En Güzel Yabancı Düğün Giriş Müzikleri

Düğünüzün belki de en önemli ve en özel anı olan düğün mekânına giriş anı için sizlere en güzel yabancı düğün giriş müzikleri hazırladık.

“Evet, evet, evet!” deyip boynuna sarıldınız. İşte, böyle başlamış oldu düğün hazırlık süreciniz. Her şeyin en güzelini istiyor, düğün gününüz, sizin ve davetliler için en mükemmel şekilde geçsin diye bütün detayları düşünüyor, ince eleyip sık dokuyor, bütün düzenlemelerin muhteşem olması için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Çünkü o gün sizin gününüz ve o gün mükemmel olmalı. Düğün mekânı veya nikah salonu, gelinlik, damatlık, ikramlar, dans müziği.. her şey hazır. Peki ya düğün giriş müzikleri? Düğün mekânına veya nikâh salonuna ilk girdiğinizde bütün gözlerin üzerinizde olduğu o büyülü anda çalacak olan şarkı? Kararsız mı kaldınız? Merak etmeyin; biz, sizler için o özel anı daha da mükemmelleştirmenize yardımcı olacak yabancı düğün giriş müzikleri listesi hazırladık. Tarzınıza ve konseptinize uygun olanı seçebilir ve bu anı, eşsiz bir şarkıyla yüceltebilirsiniz.

İşte, en güzel yabancı düğün giriş müzikleri listesi:

12-wedding

1. Edith Piaf – La Vie En Rose

Edith Piaf’ın o etkileyici sesinden dinlediğimiz “La Vie En Rose”, tozpembe hayatınızın başlangıcı olacak olan o özel an için çok yerinde bir tercih olabilir.

2. James Blunt – You’re Beautiful

Sizi muhteşem gelinliğinizle ilk defa görecek olan misafirlerinizin karşına çıkarken James Blunt’un o kadife sesinden “You are Beautiful” cümlesini duymak sizi daha da mutlu etmez mi?

3. MAGIC! – Rude

Eğlenceli düğün giriş müzikleri tercih edecek olanlar için Rude oldukça tatlı bir şarkı. Sonuçta bu en mutlu gününüz değil mi?

4. Celine Dion – My Heart Will Go On

Siz de mi tercihinizi klasik ve kültleşmiş eserlerden kullanmaktan yanasınız? O zaman Celine Dion ve Titanic soundtracki olan “My Heart Will Go On”, o büyük aşkın romantizminizi düğününüze de yansıtacak.

5. Berlin – Take My Breath Away

İşte, asla eskimeyen şarkılardan bir tanesi. Aşkınızı ve tutkunuzu bütün bedeninizde hissederken nefesinizi kesecek bir şarkı.

6. Andrea Bocelli – Con te Partiro

Şarkının isminin anlamına bakmayın, popüler düğün giriş müzikleri arasında oldukça kullanılan bir şarkı olan “Con te Partiro” düğünüze giriş anızı mükemmelleştirecek şarkılardan bir tanesi.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!