En Güzel Nişan Sandığı Modelleri

Evliliğe giden yolda; söz, nişan, kına gecesi hepsi çok özel anlar. Hele ki nişan düğünün önden provası gibidir. Nişan ve nişana dair her şey bundan dolayı çok özeldir. Nişan günlerinizden size hatıra kalacak en özel eşya hiç şüphesiz nişan sandığı olacaktır. Zevkinizin bütünü olan nişan sandığı evinizi süsleyeceği gibi, ilerleyen yıllarda sizden çocuklarınıza, torunlarınıza hatıra kalacak özel bir eşyadır. Bundan dolayı en güzel ve herkesin kendi içine sinen sandığı seçmesi çok önemlidir.

Hayatınızın en heyecan verici zamanlarından biri olan nişan döneminde, size yardımcı olacak en güzel nişan sandığı modelleri ve dahası burada!

Evliliğe giden yolda hayatınızın en heyecan verici zamanlarından biri olan nişan döneminde her şeyin mükemmel olması için elinizden geleni yapar, en ince detaya kadar düşünür ve bu dönem için büyük bir emek harcarsınız. Ve tabii ki nişan sandığı şıklığı da bu önemli detayların başını çeker. İlerleyen zamanlar da hiç şüphesiz nişan anılarınızı hatırlatan en özel eşya olacaktır. Evinizin en özel yerine koyarak baktıkça o günleri anımsatan hatırası çok özel olan bir sandık olacaktır.

Nişan Günlerinin En Güzel Hatırası Nişan Sandığı

Sandığın rengi, üzerinde yer alacak aksesuarlar, tülü, büyüklüğü, kumaşı derken aklınızda onlarca soru ile büyük bir kararsızlık içerisine düşersiniz. Her gün bir sürü farklılık ve yeni modeller arasında kafanızın karışması tabi ki de çok normal.

E durum böyle olunca biz de en güzel nişan sandığı modelleri ile kafanızdaki sorulara çözüm bulmak istedik. Her zevke hitap edecek çeşitlilikte ki nişan sandığı modelleri ile her kızın hayalini kurduğu sandık modelini bulması mümkün.

Öncelikle bilmeniz gereken ufak ama önemli detayları asla atlamayın. Bu özel günde, nişan dediğimiz önemli adımın size ve eşinize ait olduğunu unutmadan hareket etmelisiniz! Seçtiğiniz her şeyin sizin zevkiniz olması çok önemlidir. Her şey bittikten sonra o eşyalar ile siz bir ömür geçireceksiniz.

Yani etrafınızdaki insanlardan önce kendi zevk ve beğenilerinizi devreye sokmalı ve nişan sandığı modelinizin nasıl olacağına herkesten önce siz karar vermelisiniz. Kendi zevklerinizi ve beğenilerinizi esas alarak, tabi ki fikir almak önemlidir. Ama en son karar verilen nişan sandığı tamamen sizin içinize sinen model olmalıdır.

Çünkü, nişan sandığının güzelliği kişiden kişiye değişecektir. Önemli olan, nişan sandığınızın dünya üzerindeki en güzel modele sahip olduğuna ilk önce sizin inanmanızdır. Bu heves ve istek ile seçeceğiniz sandık modelinden keyif almanız mümkün olacaktır.

Bu ufak ama önemli detayı geçtikten sonra artık nişan sandığı modellerini incelemeye başlayabiliriz…

Birbirinden Özel ve Güzel Nişan Sandığı Modelleri

Kadife modellerden satene, deniz kabuğundan silindir şekillere, beyaz renkten pembe renge beğeneceğinizi düşündüğümüz nişan sandığı modellerini sizin için bir araya getirdik.

İçini her şeyden önce aşkla ve ardından kişisel zevk ve beğenileriniz ile dolduracağınız sandık modelinizi ileride evinizde de kullanacağınızı unutmayarak seçmeniz size büyük kolaylık sağlayacaktır. Hayalini kurduğunuz ev dekorunu hayal ederek de bir sandık seçimi yapabilirsiniz. Hayalinizde ki evlerin rengine ve dekoruna uygunluğu sayesinde gönül rahatlığı ile evinizde kullanabilirsiniz nişan sandığınızı.

Bir diğer önemli husus da sandığın büyüklüğüdür. Sandık seçerken çok büyük ya da çok küçük olmasından öte, kapasitesine bakarak hareket etmeniz size kolaylık sağlayacaktır. İçerisine koyulması gereken önemli eşyaları alacak büyüklükte bir sandık ideal olacaktır. Aynı zaman da evinizde koymayı planladığınız yere göre de seçim yapabilirsiniz.

