En Güzel Düğün Dansı İçin Dans Kursları

Düğün günü; sevdiğiniz insanla hayatlarınızı birleştirdiğiniz ve bunu sevdiklerinizle paylaştığınız gündür. Gelinlik, damatlık yer seçimi, davetli listeleri, makyaj derken gelin siz düğün günü o unutulmaz dansı es geçmeyin. Zamanla çoğu şey unutulur ama dansınız unutulmaz olsun. Bu anı özel kılmak için size yardımcı olacak bazı dans kurslarını listeledik.

Baharın gelmesiyle evliliğe karar veren birçok çift  düğün hazırlıklarına başladılar bile. İçinizi kıpır kıpır eden o düğün günü; yapacağınız ilk dans, hem sizin için hem davet ettiğiniz onca sevecen ve meraklı yüz için unutulmaz olacaktır. Düğününüzün olmazsa olmazı düğün dansınızdır. Yıllar sonra o düğün kasetini izlerken hatırlayacağınız onca anıya gelin siz bir mükemmel anı daha ekleyin. Eğer düğün dansı için hazır değilseniz, sizi her şeyi planladığınız o düğün gününe hazırlamak için harika dans kursları bulunuyor. Bazen sevdiğiniz bir şarkı için bunu düğünümde çalacağım dersiniz. İşte o şarkıyı seçtikten sonra geriye o yapacağınız eşsiz dans kalıyor. Şarkı seçemiyorsanız size bir çok alternatif de sunabilen düğün dansı kursları seçenekleri çok çeşitli. Uzmanlara başvurarak kusursuz bir düğün dansına imza atabilirsiniz. Düğün gününün o heyecanı içinde seçtiğiniz şarkıyla kusursuz bir dans sizi hafızalara kazıyacaktır. Hayatınızın en önemli dakikalarını yaşarken o anları;  vals, tango, modern dans veya seçtiğiniz bir müzikal sahnesiyle unutulmaz yapabilirsiniz. Sahne sizin!

Eğer seçim yapmakta zorlanıyorsanız, dans kursları sizi yönlendirmekte ve size uygun bir koreografi çıkarmakta da uzman. Hatta çoğu firma, gelinlik modelinize en uygun dansları size öneriyor. Nasıl ki vals sade bir elbiseyle güzel olmazsa, oldukça kabarık bir eteğe sahip gelinlikle de tango şık durmayacaktır.  Dans dersi almaya niyetliyseniz sona bırakmamanızı öneriyoruz. Zira onca hazırlığın içinde vaktiniz kısıtlı olabilir. Şimdiden heyecanlandınız değil mi?

O zaman dans kursları listemize bir göz atalım. İşte en güzel düğün dansları için  dans kurslarından bazıları;

Hande Kayacık Dance Company

Jimnastik Federasyonu Dans Sporu Antrenörlerinden biri olan Hande Kayacık önderliğinde kurulan Hande Kayacık Dance Company; uzman ekibi ile birlikte hayalinizdeki düğün dansına sizi çok güzel hazırlıyor. Üstelik bu günü özel bir gün yapmak için çok fazla zaman ayırmanıza gerek kalmıyor. Kısa bir dersle ilk dansınızı unutulmaz bir hale getirebilirsiniz. Çoğu insanın endişesi, hiç dans etmediği ve bu konuda çok yeteneksiz olduğu yönünde. Ama onların deyimiyle, yürüyebiliyorsanız dans da edebilirsiniz. Biraz utangaç iseniz dersleri evinizde de alabilirsiniz.  Hande Kayacık Dance Company dansçıları, dilerseniz düğünde size ve konuklara eşlik edebiliyor. Üstelik dans edeceğiniz şarkıyı seçmek, ve hangi tür dansları öğrenmeniz gerektiği konusunda da rehberlik sunuyorlar. Eğer vaktim yok diyorsanız hızlandırılmış dersleri de mevcut. Üstelik arkadaşlarınızı da parçası yapabileceğiniz grup  dans kursları da bulunuyor.

Fabrika Dans

Fabrika Dans uzman ekibiyle sizi oldukça rahatlatan bir eğitime sahip. Özel bir koreografi için 6 saat ayırmanız yeterli. Koreografide her noktaya müdahale edebilir ve sizin için farklı seçenekler sunmalarını rahatlıkla isteyebilirsiniz. Sizi yormadan ve sıkmadan ilk dansınıza hazır eden Fabrika Dans, eğitimi sizin istediğiniz bir zaman ve mekanda verme imkanı sunuyor. Hem biraz eğlenip hem muhteşem bir düğün dansım olsun diyorsanız Fabrika Dans sizin için bir seçenek olabilir.

