En Hareketli ve En Güzel Dans Müzikleri

Hayatınızın en özel gününde en hareketli ve en güzel dans müzikleri ile eşsiz anlar yaşamak istemez misiniz? İşte sizin için seçtiğimiz en güzel müzikler.

Evlilik, herkesin hayatındaki en özel günlerden biri. Bu günde elinizden gelenin en iyisini, en güzelini ve en unutulmazını yaşamak için çaba göstereceğiniz aşikâr. Tabii çevrenizdeki insanların, sevenlerinizin de. Biz de çorbada bir tuzumuz bulunsun istedik ve sizler için en hareketli ve en güzel dans müzikleri listesi oluşturduk.

Cedric.Delinetciler

1. Pharrell Williams – Happy

“Şöyle arkadaşlarla coşalım, kopalım;eğlenceli, hareketli bir şeyler olsun” diyorsanız Pharrell Williams’ın Happy adlı parçasında dans edip coşmak, gününüzün en eğlenceli anlarını yaşamanızı sağlayacaktır. Üstelik de hayatınızın en mutlu gününü “Because I’m happy” diyerek tüm dünyaya duyurabilirsiniz.

 

2. Grease – Summer Nights

Düğünlerde yeni moda harika ve girift koreografilerle konukları eğlendirmek. Gelin ve damadın yakın arkadaşlarıyla oluşturacağı bir ekiple Grease’i canlandırmak eşsiz bir deneyim olacak sizin için. Toplayın arkadaşlarınızı, başlayın dansa. Orijinalinden adapte ederek ortaya koyacağınız dans ve koreografiyle herkesi mest edeceksiniz. Hadi, daha ne duruyorsunuz?

3. Chubby Checker – Twist

“Hayatımı birleştirdiğim insanla, bu mutlu günümüze tanık olmak isteyen sevenlerimize özel bir dans show yapalım” diyerek konuklarınıza unutamayacağı ve imrenecekleri bir düğün hazabiırlığında da ollirsiniz. Bunun için de tabii ki en güzel dans müzikleri listesinin başını çekebilecek olan parça: Chubby Checker – Twist. Hem siz hem de konuklarınız oldukça eğlenecek, unutulmaz anlar yaşayacaksınız.

4. Elvis Presley – Jailhouse Rock

Gelin ve damat koreografisinden bahsetmişken rock’n rollu unutmak olmaz elbette. En güzel dans müzikleri için seçebileceğiniz en ideal örnek rock’n roll. Gelmiş geçmiş en hareketli ve en eğlenceli rock’n roll şarkılarının duayeni Elvis Presley, muhteşem dakikalar yaşatacaktır. Ve tabii ki favorimiz Jailhouse Rock. Hatta, dansa uygun bir kostümle de harika bir iş çıkarabilirsiniz.

En güzel dans müzikleri için listeyi uzatmak mümkün. Düğününüzü eğlenceli ve coşkulu bir şekilde geçirmek için bu şansı kaçırmayın. Evlilik ve düğün hazırlıkları için yeterince yoruldunuz. Artık eğlenme zamanı! Bunu hak ettiğinize eminiz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!