En Güzel Kır Düğünü Mekanları

Hayalini kurduğunuz düğün için ideal mekan arayışına düğün tarihinizden en az bir yıl önce girmeniz gerekiyor. Eğer düğününüzü yaz aylarında yapmayı düşünüyorsanız, unutmayın ki bir yıl önceden gelecek yazın tüm günleri hızla dolmaya başlıyor. Özellikle açık havada yapılacak havuz başı ve kır düğünleri için ciddi bir yarış söz konusu. Siz hala düğününüzü nerede yapacağınıza karar veremediyseniz, hazırladığımız listeye göz atmanızı öneririz. Sizin için en güzel kır düğünü mekanları araştırıldı.

En Güzel Kır Düğünü Mekanları / Fransız Bahçeleri

Tarabya’da bulunan bu eşsiz mekanda, siz bir Fransız prensesisiniz ve sizi ömrünüzün sonuna kadar sevecek prensinizle hayatınızı birleştirmek üzeresiniz. Fransız Konsolosluğu’na ait bu mekan, tarihi bir atmosfere sahip. İstanbul’un en güzel manzarasına ev sahipliği yapıyor ve dört dörtlük bir hizmet sunuyor. Hayalinizdeki düğünün ana mekanı Fransız Bahçeleri olabilir. Mutlaka incelemenizi öneririz.

En Güzel Kır Düğünü Mekanları / Secret Garden

Yeniköy’de, boğaz manzarasının en cömert olduğu noktalardan birinde bulunan bu mekan, hem sizin hem de misafirlerinizin rahat etmesini, eğlenmesini ve bu özel günün keyfini çıkarmasını sağlayacak potansiyele sahip. Düğün planlama konusunda gerçek profesyonellerden hizmet almak isterseniz, Secret Garden aklınızda bulunsun.

secret garden

 En Güzel Kır Düğünü Mekanları / Dalyan Club

Anadolu Yakası’nın en özel düğün mekanlarından biri olan Dalyan Club, Fenerbahçe’de yer alıyor. Yemyeşil doğanın, masmavi deniz manzarasının ortasında, beyaz bir düşe dönüşecek düğününüz…  Burada çok büyük bir kalabalığı ağırlama imkanına sahipsiniz.

Dalyan Club

 En Güzel Kır Düğünü Mekanları / Qubbe Bahçe

Tarihi bir dokunuşun hakim olduğu ortamda, romantik bir kır düğünü planlayanlar için Qubbe Bahçe’yi önerebiliriz. Bahçeköy’de bulunan bu özel düğün mekanında yaklaşık 2000 kişilik bir davet organize edebilirsiniz. Seçkin bir mönüsü olan Qubbe Bahçe, Bahçeköy surlarının hemen yanında yer alıyor.

En Güzel Kır Düğünü Mekanları / Adile Sultan Sarayı

Hayranlıkla izlediğiniz dizilerin ve filmlerin ana düğün mekanlarından biri olan Adile Sultan Sarayı, Üsküdar- Vaniköy’de bulunuyor. Sultanlara yakışır, ışıl ışıl bir düğün için Adile Sultan Sarayı’nı seçebilirsiniz.

En Güzel Kır Düğünü Mekanları / Meyyali

İstinye Yokuşu’nda bulunan Meyyali, hem açık hem de kapalı alanlarıyla hizmet veriyor. Şehrin ortasında yeşil bir cennet burası.  Nişan, düğün, kokteyl ve diğer her türlü organizasyon için Meyyali tercih edilebilir.

Meyyali

En Güzel Kır Düğünü Mekanları / Rüya Bahçe Taşdelen

Şehrin biraz dışında ve bir o kadar doğaya yakın bu özel düğün mekanında, rüyalarınızdaki sahneler gerçek olacak.  Bütçenize uygun seçenekler sunan Rüya Bahçe’nin açık alanında 400 kişilik misafir kapasitesi bulunuyor. En güzel gününüzde tüm sevdikleriniz yanınızda olacak.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!