseden Vazgeçemeyenler

Smokin çeşidini damatlık tercih listenizde düşünmüyorsanız, o halde takım elbise çeşitleri üzerine yoğunlaşıp Beymen damatlık fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olmalısınız. Siz yakışıklı damatlar için sunacağımız beğenisi en yüksek ve çok fazla tercih edilen takım elbise ürünleri arasında 1.845 TL fiyat etiketine sahip Beymen Collection takım karşımıza çıkıyor. Kelebek yakalı yün cekete eşlik eden boru paçalı astarlı pantolonu ile öne çıkarken, siyah-lacivert-füme olmak üzere üç farklı renk seçeneğini, açık mavi ve beyaz gömleklerle kombin edebilirsiniz. Kravat seçimi ise tamamen sizin zevkinize kalmış oluyor. Fakat sadelikten yana olan biriyseniz cekete yakın renkleri seçmenizi tavsiye ederiz.

Yelekli Takım Elbise Şıklığı

Düğün gününüzde giyeceğiniz damatlık seçiminizi klasik çeşitlerden yana kullanabileceğiniz gibi, yelekli ve tarz tasarımlara sahip olan damatlık modellerini de tercih edebilirsiniz. Son yıllarda düğünlerin beğenilen damatlık modellerinden bir diğeri de yelekli takım elbiseler oluyor. Damat adaylarının vazgeçilmezi olan yelekli takım elbise modelleri de son zamanlarda damatlık olarak kullanılıyor. Hem takım elbise şıklığından vazgeçmeyen hem de kombine biraz renk katmak isteyen erkeklerin düğün gününde giyebileceği damatlık alternatifi artmış oluyor. Yelekli takım elbise damatlığı ile zarif ve cool bir görünüm elde edebilirsiniz. Yelekli takım elbise damatlığınızı gri ya da lacivert renkte tercih edebilir, aksesuar olarak da takım elbisenize uyumlu olan kol düğmeleri ve saatinizle tamamlayabilirsiniz. Yelekli takım elbisenin zarafeti ve kişinin üstündeki uyumu tartışılmaz bir şekilde iyi duruyor. Pek çok erkek giyim markası bu noktada damatlık ürünlerini, damat adaylarının beğenisine sundu. Beymen erkek giyim markası da yılların verdiği tecrübesi ile yelekli takım elbise ürünlerini kategorilerine ekledi. Slim fit lacivert yelekli takım elbise modeli, bu noktada size önerebileceğimiz bir alternatif oluyor.

Sıradanlığın üzerinde olan bu tarz damatlıklar, doğru renk seçimi ve uygun kravatla gecenin göz kamaştıran erkeği olmanızı sağlayacaktır. Beymen damatlık fiyatları listesinde 2.325 TL değere sahip olan ve sadece gri renkle alınabilen takım elbise klasik kesim yün cekete sahip diyebiliriz. Tek yırtmaçlı cekete, başarılı uyum gösteren yelek eşlik ediyor. Boru paçalı pantolon altına giyeceğiniz bağcıklı siyah kundura ayakkabıyla kusursuz uyumu yakalayabilirsiniz. Bu damatlığı 50, 52, 54 ve 56 beden olarak satın alabiliyorsunuz.

Sevdiği Kadınla Bütünlük Yakalamak İsteyen Damatlara

Eşiniz ile düğün gününüzde aranızda bir renk uyumu olmasını istiyorsanız, son zamanlarda damat adaylarının tercihi olan bir damatlıktan bahsedelim. Beyaz takım elbise damatlığı… Düğün gününüz sizin için en özel günlerinizden biri ise ve siz sevdiğiniz kadınla adeta bir bütünlük yakalamak istiyorsanız bu konuda Beymen’in üretmiş olduğu beyaz takım elbise modellerine bir göz atmanızı tavsiye edebiliriz. Damatlık tercihini beyaz renkten yana kullanmak isteyen damat adaylarının çok hoşuna gidecek beyaz damatlık modelleri arasından bir tercih yapmak da size kalıyor. Beyaz takım elbise ile damatlık kombini yapmaya karar verdiyseniz, şu şekilde bir kombin oluşturmanızı tavsiye ederiz; Siyah, gri ya da lacivert renk tonlarında bir pantolonun üstüne beyaz renkte bir gömlek ve beyaz renkte bir ceket ile damatlık kombininizi tamamlayabilirsiniz. Eğer ki beyaz renk için fazla dikkat çekici bir renk olduğunu düşünüyorsanız, bunun önüne geçmek için kırık beyaz renk tonunu da tercih edebilirsiniz. Beyaz takım elbise ile bir damatlık kombini oluşturmak için kombine uygun damat çiçeği, damat mendili, saat ve kol düğmeleri gibi aksesuarlarla kombininizi tamamlayabilirsiniz. Damatlık tercihi için klişe renklerden sıkılanlar için Beymen Collection Beyaz Takım Elbise modelini tavsiye edebiliriz. Bu ürünün fiyatı ulaşılması güç bedellere sahip olmamak ile birlikte yalnızca 503 TL’den başlayan fiyatlarla beğeninize sunuluyor. Beymen beyaz damatlık modelleri hakkında daha fazla fikre sahip olmak için Beymen damatlık kataloglarına göz atabilirsiniz.

Genel olarak beğenisi yüksek ve sık tercih edilen en beğenilen Beymen damatlık fiyatları hakkında fikir sahibi olduğunuza göre şimdi dilediğiniz damatlığı seçebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirdiğiniz bu özel gün için tercih edebileceğiniz damatlık modellerini yorum olarak bize gönderebilirsiniz.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!