En Güzel Düğün Hediyesi Fikirleri

Gelin ve damadı düğünden sonra ziyarete giderken yanınızda götüreceğiniz hediye ne olmalı? Yazımızda bu konuyu inceledik.

Son zamanlarda yeni bir trend başladı; gelin ve damat hediye listesi hazırlayarak ilan eder ve liste içerisinden bir tanesini siz üstlenirsiniz. Seçilen düğün hediyesi listeden çıkarılır ve bir başkasının da aynı hediyeden almasının önüne geçilir. Pek yaygın bir gelenek olmasa da düğün hediyesi alacaklar için stresi ortadan kaldırması açısından rahatlatıcı olduğu söylenebilir.

Sizin düğün hediyesi seçeceğiniz çiftin böyle bir listesi olmayabilir, ya da liste olsa da siz buna uymak istemeyebilirsiniz. O halde iyi düşünüp iyi bir karara varmanız gerekir. Beğendiğiniz kristal avizenin perdeleri ile uyumlu olduğunu çok iyi analiz edebilirsiniz ama aynı tahlili sizinle beraber üç kişi daha yapmış olabilir. Bir salonda üç avize olmayacağına göre sizin hediyeniz üçte iki ihtimalle başka bir evi süsleyebilecektir.

Bunu önlemek için, eve bir de onların gözü ile bakın ve ince detayları yakalamaya çalışın. Sizin gözlem gücünüz bu işin üstesinden gelemeyecekse hediye işini halletmiş ortak bir dostunuzdan yardım isteyebilirsiniz. Onun tespitlerinden faydalanarak iyi bir tercihte bulunabilirsiniz.

Bir diğer alternatifiniz de gelin ve damatla konuşup onların ihtiyaç duyduğu eşyalar hakkında doğrudan bilgi istemek. Eğer bunu kendiniz yapamayacaksanız yine ortak dostunuzdan ricada bulunabilirsiniz. O sizin adınıza ihtiyaç duyulan hediyeyi öğrenecek ve doğru tercihte bulunmanıza yardımcı olacaktır.

Hediyenizin çok beğenileceğinden emin olsanız dahi hediye paketinin iade ya da değişim kartı eklemeyi sakın ihmal etmeyin.

Size birkaç tane benzersiz düğün hediyesi fikri önerebiliriz. Unutmayın ki hayal gücünüzün yönlendirmesi ve kısa bir araştırma ile oldukça farklı fikirlere ulaşabilirsiniz.

1) Muhteşem bir sabah kahvaltısı ayarlayın.

Dostlarınız için etkileyici bir mekanda, tadına doyumsuz lezzetler eşliğinde yaptıracağınız kahvaltı rezervasyonu iyi bir seçenek olacaktır.

2) Sıra dışı bir orta sehpası hediye edin.

Tabak şeklinde tasarlanmış enerjik bir orta sehpası emin olun gelin ve damadın bile aklına gelmedik bir ev hediyesi olacaktır.

Product_SAL10419_Image_1

3) Dekoratif kuş evi ile destekli yapay bir ağaç ilginç durabilir.

Gerçekçi görüntüye sahip yapay bir ağaç ve üzerinde gerçeğinden ayırt edilemeyecek mükemmellikte tasarlanan kuşların bulunduğu estetik bir kuş evi ile evin bir köşesinde iç açıcı bir mekan oluşturmalarına öncü olabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!