En İyi 10 Şile Düğün Mekanı

Hayalini kurduğun o büyük gün yaklaşıyor! Peki, aradığın mekanı buldun mu? Eğer henüz bulmadıysan Şile’nin en iyi 10 düğün mekanıyla tanışmaya hazır ol. İstanbul’un en güzel ilçelerinin başında yer alan Şile, denize kıyısı ve doğasıyla birbirinden güzel düğün mekanına ev sahipliği yapıyor.

Mekanların düğün fiyatları ise kişi başı ortalama olarak 50 TL’den başlıyor. Şile düğün mekanlarının; fiyatları, avantajları, yol tarifi, fotoğrafları ve paket içeriklerine dair aklında sorular varsa aşağıdaki içeriğimizde ayrıntılarıyla beraber bulacağını belirterek yazımıza başlayalım. ?

1. Şile Aqua Beach

Romantik bir kumsal düğünü hayal eden çiftler için ilk mekanımız Şile Aqua Beach Düğün oluyor. Bir tarafı yeşillik diğer tarafı ise deniz olan mekan, özel gününde tamamen senin için ayrılıyor. Böylece şehir kalabalığından uzak ve benzersiz bir gün yaşıyorsun.

Mekanın tasarımından bahsedecek olursak eğer ister bohem ister klasik ve hatta istersen spor bir dekorasyon kullanabiliyor. Kısaca her şey istediğin gibi ve sana özgü planlanıyor. Tahta gelin yolu, loş ışıklar ve deniz dalgalarıyla muhteşem bir gece seni bekliyor. ??

Aqua Beach Şile Düğün Fiyatları

Şile Aqua Beach Düğün fiyatları ortalama 50 TL’nin altında tutuluyor. Fiyatlar için sana menü içeriği, organizasyon tarihi ve ekstra seçenekler sunuyor. Eğer kokteylli ve hafta içi bir düğün gerçekleştirmek istersen kişi başı fiyatları 30 TL’den başlıyor.

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 50 TL400 – 500 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Mevsimsel durumları göz önüne alarak 200 kişi kapasitesinde bir kapalı alan sunuyor.
 • After party alanı sunmasıyla eğlencen gece yarılarına kadar devam edebiliyor. ?
 • Müzik ise gece saat 01.00’a kadar kesintisiz devam ediyor. ??

Aqua Beach Düğün adresi: Balibey Mahallesi Ağlayankaya Caddesi, Halay Sk. D:No:2, 34980 Şile/İstanbul.

2. Doğa Club Şile

Düğününü 5 yıldızlı otelde yapmanın ayrıcalıklarından yararlanmak mı? Bizce bu bir sürü ayrıcalık demek ve Doğa Club Şile bu hizmetlerin tümünü sağlıyor.

Ağva’da hizmet veren mekanın 500 kişiye kadar konaklama imkanıyla hem tatil yapabilir hem de düğün gününe kadar pek çok eğlence düzenleyebilirsin. Bu eğlencelerin başında elbette kına gecesi, bekarlığa veda ve düğün çekimleri geliyor. Mekanın davet alanları içerisinde havuz başı alanı ve kapalı davet alanı bulunduğunu es geçmeyelim.

Doğa Club Şile Düğün Fiyatları

Tüm bu ayrıcalıklarıyla “Doğa Club Şile’de düğün gerçekleştirmenin maliyeti ne kadar?” diye merak ediyor olabilirsin. Bu kusursuz mekanın fiyatları minimum kişi başı 50 TL’den başlıyor ve bu fiyat başlangıcı hafta içi ve kokteylli organizasyonlarda geçerli oluyor. Senin için hazırladığımız fiyat tablosunu incelemek istersen: ??

FiyatlarıKapasitesi
50 TL – 80 TL1.000 – 1.500 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • En güzel avantajı hiç şüphesiz konaklama imkanı oluyor.
 • Yapacağın tüm organizasyonlarda hayallerini gerçekleştirecek profesyonel bir ekip bulunuyor. ??
 • 1.500 kişilik kapasitesiyle kalabalık bir düğün gerçekleştirmek isteyenlerin beğenisini kazanıyor. ?

Doğa Club Şile adresi: İmrendere Mahallesi, Ağva Yolu 3. Km, 34990 Şile/İstanbul.

