En Güzel Gelin Parfümleri

Gelinler için düğün günü en ufak detaylara kadar çok özeldir. O gün kullanılan parfüm bile her zamankinden farklı olmalıdır. Çünkü siz de o gün bambaşkasınız. Kokunuz da o güne özel ve bambaşka olmalı. En güzel gelin parfümleri masumiyetinizi sembolize edecek naif kokulardır. Aynı zamanda etkileyici ve akılda kalıcı olması da önemlidir. Kokular hafızaları canlandırır ve bir zaman makinesi görevi görür. Öyle bir koku seçin ki o gün orada olan herkes o kokuyu bir daha duyduğunda yalnızca muhteşem düğün gününüzü hatırlasın. Düğün günü boyunca hiç sarılmadığınız kadar çok insana sarılacaksınız. Bu durumu düşünürseniz kullanacağınız kokunun önemini de az çok tahmin edebilirsiniz.

parfüm1

İster çiçek, ister meyve, ister baharat kokuları seçin, mutlaka ama mutlaka teninizle uyumlu ve fresh bir koku seçmeye dikkat edin. Kendi kokunuzdan öncelikle kendiniz memnun kalmalısınız. Size kendinizi iyi hissettiren kokuyu bulmanız çok önemli. İşte en güzel gelin parfümlerinden sizin için seçtiklerimiz…

parfüm3

 Hafif ama büyüleyici bir koku: Estee Lauder Pleasures

Beyaz zambak, menekşe yaprakları, yasemin ve egzotik Bai Gülü’nün uyumu ile herkesi etkileyeceksiniz. Gelinler için en güzel parfümlerden biri olan Pleasures’i, bahar düğünleri için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 Romantik kokulardan vazgeçemeyen gelinlere özel: Chanel Coco Mademoiselle

Üst notalarda mandalina, portakal çiçeği, bergamot olan parfüm, yasemin ve gülün de birleşmesiyle beraber baş döndürücü bir etki yaratıyor. En romantik gelinlerin vazgeçilmezi Coco Mademoiselle ile düğün günü kendinizi Chanel kalitesine bırakabilirsiniz.

parfüm4

Gelinliğin masumiyetini kokusuyla tamamlamak isteyenlere: Gucci Flora Gorgeus Gardenia

Floral kokular gelinliğe en uyum sağlayanlardır. Gucci Flora Gorgeus Gardenia, notalarındaki gardenya kokusu ile uzun süren saatlere rağmen muhteşem bir koku sunuyor.

parfüm2

 Klasik ama zarif bir koku: Calvin Klein Beauty

En güzel gelin parfümü denilince akla ilk gelen kokulardan biridir Calvin Klein Beauty. Özellikle düğün mekanı kapalıysa hafif ama dayanıklı kokusuyla gelinliğinizin asaletine uyum sağlayacaktır.

 Modern ve doğal gelinlere özel: Light Blue Perfume for Women by Dolce and Gabbana

Hoş bir yaz kokusu olan Light Blue, hafif fakat büyüleyici bir kokudur. En güzel gelin parfümünü bulmak için çok uzağa gitmenize gerek yok, Light Blue doğal kokusuyla masumiyetinizi sembolize ederek damadın başını döndürmeye yetecektir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!