Düğüne Dans Katacak 20 Adet En Hit Dans Şarkıları Türkçe

Düğün pistinde bütün bu hazırlık döneminin stresini atmak ve sevdiklerinizle coşkulu bir şekilde eğlenerek, kurtlarınızı dökmek için ihtiyacınız olan dans şarkıları listesini beğeninize sunuyoruz.

Düğününüz için her şeyi en ince detayına kadar planladınız. Sıra işin en eğlenceli kısmına geldi. Düğününüzde çalacak olan müzik listesinde her zaman çalınan oyun havalarının yanı sıra güncel dans şarkıları olması oldukça önemli. Bu sayede siz ve arkadaşlarınız en sevdiğiniz şarkılar eşliğinde hep birlikte oynayıp düğünün tadını çıkarabilirsiniz. Düğünde çalan dans şarkıları arasında mutlaka gelin ve damadın kendi yörelerine ait şarkılar olacaktır. Müzik listesinin gelenekselleşmiş bu kısmına çok müdahalede bulunamazsınız. Özellikle düğüne katılan yakın akrabalar, aile dostları mutlaka bu şarkıları duymak ve oynamak isteyecektir. Ancak gelinin, damadın ve yakın arkadaşlarınızın da bu geceden keyif alması düğünün vazgeçilmez bir parçası ve bunun için ihtiyaç duyduğunuz tek şey güncel bir hit müzik listesi. Düğün gecenizde mutlaka çalınmasını istediğiniz şarkıları gerekirse bir cd veya usb belleğe kopyalayarak kendisine teslim edebilir, işinizi şansa bırakmayabilirsiniz. En yakın arkadaşlarınızla sevdiğiniz ve sizin için anısı olan şarkılardan birini de listeye eklemeyi unutmamalısınız. Sizin için düğündeki gençleri piste çekmenizi sağlayacak dans şarkıları Türkçe listesi hazırladık. Sıralamayı da aynen bu şekilde yaparsanız tempoyu yavaş yavaş yükselterek en son parça ile eğlenceye damganızı vurabilirsiniz. Şarkıları seçerken sözlerinin çok da yuva yıkan cinsten olmamasına dikkat etmelisiniz, Ajda Pekkan triplerinizi sonra atmanızı önererek 23 şarkılık playlist önerimizi sizlere sunuyoruz. En hit dans şarkıları türkçe eserleri sırasız olarak, karışık şekilde listeliyoruz:

ib_api_p_1605322

Banu Parlak – Narin Yarim

Emrah ile tanıdığımız şarkı yeni bir şarkıcı ile yeniden gündeme geldi. Radyoların favorileri arasında yer alan şarkıyla siz de konuklarınızı eğlendirebilirsiniz.

Aynur Aydın – Damla Damla

Emanet Beden albümünde yer alan “Damla Damla” isimli şarkısı ile listeleri alt üst eden Aynur Aydın’a playlistinizde yer vermelisiniz. Şarkıcının Bi Dakika ve Günah Sevap adlı parçalarını da istek halinde listeye ekleyebilirsiniz.

Fulin – Süper Kahraman

Genç şarkıcı Fulin ritmi yüksek şarkısıyla tüm gece kulüplerini tercihi oluyor. Parti konseptindeki düğününüzde yer almayı hak ediyor.

Onurr – Aşıklar Ölmez

Sakin grubuyla tanıdığımız Onur Özdemir’in 2016 boyunca çalan şarkısı 2017’de de trendini korumaya devam ediyor. Düğüne ısınırken seçilecek ilk şarkılar arasında Aşıklar Ölmez yer alabilir, ne dersiniz?

Ayşegül Aldinç feat. Yüksek Sadakat – Aşk Gelince

Ayşegül Aldinç Yüksek Sadakat düeti Aşk gelince orta ritmiyle listenizin dinlendirici ara şarkıları arasında kendine yer bulabilir.

Murat Dalkılıç – Daha İyisi Gelene Kadar

Murat Dalkılıç’ın eğlenceli şarkıları arasından da seçim yapabilirsiniz. Soktuğu duruma bak adlı şarkı da playlistini genişletmek isteyenlerin seçimi olabilir.

Atiye – Mazallah

Bülent Ersoy yorumuyla bilinen Mazallah Atiye coverıyla düğün pistini coşturabilir. Aman, bu şarkıyı unutmayın!

Gökhan Keser – Özledin mi?

Gökhan Keser’in yeni şarkısı da yılın hitleri arasında sayılıyor. Düğününde eğlence isteyenler bu şarkıda yerinde durulamadığını biliyor.

Edis – Dudak

Ritmi artırırken kaliteden ödün vermek istemiyorsanız Edis ile listeye can verebilirsiniz. Genç şarkıcının geçtiğimiz yıllarda dillere pelesenk olan şarkıları Benim Ol ve Olmamış mı da isteğiniz halinde listede yer alabilir.