3. Ağlayan Kaya Beach Şile

Nefes kesen bir manzara, yıldızlar ve dalga sesleri eşliğinde bir düğün… ? Şile’de faaliyet gösteren Ağlayan Kaya Beach, çiftler tarafından ençok tercih edilen düğün mekanları arasında yerini alıyor.

Mekanda büyüleyici bir atmosfer için loş ışıklar, kır çiçekleri ve soft renkler tercih ediliyor. Özellikle düğün gününe dair her adımla tek tek ilgilenme imkanı da bulabiliyorsun.

Ağlayan Kaya Beach Şile Düğün Fiyatları

Anlatmalara doyamayacağımız ve sadece yaşanılması gereken Ağlayan Kaya Beach Şile fiyatları kişi başı 80 TL’den başlıyor. Fiyatların belirlenişinde özellikle dekorasyon seçimi, organizayon tarihi ve menü seçimi etkili oluyor.

FiyatlarıKapasitesi
20 TL – 200 TL500 – 1.000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Tüm gün için sana özel bir hazırlık odası tahsis ediliyor. ?
 • Lüks odalarında konaklama imkanıyla hem düğün hem de balayı yapmana olanak sağlıyor.

Ağlayan Kaya Beach Şile adresi: Balibey, Ağlayankaya Plajı, Ağlayan Kaya Cd no:17, 34980 Şile/İstanbul.

4. Casa Lavanda

Casa Lavanda bulunduğu bahçenin rengine ve atmosferine uygun şekilde dekore ediliyor. Akdeniz mutfağı ağırlıklı olmak üzere yemekleri ve zengin kokteyl menüsüyle ön plana çıkıyor.

Diğer mekanların önüne geçen bir başka özelliği ise düğün günü oteli tamamıyla senin için kapatması oluyor. ? Böylelikle gelin ve damat için verilen hazırlanma odası konuklar içinde sağlanıyor. Ayrıca bu odalarda konaklama imkanı da sunuyor.

Casa Lavanda Şile Düğün Fiyatları

Mekanın kişi başı fiyatları 100 TL’den başlıyor. Fiyatların belirlenmesinde menü seçiminin büyük öneme sahip olduğunu söylemeliyiz.

FiyatlarıKapasitesi
100 TL – 280 TL500 – 750 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Zengin menü içeriğinin yanında alkol servisi yapılıyor olması güzel bir avantaj sağlıyor. ?
 • İstanbul’un pek çok yerleşkesinden mekana servisler kalkıyor ve böylece ulaşımı çok kolaylaştırıyor.
 • Kendi araçlarıyla ulaşım sağlayacak davetliler için 250 araçlık otopark hizmeti sunuluyor. ?

Casa Lavanda adresi: Ulupelit, Seçkin Sk No.2, 34980 Şile İstanbul.

Ücretsiz Destek Al

5. Şile Gardens Hotel

Son zamanlarda gelin & damat adayları tarafından sıklıkla tercih edilen Best Western Şile Gardens Hotel havuz başı, kır ve kapalı alanıyla 3.000 kişiye ev sahipliği yapıyor.

Mekanın dekorasyonunda ise günümüz düğünlerinin ilham kaynağı olan vintage detaylar ve kır çiçekleriyle büyüleyici bir atmosfer sağlanıyor. ? Ek olarak sana özel sağlanan düğün planlayıcısıyla müzik seçimlerinden menü seçimine kadar birlikte planlama imkanın bulunuyor.

Şile Gardens Hotel Fiyatları

The Sign Şile Hotel & Spa fiyatlarını çok makul bir yelpazede sunduğunu görüyoruz. Hafta içi ve kokteylli kişi başı fiyatları 50 TL’den başlıyor. Fiyatı belirlemek için 7 farklı menü seçeneği sunuluyor. Bunlar arasından bütçene uyan birini tercih edebilirken yeni bir menü de oluşturabiliyorsun. ???

FiyatlarıKapasitesi
50 TL – 150 TL2.000 – 3.000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Fotoğrafçı ve organizasyon firmasını dışarıdan getirmene olanak sağlıyor.
 • 200 kişinin üzerinde bir düğün gerçekleştirmek istersen 2 tane hazırlık odası, balayı süiti ve düğün pastasını fiyatlara dahil ediyor. ?

