En Çok Beğendiğiniz Markaların Gelinlik Fiyatları

Modeli, duvağı, çiçeği ve ayakkabısı derken gelinlik de kendi içerisinde küçük bir bütçe hesabı yapmanızı gerektiriyor. Evet, en güzeli olsun istiyorsunuz, üstelik haklısınız. Ömrünüz boyunca tek bir gün giyebileceksiniz gelinliğinizi, işte tam bu nedenle gelinlik alırken bunu da düşünerek fiyatlara bir göz atmanızda fayda var. Düğün tarihi çok öncelerden belirlenen gelinler şanslı, sezon açılmadan gelinlik işini halledebilir, fiyat konusunda hatrı sayılır bir indirimden yararlanabilir. Gelinlerin gelinlik bakmaya başlarken göz atığı belli başlı markaların gelinlik fiyatlarını, fikir vermesi açısından sıralıyoruz…

Markaların Gelinlik Fiyatları- Akay

Filmlerde ve dizilerde sıklıkla rastladığımız o muhteşem gelinliklerin markası Akay… Fatmagül, Aylin ve Cemre’nin gelinliği Akay’ın imzasını taşıyordu. İstanbul dışında da butikleri bulunan Akay’ın özgün modellerinin şıklığının yanı sıra gelinlik fiyatları da oldukça uygun. Akay’ın gelinlik fiyatları, 1000 liradan başlayarak 3500 liraya kadar çıkabiliyor.

Markaların Gelinlik Fiyatları- Beyaz Butik

1997 yılından beri düğün hazırlığı yapan her kızın kapısını mutlaka çaldığı Beyaz Butik gelinliklerinin tasarımı kabul etmek gerekirse oldukça başarılı. Gelinlik konusundaki başarılarının sırrı ise şüphesiz ki yaratıcı olmaları. Son yıllarda yeni markaları Moe By Beyaz Butik ile İstanbul sınırlarını da aşarak tüm gelin adaylarının ulaşabileceği bir marka haline geldiler. Peki en çok tercih edilen Beyaz Butik gelinliklerinin fiyat aralığı nasıl merak ediyor musunuz? Beyaz Butik gelinliklerinin fiyatları da 1000 lira ile 4000 lira arasında değişiklik gösteriyor.

Markaların Gelinlik Fiyatları- DremON

Her şeyin Gaziantep’teki bir gelinlik butiğiyle başladığını söylüyor DremON. Orijinal ve modern gelinlik tasarımları DremON’u bugün 46 şubesiyle beraber hizmet veren, gelinlik konusunda isim yapan bir başarıya götürmüş. O muhteşem gelinliklere her genç kız ulaşabilsin istedikleri için belirli dönemlerde harika kampanyalar yapıyorlar. Gelinliklerdeki fiyat aralıkları ise 1500 Lira ile 3500 Lira arasında değişiyor.

Markaların Gelinlik Fiyatları- Vakko Wedding

Dünya markalarından seçilmiş özenli bir gelinlik koleksiyonu çıkarıyor her yıl Vakko. Hayatınızın en özel gününde neye ne kadar özen gösterdiğinizi çok iyi biliyorlar. Tabii bunun için gelinliklerinde en değerli kumaşların kullanılmasına özen gösteriyorlar. Gelinlik tasarımında Türkiye’nin en iyilerinden biri olan Vakko Wedding’in, gelinlik fiyatları ise 4500 liradan başlayarak kullanılan malzeme ve tasarımına göre farklılaşıyor.

Markaların Gelinlik Fiyatları- Pronovias

Pronovias’ın dillere destan gelinliklerini bilmeyen yok. Gelin adaylarının sabırsızlıkla yeni koleksiyonlarını beklediği, aklında evlilik fikri olmayanların bile modellerine baktığında nefesini kesen gelinliklerin sahibi Pronovias. Her yıl birbirinden özel tasarımlarla çıkıyor karşımıza. O kadar güzel ki o gelinlikler, seçim yapmayı zorlaştırıyor. Peki, ne kadar Pronovias’ın gelinlikleri diyorsanız, 5000 liradan başlayarak modeline ve özelliklerine göre 10.000 liranın üstüne kadar çıkabiliyor.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!