En Güzel Düğün Hediyeleri

Bir düğüne davetlisiniz. Ne giyeceğinize karar verdiniz. Altın takacaksınız, onu da aldınız. Ama bir dakika! Bir şeyi unutmadınız mı? Mutlu çifte düğün hediyesi almanız gerek! Düğün hediyeleri hakkındaki bu yazımızı okumadan hediye almayın!

bkr_04ad

Hediye seçmek zaten başlı başına zor bir iştir. Bir doğum gününe giderken ya da yılbaşında bile sizi çok zorlayan bu süreç, konu evlilik olduğunda daha da içinden çıkılmaz bir hal alır. Bu sefer söz konusu olan tek değil iki kişidir. Bu nedenle, ne kadına ne de erkeğe yönelik bir hediye alınabilir. Bu sefer bir çifte yönelik hediye gereklidir. Bu hediyenin alınmasında birkaç faktör; bütçeniz, evlenen çiftin zevkleri ve evlenen çift ile yakınlığınızdır.

Sizi bu dertten kurtarmak için bazı çiftler düğün hediyeleri listesi oluşturur. Bu listeye göz atabilir ve oradan bir hediye seçebilirsiniz. Bazı çiftler bu listeyi çıkarırken, alınıp alınmadığı durumunu da güncel olarak bildirir. Hatta bunun için web sitesi kuran çiftler bile mevcut. Böylece, hediye konusunda pişti olup, çok gereksiz olacak bir şekilde aynı hediyeyi almış olma derdinden kurtuluyorsunuz.

Hediye alacağınız çiftin bir liste yapmadığını ve sizin seçmek zorunda olduğunuzu düşünerek bir liste hazırladık.

 62078_Siemens-TT61109-Ekmek-Kizartma-Makinesi_000_1377074478

Elektrikli Mutfak Aletleri

Çiftimizin ailesi büyük ihtimalle beyaz eşya işini halletmiş olacak. Ama mutfakta daha küçük aletlere de ihtiyaç var! Gelişen teknoloji ve yapılan inovasyonlar sayesinde sınırsız seçeneğiniz var. Fırın, mikrodalga fırın, mutfak robotu, mikser, blender, fritöz gibi aletler ile güzel yemekler ve tatlılar yapmalarını sağlayabilirsiniz. Leziz kahvaltılara sahip olmaları için, tost makinesi, ekmek kızartma makinesi, narenciye sıkacağı, katı meyve sıkacağı gibi mutfak aletleri alabilirsiniz. Çiftin evini ziyaret edip çay-kahve içmeyi dilerseniz, Türk kahvesi makinesi, çay makinesi, espresso makinesi, cezve takımı gibi seçenekleriniz mevcut.

Yemek Takımları

Yukarıda saydığımız mutfak aletleri ile yemekleri hazırladılar diyelim. Bir de bu yemekleri servis etmeleri ve yemeleri için yemek takımları lazım! Çok klişe olsa da, düğün hediyesi olarak bir tabak takımı almayı düşünebilirsiniz. Veya bu tabak takımına eşlik edecek bir bardak takımı. Çatal-kaşık-bıçak takımı da bir seçenek olabilir. Daha özel tasarım bir hediye almak istiyorsanız kahve fincanı seti almayı tercih edebilirsiniz. Tabak ve bardak düşüncesini daha geniş tutup, salata kasesi seti veya çay bardağı seti de alabilirsiniz. Tercih size kalmış!

 blu-ray-players

Ev Elektroniği

Eğer evlilik hediyesi için biraz daha fazla bütçe ayırdıysanız ev elektroniği almayı tercih edebilirsiniz. Evlenen çift film izlemeyi seviyorsa, şu anki en yeni teknoloji olan, blu-ray oynatıcı alabilirsiniz. Güzel bir müzik seti de eminiz ki her çiftin hoşuna gidecektir. Genç çift oyun mu oynamayı seviyor? O zaman piyasaya yeni çıkan oyun konsollarından birini hediye ederek onları mutluluktan havaya uçurabilirsiniz!

Bu liste, umarız ki sizi büyük bir yükten kurtarmış ve ne almak istediğinize karar verebilmişsinizdir. Ama unutmayın, ne alırsanız alın, evlenen çifti çok mutlu edeceksiniz!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!