En Güzel Nikah Şekerleri ile Küçük Detaylar, Büyük Mutluluklar

Düğün hazırlıklarının en keyifli kısımlarından biri de  nikah şekerleri seçimi… Konu çiftler arasında aylar öncesinden tartışılmaya başlıyor. Kesinlikle haklılar çünkü son dakika sürpriziyle karşılaşmamak gerek ve en güzel nikah şekerini seçmek zaman alabilir. Birbirinden şık keseler, renkli kutular, eğlenceli magnetler ve ağaç fidanları… Her biri en özel gününüzü sevdiklerinize yıllar boyu hatırlatacak küçük detaylar. Nikah şekerini seçerken güzel olmasına dikkat ettiğiniz kadar kalıcı bir ürün olmasına da dikkat etmelisiniz. Düğün hatıralarınızın birkaç ayda silinmesini istemezsiniz. Bir ömür sürecek mutluluğunuz gibi, sevdiklerinize de bir ömür hatırlanacak anılar bırakmalısınız.

1- En güzel nikah şekerleri kesinlikle küçük çerçeveler. En sevdiğiniz fotoğrafınızı da çerçeveye yerleştirdiniz mi, bu iş tamamdır. Misafirlerinizin evinde her zaman hatırlanacak bir objeye dönüşmek istiyorsanız seçiminizi şık çerçevelerden yana kullanabilirsiniz.

2- Aradığınız hem eğlenceli hem farklı nikah şekerleri mi? Cevabınız evet ise bu oyun makineleri tam da size göre. Mutluluğun küçük oyunlarla ortaya çıktığına inanıyorsanız, sizin için en güzel nikah şekeri olmaya aday.

3-  Şeker gibi baharatlıklar… Bu nikah şekerleri seçiminize en çok kadın misafirler bayılacak. Mutfaklarının en renkli objesi olacak nikah şekerleri, düğünün en renkli hatıralarını hiç unutturmayacak.

4- Seramik objeler de en güzel nikah seçimlerinden biri. Birbirinden farklı objeler, sevdiklerinizin tepsilerinde şık bir detaya dönüşebilir. Üstelik anılarınız, en güzel sohbetlerin yanında yıllar boyu saklı kalacak!

5- En güzel nikah şekeri seçimlerinden biri de sevdiklerinizin ismine özel diktirdiğiniz fidanlar. Hem sizin en özel gününüz hem de onların ismi yıllarca büyüyerek hiç unutulmayacak. Konuklarınızın adına yapacağınız fidan bağışlarının sertifikaları da bir gurur tablosuna dönüşecek. Hem anlamlı hem çok özel fidan bağışları, şu sıralar duyarlı çiftlerin yeni gözdesi. Siz de düğünüzü anlamlandırmak istiyorsanız, fidan bağışları sizin için de ideal olabilir.

6- Bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı var. En güzel nikah şekeri seçimini yapmak istiyorsanız, her şeyden önce misafir kitlenizi iyi tanımanız gerekir. Etrafınızda kahveyi elinden düşürmeyen arkadaşlarınız varsa, bu seçim tam da size göre. Sabah kahvelerinin yanında, mutlaka düğünden bir kare gözlerinin önünde duracak.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!