En Hareketli Düğün Giriş Müzikleri Listesi

En hareketli düğün giriş müzikleri listesi, hayatlarını birleştirmek üzere olan çiftlerin bu unutulmaz günlerine başlarken çalan hareketli müziklerden oluşan bir yol haritası.

Gelin ve damadın ziyaretçiler ile buluşma anı, tüm organizasyonun en vurucu dakikalarından birisidir. Hemen her düğünde sonra en çok akılda kalan bölümler arasında yer alan bu kısımda, heyecan ve beklenti tavan yapıyor. O gecenin rock starı sizsiniz ve gece sizin için işte şimdi başlıyor. Hal böyle olunca çalınacak müzik de bir anda baş rollerden birisi haline geliveriyor. Bu açıdan bakıldığında düğün giriş müzikleri listesi ciddi bir kriter.

claris-photography

Gelin ve damat olarak pek tabii ki kendi müziğinizi dilediğiniz gibi seçmekte özgürsünüz. Ama farklı bakış açılarına da kapalı değilseniz ve düğün giriş müziği konusunda alternatiflere sıcak bakıyorsanız bolca seçeneğiniz mevcut. Sizler için alışılmışın dışında en hareketli parçalardan oluşan düğün giriş müzikleri listesi hazırladık. Listemizde farklı tarzlardan oluşan pek çok parça yer alıyor.

Hareketli düğün giriş müziklerinde tempolu, pozitif armonik yapıya ve insanları iyi hissettiren melodilere sahip eserler önem arz ediyor. Eserlerin sound olarak güçlü ama aşırı sert olmaması da bu tip müzikler seçilirken dikkat edilmesi gereken kriterler arasında. Şarkıların sınırlı bir kısmının kullanıldığını göz önünde bulundurursak, giriş bölümü kuvvetli şarkılar her zaman işinizi kolaylaştıracaktır. İşte sizler için derlediğimiz içerisinde yabancı ve Türkçe şarkıların bulunduğu en hareketli düğün giriş müzikleri listesi

Calvin Harris – Let’s Go

Sytnhsizer’ların adeta alarm sesi gibi dikkat çekici girizgahı ile başlayan parçada Ne-Yo’nun vokali konuyu fazla uzatmadan dürüstçe bize anlatıyor. Harekete geçmek ve yerinde durmamakla ilgili bu parçada gerçekten yerinde durabilen olacağını sanmıyoruz.

The Pusscycat Dolls – Sway

Tüm zamanların en bilinen şarkılarından biri olan Sway, orijinalinde bir swing eseri olarak bestelenmiş ama 2013 yılında The Pussycat Dolls tarafından yeniden yorumlanmıştı. Şarkının hem çok popüler olması hem de bu yorumun orijinalinden de hareketli olması tüm dikkatlerin bir anda üzerinize toplanmasına yardımcı olacak.

Dire Straits Money for Nothing

Rock müziğe aşina bir çiftseniz ve davetlilerinizin de bu konuda yabancılık çekmeyeceklerinden eminseniz Money For Nothing ideal bir hareketli düğün giriş müziği olarak dikkat çekiyor. Şarkının başlangıcında yer alan davullar bir anda tüm dikkatleri sahneye çekerken, gitarların girişiyle adeta parti başlıyor. Mark Knopfler ve Sting ikilisinin havalı vokalleri de şarkıya büyük katkıda bulunuyor.

Hayat boyu unutmayacağınız bu en önemli gecenizin başlangıcında, davetlilerin dikkatini çekecek ve tüm ilgiyi olması gerektiği gibi üzerinize yoğunlaştıracak şarkılardan oluşturduğumuz en hareketli düğün giriş müzikleri listesi içinden seçeceğiniz eserin yapısını iyi öğrenmek, size çeşitli konularda rahatlık sağlayacaktır. Böylece şarkıya uygun hareket ederek giriş sırasında nasıl bir duruş sergileyeceğinizi daha iyi kararlaştırabilirsiniz. Bu durum hem sizi daha öz güvenli kılacak hem de varsa sahne korkunuzun da önüne geçmenize yardımcı olacak.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!