En Çok Tercih Edilen Damat Saatleri

Düğününüzün olmazsa olmazlarını sıralayın dersek listeniz ne kadar uzayabilir? Davetlilerin gözü sizce sadece gelinin üstünde mi?! İşte bir damadı farklı kılan büyük detaylar… Damat Saatleri seçimi en büyük detaylardan biridir!

Her damat takım elbise konusunda yakınlarına danışır, fikirlerini alır; kravat konusunda bile bu böyledir… Ayakkabılarının hangi renk olacağı, parlaklığı, kravatın rengi ve seçimi gibi ufak detaylarda dahi kararsızlık içinde kalır. Damat, gelinin yanında sönük kalmamalı, iyi bir şekilde düğünü tamamlamalıdır. Bu sorumluluk kıyafet seçimi konusunda pek de başarılı olamayan erkekler için oldukça zordur. Dünyasının en mutlu gününde damat da gelin de her bir aşamanın pürüzsüz bir şekilde geçmesini diler. Damat böylesine hassas bir günde ise aksesuar olarak neyi seçeceğini bilemez. Gelinler ise damatta bir çaba, istek ve heves görmek ister! Siz eğer damat tarafı iseniz eşinizi mutlu edecek bir seçim yapabilirsiniz! Aksesuar seçiminde kararsızlık içinde kalıp Damat Saatleri diye aratıp ekran başında kara kara düşündüğünüzü görüyor gibiyiz! Eğer bu olasılıklar doğruysa yolun yarısını başarılı bir şekilde tamamlamış sayılırsınız! İşte Damat Saatleri konusunda yararlı bir içerik!

kolsaati

Bir damadı farklı gösteren şeyler nelerdir diye sorsak elbette ki farklı seçenekler sunabilirsiniz. Unutulmaması gerekir ki bir takım elbiseyi tamamlayan tek aksesuar saattir… Saat bir erkeğin duruşundan tutun hayata bakış açısına kadar öngörüde bulundurabilir. Tabii ki işin psikanaliz kısmına girmeyeceğiz ancak vereceğimiz tavsiyeler ile doğru seçimler yapabilirsiniz. Öncelikle papyon takmaya sıcak bakanlardan iseniz siyah veya kahverengi deri kayışlı bir saat doğru tercih olacaktır. Son zamanlarda moda olan damat kravatları size güzel geliyorsa seçiminiz parlak ve yuvarlak kesim saatler olmalıdır. Titanyum, karbon veya diğer alaşımlar ile yapıldığını gösterir saatleri seçmeniz sizlere büyük avantaj sağlayacaktır; hem daha uzun ömürlü bir saat satın almış olacaksınız hem de düğün gününüzde gözler takım elbisenizi tamamlayan saatinizde olacak.

Fransız tarzı diye anılan kare kesim saatler yaşınızı olduğundan büyük gösterecektir! Eğer minyon tipli bir insan iseniz bunu tercih edebilirim diye düşünmeyin. Minyon tipli kişiler için yuvarlak kesim ve bileğinize oturan saatler daha uygun olacaktır. Yaşınızı almış iseniz bilemeyiz! Bizi izdivaç programlarına katılacak olan amcalar da okuyor olabilir 🙂

Son olarak söylemeliyiz ki daha pahalı gözükmesi adına replika saatler almamalısınız. Replika saatlere vereceğiniz para ile orijinal alt model bir saat alabilirsiniz. Emin olabilirsiniz ki bu orijinal saatler kolunuzda daha şık duracaktır. Replika saatler ise daha az ömürlü ve satış görselindeki kadar çekici değildir!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!