En Çok Tercih Edilen Erkek Alyans Modelleri

Kadınların günlük hayat içinde kullanabilecekleri aksesuar çeşitlerini saymayı hiç denediniz mi? Kolye, küpe, tek taş, alyans, taç, firkete, broş, toka, iğne… Liste uzadıkça uzuyor. Peki, erkeklerinki ne hiç düşündünüz mü?

Bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda aksesuar kullanabilen erkekler için bazı seçimler doğal olarak zorlayıcı olabiliyor. O yüzden, erkeklerin en çok tercih ettiği alyans modellerini sizlerle paylaşmak, hem seçimlerinizi hem de yeni trendleri yakalama konusundaki çalışmalarınızı kolaylaştıracak.

Her alyans modeli farklı birer tarz ve karakter taşır. Eğlenceli karakterlerden espritüel erkeklere, spor tarzdan klasikten vazgeçmeyenlere kadar çok geniş bir skalada birçok model bulunuyor.

Bu yılın en çok tercih edilecek erkek alyansı yarışının ön sıralarında pembe altın alyanslar bulunuyor. Farklı bir tarz arayan ve yeniliklere daima açık olan erkeklerin yeni tercihi yeni yıla girmeden parmaklarda görülmeye başlandı bile. Bu da erkeklerin pembe renk sevgisini artıracağını gösteriyor.
alyans-eros-pirlanta-2
Artık altın şirketleri erkeklerin zevklerine de önem vermeye başladı. Bu yüzden, erkeklerin en çok tercih ettiği alyans modelleri hakkında yapılan birçok araştırma bulunuyor. Ve bu istatistiklere göre en çok tercih edilen erkek alyans modelinin çift renkli alyanslar olduğunu görüyoruz. Çift renkli alyans modelleri hem her tarza uyan bir esneklik sağlıyor hem de eşlerin alyanslarına çok şık bir şekilde eşlik ediyor.
alyans-eros-pirlanta-3
Son yıllarda hem erkeklerin hem de kadınların beğenisini aynı anda kazanan bir model var: beyaz altın. Bu alyans modelleri, “Ben buradayım” diye bağırmayan, mütevazi bir duruşa sahip. Aynı zamanda erkeklerin saat, gözlük gibi az sayıdaki aksesuarına da kusursuz bir şekilde uyum sağlıyor. Tabi, beyaz altının erkeklerin gündelik hayatından özel ve önemli günlerine kadar giyebileceği birçok kıyafete de rahatlıkla eşlik edebildiğini unutmamak lazım.
alyans-eros-pirlanta-4
Popülerliği ile çift renkli olmasına rağmen çift renklilerden ayrılan diğer erkek alyansı modeli de çelik alyanslar. Genellikle sarı renkli altınla kullanılan çelik alyanslar, erkekler için tam bir aksesuar durumunda. Sanki evlenecek olmasalar da takabilecekleri kadar “Free Style” bir model olarak görülüyor.
alyans-eros-pirlanta-5
İnsanlık tarihinde alyans üretilmeye başlandığından beri en çok tercih edilen ve en çok ilgi gören erkek alyansları arasında klasik modeller bulunuyor. Gayet sade bir tarzı olan klasik modeller, aynı zamanda zarafetin ve şıklığın ışıltısını en güzel yansıtan modellerden biri. Değişik kalınlıklarda bulunan klasik modeller erkeklerin zevklerine göre şekil alıyor.
alyans-eros-pirlanta-6
Evlilik hazırlıklarının en zevkli kısımlarından birini oluşturan alyans seçimi, önümüzdeki yıllarda yepyeni modellerle karşınıza çıkacağa benziyor. Herkese ömür boyu sürecek mutlu ve huzurlu bir evlilik diliyoruz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!