Serkan Ersöz

Uzman isim Serkan Ersöz, sizi eğlendirerek ilk dansınıza hazırlıyor.  Kendisinin deyimiyle herkesin anlayabileceği bir sistemle dansı anlatıyor ve bu sayede kısa bir süreçte iyi bir dansçı haline gelebiliyorsunuz .Düğün dansı için gidilebilecek kursların başında Serkan Ersöz geliyor. Serkan Ersöz düğün hazırlıkları içinde düğün dansının ayrı bir yeri olduğunu ve unutulmaz olması adına bir uzmandan ders alınması gerektiğini belirtiyor. Minimum 3-4 ders ile standart bir dansa sizi hazırlayabilen Serkan Ersöz ve ekibi, davetli profilinize uygun dans seçiminde de size yardımcı olabiliyor. Kadıköy ve Mecidiyeköy’de bulunan dans stüdyoları ile iki yakada da hizmet sunuyorlar.

İnes Kiremitçi Dans Kursu

Azeri bir balet olan İnes Kiremitçi, Şehir Tiyatroları’nda Aşk-ı Memnu oyununun koreografisini düzenlemiştir. Alacağınız 5 saat eğitimle dans temelinizi oturtabilen İnes Kiremitçi; aklınızda hiçbir dans yoksa, size özel koreografi de oluşturulabiliyor. Düğün dansı için Vals ve Latin Amerika danslarından biri olan Rumba öneriliyor. İnes Kiremitçi ve ekibi eşsiz bir düğün dansı için çiftlere ilk düğün danslarına dair dersler dışında, pek çok tavsiyede bulunuyor ve dans paketleri de mevcut. Üstelik telefonunuzu bıraktığınızda size dönüş yapmaları da mümkün. İlk düğün dansı dersinizin eğlenceli geçmesini sağlamaları da cabası.

ib_api_p_1605322

Düğünümün Dansı

Konusunda uzman eğitmenler eşliğinde; sizin istekleriniz doğrultusunda, kişiye özel bir  koreografi oluşturuyorlar. Bunun yanında şarkı seçimi de size kalmış. Onlar  bunca hazırlık içinde sizin belirlediğiniz uygun zamanları ölçü alarak bir kurs programı oluşturuyorlar. En ince ayrıntısına kadar sizi yönlendirecek bir ekip var karşınızda. Ayrıca size öz güven kazandıracaklarının ve konukların hayran kalmalarını sağlayacak düğün dansının garantisini veriyorlar. Bunun yanında gelecekte pek çok davette ve mekanda dans edebilme yeteneği kazanmış oluyorsunuz. Düğün dansları eğitimlerinin bir parçası da sizi hiç dans eğitimi almamış biri farz ederek kursu buna göre planlamaları. Sizin için geriye sadece o muhteşem günü mutlu yaşamak kalıyor.

Shaka Dance

Shaka Dance İstanbul Kozyatağı’nda bulunan bir dans kursu. Ulusal ve uluslararası pek çok alanda başarıya imza atmış eğitmen kadrosuyla, sizi eşsiz ve unutulmaz bir düğün dansı yaratmaya davet ediyorlar. Tek yapmanız gereken seçtiğiniz şarkıya uygun ritmdeki koreografiyi seçmek. Geriye kalanı; Shaka Dance ve ekibi sizin fiziki özellikleriniz, karakteriniz ve kişiliğinize uygun bir şekilde ve beklentileriniz doğrultusunda oluşturuyor. Konuklarınıza görsel bir şölen ve müzik zevki yaşatmak, eğlenirken öğrenmek mümkün. Aşkınızı dansla birleştirmek ve hafızalara kazınmak istiyorsanız düğün dansları kursu veren Shaka Dance sizin için uygun bir seçenek olabilir.

Dans Point

Düğün dansları konusunda bir diğer seçenek de Dans Point. Bakırköy ve Moda’da bulunan kurs merkezleri ile düğün dansları kursu veriyorlar. Herkesten farklı, yetenekleriniz ve beğenileriniz doğrultusunda bir koreografi seçebiliyorsunuz. Eğer önceden dans ettiyseniz eğitim sürecinizin nispeten hızlı ilerleyeceği ifade ediliyor. Ancak dert etmeyin. Yeni başlıyor olsanız bile keyifli ve düğün stresinden uzak bir eğitim sizi bekliyor. İlgi alanınıza göre seçilen koreografilerde 5-10 derslik bir kurs programı ile gecenizi eşsiz kılmanız mümkün. Üstelik iki farklı dans öğrenmek isterseniz %50 gibi büyük bir indirimleri de mevcut.

Tangopera Danspera

Eğer ben iddialıyım düğün dansım da iddialı ve çarpıcı olsun diyorsanız; Tangopera Danspera tam size göre. Bir çok dans kursu içinde Tangopera Danspera’nın ayrı bir yeri var çünkü tango öğreten onca dans kursunun yanında Tangopera sadece tango değil, çifte özel ve bireysel düğün dansı eğitimi verebilen bir kurs. Üstelik onca hazırlık içinde vaktiniz kısıtlı ise Tangopera Danspera’da size özel koreografilerle eğitim süreniz yalnızca 3-4 saat. Mottoları ise; “Unutulmayacak bir düğün için unutulmayacak bir düğün dansı.” Böyle bir şeyi kim istemez ki?

Siz de evlendiyseniz, o muhteşem günü yaşadıysanız veya yaşayacaksanız ilk düğün dansınıza dair yorum yazabilir ve bu heyecanı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!