​Bütçesini Düşünenler İçin: En Ekonomik Gelin Aksesuarları Nereden Alınır

Hayallerinizi süsleyen gelinliğinizi aldınız ve muhtemelen bu koşuşturmaca dolayısıyla oldukça yoruldunuz. Belki aylarca özel dikim provalarına gittiniz, belki de haftalardır gelinliğinizi satın almak için girmediğiniz mağaza kalmadı. Bunca zorluğa rağmen yılmadınız ve size en yakışanı buldunuz. Şimdi, sıra geldi şıklığınızı tamamlayacak olan gelin aksesuarlarının temin edilmesine.

Bunca masrafın arasında son dokunuş olan gelin aksesuarlarını da alarak bütçenizi iyice zorlayacaksınız. En az ücretle en güzel gelin aksesuarı almak sizin için kurtarıcı bir yol gibi görünüyor. Bütçenizi zarardan kurtarıcı yollardan yazımızda bahsettik. Bu yazıyı okuduğunuzda “En ekonomik gelin aksesuarları nereden alınır?” diye artık düşünmeyeceksiniz.

Gelinliğinizi tamamlayacağınız şık ve adeta bir masal kahramanı gibi görünmenizi sağlayacak, saç aksesuarları, bolerolar, eldivenler, duvaklar, kuşaklar, taçlar, çoraplar, iç çamaşırları, gelin çiçekleri gibi gelin aksesuarlarını takdir edersiniz ki birçok yerden temin edebilirsiniz. Malum düğün hazırlıkları. “İhtiyaçlar bitmiyor, bütçemiz zaten yeterince zorlandı.” diyorsanız sizler için bu ürünleri en ekonomik fiyatlarla nereden bulacağınızı araştırdık. Buyurun, sizi çok meraklandırmadan önerilerimize geçelim;

ib_api_p_1594957

Geleneksel Usullere Uygun Mekanlar

Öncelikle mağazaların da ürünlerinin birçoğunu temin ettikleri toptan satış yapan mekanlardan söz edelim. Geleneksel usul kavramı birçok anlama gelebiliyor. Burada yüklediğimiz anlam şu: gezerek, dolaşarak, görerek, dokunarak alışveriş yapabileceğiniz mekanlar. Aslında, eskiden beri sürdürülen gelenekten bahsediyoruz.

Önereceğimiz mekanlar mağazaların da kendi ürünlerini satın aldığı toptan alışverişin adresi olan İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde yer alıyor. Mağazaların buralardan aldığı gelin aksesuarlarına kar payı ekleyerek sattığını düşünürsek, bizzat giderek daha düşük ücretten almanız bütçenizi rahatlatacaktır. Ayrıca, birçok ürün çeşidini bir arada görerek alışveriş yapmanız, bu süreci sizin için daha zevkli hale getirecektir.

İstanbul’da İkamet Edenler İçin: Eminönü

ib_api_p_2183421

Eminönü düğün yapacak çiftlerin mutlaka uğradığı ve söz, nişan, kına, düğün gibi özel günleri için alışveriş yaptığı yerlerden biridir. Çok kalabalık bir merkez olduğu için size uymayan değişik profillerde insanlarla karşılaşabilirsiniz. Onlara aldırmadan, asıl amaca odaklanmanızı ve alışverişinize devam etmenizi öneririz. Mercan yokuşundan çıkmaya ve dükkanlara göz atmaya başlayabilirsiniz. Kürkçü Han, Şark Han gibi içerisinde birçok dükkanın olduğu yerleri tercih edebilirsiniz. Mümkünse yanınızda büyüklerden birini de götürebilirsiniz. Çünkü buralarda pazarlık oldukça önemlidir. Sizi biraz yorsalar da, onlar yanınızda gelsin ki hem pazarlık yapsın hem de ucuz ve kaliteli ürünleri sizin için bulsunlar. Ayrıca, evde oturmaktan sıkılmış büyüklerinizi bu şekilde mutlu ederek, düğün öncesi dualarını da almış olursunuz. Son olarak, Paşabahçe Outlet’e girmeden buradan ayrılmayın deriz. Gerçekten çok uygun fiyatlara mutfak eşyası eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Gelin aksesuarı ararken, araya bunu da sıkıştırabilirsiniz.

Ankara’da İkamet Edenler İçin: Ulus

Eminönü gibi Ulus da birçok farklı insan profiliyle karşılaşabileceğiniz bir yer. Ulus’ta Çıkrıkçılar yokuşu ve Suluhan, gelin aksesuarları alabileceğiniz cennet mekanlardandır. Doğrudan bu iki yere odaklanabilirsiniz. Çıkrıkçılar yokuşu boyunca özel günler için malzemeler ve kıyafetler satan birçok dükkan görebilirsiniz. Suluhan ise iki katlı, cici bici şeyler bulabileceğiniz, inci boncuk mekanı bir han. Burası özellikle gelin çiçeğini kendi yapmak isteyen gelinlerin de uğrak noktası. Kendiniz yapmak istemezseniz, şu alternatif de sunuluyor: çiçek demetlerini siz seçiyorsunuz, ücret karşılığında tasarımcılar buket haline getiriyor. Tabi, bu alternatif diğerine göre, biraz daha tuzlu diyebiliriz. Daha önce de bahsettiğimiz üzere, buralarda pazarlık payı oldukça önemlidir. O nedenle, ilk girdiğiniz dükkandaki aksesuarları beğenseniz bile hemen almamanızı tavsiye ederiz. Çünkü aynı ürünü hatta belki daha da güzellerini daha uygun fiyata bulmanız mümkün. Önemli olan, biraz zaman ayırıp gezmek ve en son aklınıza yatanı satın almak olacaktır.