Şile Gardens Hotel adresi: Kumbaba Mah. Uygur Sk. No:40 Şile/İstanbul.

6. Woody Ville Garden

Şile’de düğün denildiğinde akıllara ilk gelen mekanlardan biri: Woody Ville Garden. Mekanın bir yanı deniz, bir yanı ise doğa manzarasına sahip. Her iki manzarasıyla da beğeni kazanan davet alanı misafirlerden tam nota alıyor. Tüm bu özel anların ise HD fotoğraf ve video çekimleriyle ölümsüzleştiğini de eklemeliyiz. ?

Woody Ville Garden Fiyatları

Woodyville Tree Houses and Cowboy City düğün mekanının fiyatları kişi başı 80 TL’den başlıyor. Bu fiyat kokteyl tercihlerinde geçerli oluyor. Eğer hafta sonu ve yemekli bir düğün gerçekleştirmek istersen fiyatların 200 TL’ye kadar değişikliliğe uğradığını söyleyebiliriz.

FiyatlarıKapasitesi
80 TL – 200 TL400 – 500 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Ağaç evlerde konaklama imkanı sunuluyor.
 • Hem gelin hem de damat için ayrı hazırlanma odaları tesis ediyor.
 • Hatta istersen konuklar için de bir oda verilebiliyor.
 • After party olanaklarıyla eğlenceler hız kesmeden devam ediyor!???

Woody Ville Garden adresi: Ağva Şile Sahil Yolu Akçakese Köyü, 34980 Şile/İstanbul.

Ücretsiz Destek Al

Şile’nin tüm kır düğünü mekanları bi’tık uzağında!

7. Keyif Boutique Hotel Garden

Nasıl bir düğün hayal ediyorsun? İster şatafat sev, ister sadelikten yana ol ve istersen de klasik detayları tercih et. Hepsini istediğin detay ve tasarımda gerçekleştirebileceğin bir mekan ile karşındayız.

Keyif Boutique Hotel Garden tüm bunlar ve daha fazlasını profesyonel kadrosuyla karşılıyor. 300 kişi kapasitesindeki çim alanı ve 100 kişilik kapalı davet alanıyla ufak ama akıllardan çıkmayacak etkinliklere kapılarını aralıyor.

Keyif Boutique Hotel Garden Şile Düğün Fiyatları

Keyif Boutique Hotel & Restaurant fiyatları kişi başı 100 TL ile 150 TL aralığında değişiyor. Fiyatlara dahil olan hizmetlerin başında ise mekan süslemesi, hazırlanma odası, DJ, kokteyl ve etkinlik öncesi prova geliyor. ?

FiyatlarıKapasitesi
100 TL – 150 TL200 – 300 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Barkovizyon hizmetiyle özel anlarından oluşan bir slayt hazırlayabilir ve konuklara yayınlayabilirsin. ?
 • Özel ses ve ışık sistemleriyle eğlencen hız kesmeden devam ediyor. ?
 • Düğün öncesinde menü tadımı, masa düzeni, müzik seçimi, ilk giriş ve dans gibi önemli detayların provası yapılıyor.

Keyif Boutique Hotel Garden adresi: Karamandere, Evrim Cad No : 71, 34980 Şile/İstanbul.

Ücretsiz Destek Al

8. Çamlık Mercan Köşk Restaurant

Yakınlarınla birlikte butik bir düğün daveti mi gerçekleştireceksin? Eğer öyleyse Çamlık Mercan Köşk bunu sağlayabileceğin yegane mekanlar arasında yerini alıyor. Özellikle yemek benim için çok önemli diyorsan bu konuda da güzel haberlerimiz var.

Bünyesinde bulunan usta şeflerle Türk ve dünya mutfağından alternatifi bol bir menü içeriği sunuyor. Mekanın süslenmesinde ise seçtiğin organizasyon firmasıyla birlikte çalışarak şık bir ortam yaratıyor. ?

Çamlık Mercan Köşk Düğün Fiyatları

Çamlık Mercan Köşk Restaurant, her damağa uygun lezzetli yemekleri ve sunumlarıyla fiyatlarının bütçe dostu olduğunu görüyoruz. Seçeceğin yemek için minimum kişi başı fiyatları 30 TL’den başlıyor. Fiyatlar da belirleyici olan elbette menü seçimi oluyor.

