En Ekonomik Balayı Önerileri

Yorucu ve zahmetli bir hazırlıktan sonra düğününüzün geride bırakmaya hazırlanıyorsanız işte size hayallerinizi süsleyecek en ekonomik balayı önerileri…

Adetler, gelenekler, görenekler, istekler, hazırlıklar, olanlar ve olmayanlar… Ve nihayetinde evlendiniz. Bir ömür boyu mutluluklar dileriz. Hazırlıklardan düğün merasimine kadarki dönemden sonra tüm bunları geride bırakarak evliliğin ilk günlerinin tadını çıkarmak için yapacağınız en güzel şey balayı tatili yapmaktır.

Balayı için gönlünüzden geçen bir tatil kadar bütçenizin el verdiği ölçülerde bir tatil yapmayı tercih edebilirsiniz. Evliliğin ilk günlerinde lüks bir tatilden çok eşinizle geçireceğiniz vakit önemlidir. Bu nedenle balayı tatiliniz için belirlediğiniz mekanın yaşadığınız bölgeye hava yolu veya kara yolu ulaşımının kolay olmasına özen göstermeniz büyük fayda sağlayacaktır. Balayı tatilinizin sorunsuz şekilde geçmesi ve mümkün olan en iyi balayı tatili için balayı önerilerilistemiz size yardımcı olacaktır.

Ekonomik balayı tatili için bulunduğunuz bölge Mersin veya Nevşehir yakınlarında ise aralarında tercih yapabileceğiniz yeterince seçeneğiniz var demektir. Özellikle düğününüz ilkbahar veya sonbahar mevsimlerinin başlangıcında ise pek çok otelin indirimli erken rezervasyon imkanlarından faydalanabilirsiniz. Ekonomik balayı tatili için önemli olan nokta planlarınızı düğün tarihiniz belirlendikten sonra yapmak ve ona göre otel rezervasyonlarınızı gerçekleştirmektir. Bütçenizi belirledikten sonra balayı önerileri arasından seçim yapmak çok daha kolay olacaktır.

Ekonomik balayı konusunda balayı önerileri arasında tercih edebileceğiniz iki harika seçenek bulunuyor. Nevşehir’de Kapadokya, Mersin’de Silifke ve Anamur bölgelerindeki otellerde istediğiniz şartlarda tam pansiyon konaklama ile ekonomik balayı tatili geçirebilirsiniz. Nevşehir’in otantik doğası ve mekanları, Mersin’in kolay ulaşılabilen turistik mekanları balayınız için en uygun ortamlardır. Bu bölgelerdeki balayı tatilinizde Nevşehir’de Avanos, Ihlara Vadisi, Ürgüp, Göreme ve Derinkuyu’da hoş vakit geçirerek romantik bir balon turu ile balayınızı taçlandırabilirsiniz. Mersin’de Kız Kalesi, Cennet Cehennem, Tarsus Şelalesi’ni görerek Akdeniz’in özellikle Kız Kalesi’ne yakın bir otelde kalarak denizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Eğer bütçeniz ve güzergahınız uygunsa 6 gün 7 gece olarak planlayacağınız balayı tatilini Mersin ve Nevşehir olarak iki şehirde de geçirebilirsiniz. Belirlediğiniz bütçeyi aşmıyorsa eğer 6 gün 7 gece sürecek ekonomik balayı tatilinizi erken rezervasyon kampanyalarını takip ederek yaklaşık 2.000 TL ile yapabilirsiniz. Balayı tatilinizi daha kısa tutarak veya tek bir şehirle sınırlayarak balayı masrafınızı 1.000 TL’ye kadar düşürebilirsiniz.

Bu balayı öneri arasından tercihinizi yapın ve hemen yerinizi ayırtın.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!