İzmir’de İkamet Edenler İçin: Kemeraltı

ib_api_p_168832

Kemeraltı, yıllardır birçok şehrimize özel gün aksesuarları ve kıyafetlerini satan “toptancı” konumunu koruyor. Aynı zamanda buraya uğrayanlar için toptan fiyatına perakende satış hizmeti de sunuyor. Gelin aksesuarları denince akla gelen ilk yerlerden biri olma özelliğini, kaliteli ve uygun fiyata hizmet sunmasına borçlu diyebiliriz. Gelin tacı, gelin çiçeği, iç çamaşırı vs. kısacası her türlü gelin aksesuarı ihtiyacınız için burayı gezmenizi öneririz. Küçük bir dipnot olarak belirtelim ki, özellikle gelin aksesuarları ve çiçek tasarımları konusunda Ankara’daki esnaflar dahi buradan destek alıyorlar. Çıkrıkçılar yokuşunda veya Suluhan’da İzmir’deki tasarımcılara çiçek yaptıran ve onları satan birçok dükkan bulunuyor. Biraz zaman ve biraz emek karşılığında buradan tarzınıza en uygun aksesuarları seçeceğinizden şüphemiz yok desek sanıyoruz, abartmayız.

Online Usuller

Bir önceki başlıkta bahsettiğimiz mekanlar, küçük şehirlerde yaşayanlar için pek de anlamlı gelmeyebilir. Gidip, oralardan satın alarak harcayacağınız masrafın zaten astarı yüzünden pahalı olacaktır. Haliyle, bu durumda online alışveriş daha cazip görünebilir. Çok yoğun çalışan ve o şehirlerde ikamet etse dahi zaman bulup gidemeyen kimseler de aynı şekilde online alışverişi tercih edebilir. Online gelin aksesuarı alabileceğiniz site önerilerimiz;

gelinmagazasi.com

Gelin Mağazası internet sitesi yaklaşık 5 yıldır hizmet veriyor ve bu konuda ihtiyacınız olacak neredeyse tüm gelin aksesuarlarını çok ekonomik fiyatlarla hizmetinize sunuyor.

Gelin eldivenleri, gelin çiçekleri, gelin taçları, gelin çantaları, gelin iç çamaşırları, gelin şapkaları ve gelin takıları başlıkları altında geniş bir ürün yelpazesi, bütçenizi zorlamayacak rakamlarla beğeniniz için sizleri bekliyor.

gelinaksesuarlari.com

Gelin aksesuarları konusunda oldukça iddialı olan ve 2005 yılından bu yana adından başarıyla söz ettiren bir sanal mağaza.

Tüm dünya trendlerini takip ederek önde gelen tasarımları oldukça güncel tutan bir sanal mağaza olarak karşımıza çıkan firma, gelin aksesuarı ile ilgili tüm sorularınızı online olarak yanıtlıyor ve ihtiyaçlarınıza göre alternatifler sunabiliyor.

ib_api_p_2043787

gelincealisveris.com

Artık gelinliğinizle mağaza mağaza dolaşmak zorunda değilsiniz sloganıyla 2011 yılından bu yana hizmet veren bir alışveriş sitesi.

Özellikle fiyatlar konusunda gerçekten piyasada rekabet konusunda bir hayli iddialı. Hatta indirimdekiler başlığı altında gelin aksesuarlarının vazgeçilmeyecek bazı çeşitlerini, değişik zamanlarda kampanyalı olarak sizlerin beğenisine sunuyor. Çok çeşitli gelin aksesuarları bulabileceğiniz sanal mağazayı mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

aysirashop.com

Kusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla kendisini tanımlayan ve aslında hareket noktası olarak gelinlik üreticisi olarak faaliyete başlayan Aysira, gelin aksesuarları konusunda da son dönemde adından söz ettirir hale gelmiş bir firma olarak karşımıza çıkıyor.

Üretici bir firma olması açısından fiyatları gözle görünür derece uygunluğu ile dikkat çekiyor. Sanal mağazasında ki fiyat aralığı seçeneği ile de bütçenize uygun ürünleri tek çırpıda görebilme olanağı sunuyor.

Gelinliğinizi tamamlayacak aksesuarlara üretici fiyatları ile erişebileceğiniz Aysira, mutlaka alışveriş sırasında göz atmanız gereken alternatifler arasında yerini alması gerekiyor.

ib_api_p_1846171

Gelin aksesuarlarını makul ücretler karşılığında alabileceğiniz yerleri sizinle paylaştık. Umarız, bu zorlu zamanlarınızda sizin için belirlediğimiz yer önerileri yararlı olmuştur ve bir nebze olsun yükünüzü hafifletmiştir. Sizlerin gelin aksesuarınızı seçerken, önerdiğimiz yerler ile ilgili yaşantılarınızdan haberdar olmak isteriz. Bu yerlerin haricinde keşfettiğiniz ve gelin adaylarınıza tavsiye edebileceğiniz başka yerler varsa paylaşmanızdan memnuniyet duyarız.

Düğününüzde mutluluklar, aksesuar arayışınızda kolaylıklar dileriz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!