En Çok Tercih Edilen Hazır Damatlık Markaları

Genel olarak damatların en zorlandığı kısım alışveriş ve damatlık markaları seçimi kısmıdır. Fiziğine güvenen damatlar hazır almayı tercih ederken, omuzları geniş veya biraz göbekli damatlar özel tasarım yaptırmayı tercih ediyor. Eğer bambaşka bir tarz istiyorsanız yine terzinin kapısını çalmanız gerekiyor. Ama hazır damatlık almak istiyorsanız önce ünlü markaların sezonluk kataloglarına göz atmanız da fayda var. Ne çeşit bir damatlık istediğinize katalogları inceleyerek karar verin. Daha sonra da deneyerek ilerlemeniz kötü sürprizlerle karşılaşmanızı engelleyecektir. Yoğun çalıştığınız için bu yola başvuruyorsanız yine doğru yoldasınız ama son dakikaya bırakmamanızı öneriyoruz. Kendinizi zorlu bir sürece hazırlayın, fazla sayıda damatlık denemeniz gerekecek. Ünlü markaların uzmanları, görüşleriyle size yardımcı olacaktır. Çoğu marka düğünden üç gün öncesine kadar provalara davet ediyorlar. Gerekli tadilatları yapıyorlar. En sonunda size en çok yakışan damatlıkla mağazadan ayrılıyorsunuz.

İşte Hazır Damatlık İçin Damatlık Markaları ;

Hazır Damatlık Markaları- Damat

İtalyan kesim takımlarda bir numara Damat’tır. Düğünler için özel olarak Damat Ceremony koleksiyonları bulunuyor. Vücuda tam oturan smokinleri ve birbirinden iddialı takımları denemeye değer. Kendinizi rahat hissedeceğinizin garantisini veren Damat markası, doğu ve batı topraklarının hikayesinden esinlenerek iş yaptığını öne süren bir marka. 2014 için ilk ilgi çeken smokinleri ise kaz ayağı desenli ceket kumaşına sahip.

Hazır Damatlık Markaları- Kığılı

Kığılı markası oldukça eski bir marka.1938’de kumaş ticaretiyle iş başlamışlar ve ilk mağazalarını 60’lı yıllarda Beyoğlu’nda açmışlar. Uzman Kığılı ekibi size sadece damatlık konusunda değil ihtiyacınız olan tüm aksesuarlarda da yardımcı oluyor. Ne istediğinizi anlatın ve kendinizi onlara bırakın. En iyisi olmanız için ellerinden geleni yapacaklardır. 2014 koleksiyonlarında birbirinden şık smokin ve takımlara yer veren Kığılı, günümüzde birçok ilimizde fazlaca mağazaya sahip.

Hazır Damatlık Markaları- Vakko

Vakko Wedding kesinlikle fazla sayıda model  görüp arasından seçim yapmak isteyenlerin gitmesi gereken yer. Sektörde öncü olduklarını da unutmamak gerekiyor. Vakko’nun kumaş ve model zenginliğinin başınızı döndürmemesi için sizi yönlendirmek üzere bekleyen uzman bir ekibi bulunuyor. Tarzınızın dışına çıkmadan, rahat ve kullanışlı, aynı zamanda ustaca dikilmiş bir damatlık için ilk tercihiniz Vakko olmalı. Hayatınızın en önemli gününde içten ve sıcak bir destek arıyorsanız adresiniz Vakko.

Hazır Damatlık Markaları- Sarar

Damatlar için Sarar Black Tie adında bir koleksiyonla karşımıza çıkıyor ünlü marka. 2014 için vintage model ceketli takımları ve smokinleri kataloglarda yerini aldı. Özellikle sonbaharda tercih edilen fraklar da Sarar tasarımıyla oldukça şık. Beyaz gömlek ve beyaz papyon da fark yaratacak ürünlerinden.

Hazır Damatlık Markaları- Armani

Dünyanın en çok giyilmek istenen markalarından biri olan Armani, her yıl olay yaratan koleksiyonlarla karşımıza çıkıyor. Asil ve kaliteli bir duruş için Armani damatlıklar hem gelin adaylarının hem de damat adaylarının hayallerini süsleyen cinsten. Oldukça şık ve aynı zamanda da klasik modelleri Armani’de bulmak mümkün… Düğününüzde kendinizi ayrıcalıklı hissetmek istiyorsanız Armani bir damatlık tam aradığınız şey.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!