En Güzel Evlenme Teklifleri İçin 5 Doğayla İç İçe Mekan Önerisi

Hayatın en önemli sorularından biri olan “benimle evlenirmisin” teklifi yapılabilecek 5 doğayla iç içe mekan önerisi bu yazımızda.

Sizde hayatınızın en önemli sorusunu sormaya ve yeni bir hayata yelken açmaya hazırlanıyorsunuz. Aradan yıllar geçse de sevgilinizin unutamayacağı bir evlilik teklifi yapmak istiyorsunuz.

Kadınlar sürprizlerden hoşlanırlar. Bu nedenle en güzel evlenme teklifleri hiç beklenmeyen anda yapılanlardır. Yaptığınız teklifi ise hayatının geri kalanında arkadaşlarına hep anlatacaktır.

Evlilik teklifi sırasında ne giyeceğiniz ve zamanlama gibi detayların yanında, teklifin yapıldığı mekân da önemlidir ve sizi cesaretlendirmelidir.

eymir-golu

Teklifi yapmadan önce iyi bir araştırma ve hazırlık yapmalısınız. Özellikle ikiniz için de özel anısı olan doğal ortamları tercih edin. Burada onu hazırlıksız yakalayın, şarkılar söyleyin, aşkınızı yıldızlara yazın. Bu teklif karşılığında size “hayır” diyememeli.

Biz de sizler için Türkiye sınırları içerisinde doğayla iç içe bir ortamda evlilik teklifi yapılabilecek en iyi 5 mekânı araştırdık. Bu yerler en güzel evlenme teklifleri yapmada size avantaj sağlayacaktır.

İşte o mekânlar:

İstanbul’da Aya Yorgi Tepesi

İstanbul’un muhteşem deniz manzarası, kendine has ortamı ve güzellik sembolü erguvanlar ve her zaman yeşil çam ağaçları arasında en romantik mekanların başında geliyor. Burada yapacağınız teklif emin olun en güzel evlenme teklifleri arasında tarihe geçecektir.

İstanbul Büyükada

İstanbul’da en güzel evlenme teklifleri yapılan yerlerin başında mutlaka Adalar olmalı. Özellikle de Büyükada. Eşsiz doğasıyla size tam bir hayal dünyası sunuyor. Teklifinizi fayton üzerinde sanki geçmişte yaşıyormuş gibi yapabilirsiniz.

Ankara’da Eymir Gölü

Harika doğası, yeşilliği ve sizi sarıp sarmalayacaktır. En güzel evlenme teklifleri arka fondaki kuş sesleri arasında ve gün batımı sırasında yapıldığında sevgiliniz “hayır” diyemeyecektir.

Muhteşem doğası ile Karadeniz’de Trabzon Uzungöl

Yeşilin her tonu, rengârenk çiçekler ve yaylanın muhteşem havası ile dağların arasına gizlenmiş bir düş bahçesi. En güzel evlenme teklifleri yapılabilecek romantik bir doğa harikası.

Muhteşem deniziyle Fethiye Ölüdeniz

Dünyanın en güzel kumsallarıyla iç içe bir doğa içinde en güzel evlenme teklifleri yapılabilir. Özellikle Kelebekler Vadisi tam da siz ve sevgilinize göre. Paraşütle gökyüzünden atlama cesaretiniz varsa, bu yıllarca unutulmayacak bir teklif olacaktır.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!