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 80 TL100 – 200 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Düğün organizasyonunun yanında kına gecesi, bekarlığa veda, nişan, söz merasimi gibi birçok etkinliği burada gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsin.
 • Vejetaryen ve çocuklara özel menü seçenekleri sunuyor. ?
 • 75 araçlık otopark hizmetinin yanında vale hizmeti de veriyor. ?

Çamlık Mercan Köşk Restaurant adresi: Çavuş Mahallesi, Ortanca Sokak, No 2/4, Şile, İstanbul.

Kına gecen için mekan seçimini henüz yapmadıysan, Şile’nin en popüler kına mekanlarına bakmadan kararını verme!

9. Saklı Nehir Piknik Alanı

Saklı Nehir Piknik Alanı göl kenarındaki davet alanıyla ve dekorasyonuyla farklılaşıyor. Mekanın dekorasyonunda kır çiçekleri ve renk seçenekleri beğeni kazanıyor.

Günün olmazsa olmazı düğün çekimi için dışarıda ekstra bir yer aramana da gerek kalmıyor. Göl kenarı, yeşil alanı ve bir de profesyonel bir fotoğrafçısıyla muhteşem pozlara sahip olacağına eminiz. Hatta istersen mekanın dekorasyonuna fotoğraf çekimi için özel alanlar ekleyebilirsin. ?

Saklı Nehir Piknik Alanı Şile Düğün Fiyatları

Saklı Nehir Şile fiyatları kişi başı 50 TL’den başlayarak 100 TL’ye kadar değiştiği görülüyor. Bu fiyatlara ise mekanın süslemesi, kokteyl servisi ve düğün pastası dahil oluyor.

FiyatlarıKapasitesi
50 TL – 100 TL750 – 1.000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Fotoğraf çekimi için oldukça elverişli bir alan sunması dışarıda ekstra bir dış çekim yapma zahmetinden kurtarıyor. ?
 • Alternatifi bol bir menü içeriği sunarken değişiklik yapma imkanında oluyor. ?

Saklı Nehir Piknik Alanı adresi: Çavuş, İmrendere Cd. No:32, 34980 Şile/İstanbul.

Ücretsiz Destek Al

10. Fusha Restaurant

Deniz kenarında nezih bir alan sunan Fusha Restaurant, düğününü hayallerindeki gibi gerçekleştirmek için elinden geleni yapıyor. En iyi DJ’ler aracılığıyla düğün geceni unutulmaz kılarak, sen ve misafirlerinin keyifli dakikalar geçirmesini sağlıyor.

Bununla da kalmıyor, müzik listelerinden en küçük ayrıntıya kadar birçok konuyu beraber oluşturabileceğin bir düğün planlayıcı temin ediliyor.

Fusha Restaurant Düğün Fiyatları

Fusha Şile, cazip fiyat yelpazesiyle de tam not alıyor. Kokteylli ve hafta içi düzenleyeceğin bir düğün için kişi başı fiyatları 50 TL’nin altında görülüyor. Eğer yemekli bir düğün gerçekleştirmek istiyorsan bu fiyat 50 TL ile 100 TL arasında seyrediyor. ?

FiyatlarıKapasitesi
50 TL – 100 TL300 – 400 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Her mevsim şartlarına göre hem kapalı hem de açık hava alanı bulunuyor. ?⛱
 • Müzik gece 01.00’a kadar eğlenceyi kesmeden devam ediyor. ??
 • Son teknoloji sahne ve ışık sistemleriyle gece boyu eğlenceye doymuyorsun. ?

Fusha Restaurant adresi: Balibey Mah., Fener Cad. No:3, 34980 Şile/İstanbul.

Şile’de daha fazla davet alanı incelemek ister misin?

En iyi Şile düğün mekanları hakkında bilgi sunduğumuz içeriğimizin burada sonuna geldik. Yazımız umuyoruz ki sana yardımcı olmuştur. Yukarıda bahsettiğimiz mekanların aktif kampanyalarından faydalanmak için sana bir önerimiz var!

DüğünYardımcısı.com olarak sunduğumuz ücretsiz danışmanlık servisi hizmetimizden faydalanarak ayrıntılı bilgi edinebilirsin. Sana tüm düğün planlama sürecinde bir telefon kazar yakınız.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!