Beyaz ve ekru gibi açık renkler çoğunluğun tercihi olsa da en güzel nişan sandığı modeli için bu renkler asla şart değildir. Dediğimiz gibi yeter ki siz beğendiğiniz ve içinize sinen modeli seçin.

Günümüzde nişan sandıkları aynı zaman da 2 ya da 3’lü takım halinde de satılmaktadır. En büyük, ortanca ve en küçük sandık ile 3’lü takım oldukça sevimli ve kullanışlı görünmektedir. Sandığa konulacak özel eşyaları da bu sayede gruplayarak kolayca yerleştirebilirsiniz. Evinizin uygun yerinde hiç şüphesiz çok şık duracaktır.

Zevke göre deri sandık modelleri de ön plana çıkmaktadır. Siyah, beyaz, krem deri seçeneklerinden zevkinize göre seçebilir hatta üzerini istediğiniz gibi de süsleyebilirsiniz. Deri tutkunları için oldukça güzel bir seçenek olacaktır deri nişan sandıkları. Derinin asilliği ve şıklığı göz dolduracaktır hiç şüphesiz.

Altın ya da gümüş rengi sevenler için de özel modeller bulunmakta. Şık dizaynı ve altın ya da gümüş işlemesi ile kendine hayran bırakan modeller de bulunmaktadır. Yuvarlak, dikdörtgen ya da oval zevke göre altın yada gümüş işlemeli oldukça şık bir görünüme sahip olacaktır. Bu tarz sandıkların yanında aynısın küçük makyaj sandıkları oldukça sevimli ve dekoratif.

Kadife severler için istedikleri renkte kadife sandıklar da bulunmakta. Kadifenin göz alıcı halini görkemli bir şekilde dizayn ederek eşsiz bir nişan sandığı modeli oluşturulmuş. Kadifenin üzeri zevklere göre taşlarla, incilerle ya da özel kumaşlar ile süslenerek dikkat çekici sandıklar haline getirilmiştir.

Her gün birbirinden göz alıcı modelleri çıkan nişan sandıklarının en dikkat çekici olanlarından birisi de dantel işlemeli, istiridye kabuğu şeklinde olanı. Deniz severlere ve baktıkça denizi hatırlamak isteyenler için oldukça ideal, şık ve sıra dışı bir sandık seçimi olacaktır hiç şüphesiz.

Nişan sandıkları artık eskisi gibi dikdörtgen şeklinde olmayıp, çok çeşitli modeller de tasarlanmaktadır. Bu tasarımlar da oval ya da yuvarlak olan 3’lü setler üst üste yerleştirildiklerinde çok şık bir görünüm oluşturmaktalar. Eviniz de hayal ettiğiniz köşeye uygun ise çok şık bir seçim olacaktır.

Aşkın rengi kırmızıdır ve kırmızısız olmaz diyenler için de nişan sandığı modelleri bulunmakta tabi ki de. Çok fazla kırmızı renkte nişan sandığı modeli olsa da, hiç şüphesiz kırmızıyı en güzel yansıtacak nişan sandığı modeli kalp şeklinde olanıdır. Üzeri taşlarla, incilerle zevkinize göre özenle süslenmiş nişan sandığı kırmızı tutkunlarının isteklerini karşılayacaktır hiç şüphesiz.

Nişan sandığında bir farklılık yapmak ve sıra dışı olmak isteyenler için de farklı modeller bulunmaktadır. Nişan sandığı her zaman kadınlara hitap etse de, siz bir farklılık yapıp damatlık şeklinde ki nişan sandığı modelini seçebilirsiniz. Kesinlik ile sandığınız etrafınızda ki kişilerin sandıklarından farklı ve özgün olacaktır.

Her yeri gezdiğiniz, tüm modelleri incelediniz ve halen kendinize uygun bir sandık bulamadınız ise, kendi sandığınızı kendiniz yapmaya ne dersiniz. Sade bir sandık alarak istediğiniz şekilde süsleyip, renklendirip hayalinizde ki nişan sandığı modeline sahip olabilirsiniz. Tamamen hayalinizde ki gibi bir model için denemeye değer.

Kısacası her yönüyle içinize sinen sandık modeli sizin için zaten dünyanın en güzel, en özelidir…

Şimdiden bu kıymetli gününüzün unutulmayacak güzellikte an ve anılar biriktirmesini dileriz.

En özel günlerinizden size hatıra kalacak olan nişan sandığı modelini siz nasıl olsun isterdiniz? Baktıkça içinizi açacak, sizi eski günlere götürecek ve evinizin en güzel yerini alacak olan nişan sandığını hangi renk ve modelde seçmek isterdiniz?

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!