Yalın – Tatlıyla Balla

Tam bir yaz şarkısı olan Tatlıyla Balla içinizde uçuşan kelebekleri adeta dans ettirecek, şüphemiz yok… Yüz güldüren hareketli şarkılardan biri olan Tatlıyla Balla, düğününüzü şenlendirerek ilk dakikalardan pisti ısıtacak.

Aleyna Tilki – Cevapsız Çınlama

Tamam sözler aslında ayrılığı anlatıyor ama siz bu şarkıyı düğününüze çağırmadığınız eski arkadaşınıza ithafen çalabilirsiniz… Nispet gibi nispet… Yoksa siz hala oturuyor musunuz, haydi dansa…

Hande Yener – Deli Bile

Yılın hitlerinden biri olan Hande Yener şarkısı, düğününüzde de çalabilir. Eğlencenin zirvesindeyken aynı albümden Mor ve Emrine Amade de listede yer alabilir. Düğün dans şarkıları Türkçe listeleri malumunuz Yalanın Batsın’dan bu yana Hande Yener’siz olmuyor.

Çağatay Akman – Gece Gölgenin Rahatına Bak

Herkes bu şarkıyı dinliyor, konuşuyor. Eğer siz de bu şarkıyı sevenlerdenseniz listenize ekleyerek heyecan yaratabilirsiniz. Eller havaya!

Buray – Aşk mı Lazım

Gülümseten şarkılardan olan Buray Aşk mı Lazım, şartsız sevenlerin aşkını dile getiriyor. Düğününüzde ömürlük bir söz verirken bu şarkının size eşlik etmesini istemez misiniz?

Harun Kolçak feat. İrem Derici – Gir Kanıma

90’ların en sevilen şarkılarından biri olan Gir Kanıma yeni yorumu ile yeniden popülerleşti. Siz de 90’ları sevenlerdenseniz, bu şarkıyı listenize almalısınız.

Gülşen – Her Gece

Mirkelam’ın efsane şarkısı Her Gece, Mirkelam şarkıları albümü için Gülşen tarafından yeniden yorumlandı. Siz de bu şarkıyı listenize ekleyerek 90’lara dönebilir, Her Gece ile eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Ayşe Hatun Önal – Olay

Her şarkısı hit olan Ayşe Hatun Önal’ın son parçası Olay, tüm davetlileri dansa kaldıracak. Ünlü şarkıcının Sirenler, Çak bi selam gibi eski şarkılarını da hatırlatabiliriz. Daha geniş bir liste düşünenler bu şarkıları da playliste alabilirler.

Derya Uluğ – Canavar

2017’nin hitlerinden olan şarkı Derya Uluğ’nun Okyanus şarkısıyla edindiği başarının tesadüf olmadığını ispat ediyor. Her iki şarkıyı da listenize ekleyin, görün bakalım yerinde oturan kalıyor mu?

Demet Akalın – Hayalet

Her şarkısı dansa hazırlayan Demet Akalın’ın şarkılarını düğünde çalmayı unutmayın. Ünlü şarkıcının Türkan gibi eski hitleri de Ah Ulan Sevda gibi yeni şarkıları da dans pistini hareketlendirecektir, hatırlatalım. Düğünde çalınan dans şarkıları türkçe sözler denince elbette Demet Akalın’ı işaret ediyor.

Nazan Öncel – Madalyon

Pop müziğin kraliçelerinden biri olan Nazan Öncel’in yeni şarkısı Madalyon’u listenize almayı ihmal etmeyiniz.

Yıldız Tilbe – Sevgililer Günü

Yıldız Tilbe’nin hareketli şarkılarını sevenler için bir sürpriz olacak yeni şarkısı Sevgililer Günü’nü düğününüzde çalabilirsiniz. Ünlü şarkıcının eski şarkılarını da çalarak eğlenceyi tamamlayabilirsiniz. Tilbe’nin Ceylan Ertem’in son albümünde yer alan Hiçbir şeyimsin şarkısının remix’ini de bir dinleyin bizce, listenizde yer alabilir.

Sıla – Afitap

Yenisi gelene kadar en hiti bu diyor, düğün listenize Afitap’ı almanızı ısrarla öneriyoruz. Bu alaturka nağmelere dayanabilecek bir düğün davetlisi tanımıyoruz. Son şarkı için de uygun olan parça, ayrılmadan önce herkesin neşesini en üst noktaya taşıyacaktır.

Siz de düğün için hareketli parçalar listesinden dilediklerinizi seçebilir, 2017’nin ilk gelinlerine, yazı altına yorum yaparak önerilerde bulunabilirsiniz. En hit dans müzikleri 2017 şarkıları ile eğlencenin doruklarına çıkabilir, konuklarınıza ve kendinize mükemmel bir düğün yaşatabilirsiniz. 23 şarkıdan oluşan playlisti sosyal ağlarda paylaşabilir, davetlilere eğlencenin fragmanını gösterebilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!