En İyi Arnavutköy Düğün Salonları

Arnavutköy’de düğün yapacak olup mekan konusunda hala bir karara varamadın mı? Mekan arayışını en hızlı şekilde sonlandırmak için yazımızı okuman yeterli! En iyi Arnavutköy düğün salonlarını senin için listeledik.

Düğün salonlarının fiyatları kişi başı yalnızca 10 TL’den başlıyor. Haliyle tüm bütçelere uygun mekan bulmak oldukça kolay oluyor. Mekan önerilerimizi Arnavutköy Düğün Salonu ile başlatıyoruz.

Arnavutköy Düğün Salonu 

Arnavutköy Düğün Salonu 1991 senesinden beri Merkez Mahallesi’nde hizmet veriyor. Mekan düğün, nişan, kına, dini düğün, doğum günü, mezuniyet ve asker eğlenceleri gibi özel günlere ev sahipliği yapıyor.

750 metrekarelik iki katlı düğün salonunda 700 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Mekanda ister yemekli istersen de yemeksiz bir düğün yapabilirsin. Yemeksiz düğünde 7 katlı düğün pastası, yaş-kuru pasta ve meşrubat ikramı yapılıyor.

Arnavutköy Düğün Salonu Fiyatları

Arnavutköy Düğün Salonu uygun fiyatlarıyla ön plana çıkıyor. Yemeksiz düğünlerde paket fiyatları hafta içi 3.000 TL ve hafta sonu 5.000 TL’den başlıyor. Kişi başı belirlenen yemekli düğün fiyatlarına ise aşağıdan ulaşabilirsin.  ? 

Yemeksiz PaketYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Salonda son teknoloji ısıtma-soğutma sistemi ve jeneratör bulunuyor.
 • Mekanın bünyesinde profesyonel orkestra ve ses sanatçısı hizmet veriyor.

Arnavutköy Düğün Salonu’nun adres bilgisi ise şu şekilde: Merkez Mahallesi, Eski Edirne Caddesi, Aytemiz Petrol Karşısı, No:1213 Arnavutköy/ İstanbul.

Emir Düğün Sarayı 

Emir Düğün Sarayı beş yıldır sektörde yer alıyor. Arnavutköy Anadolu Mahallesi’nde hizmet veren mekan uygun fiyatları ve kaliteli hizmetleri ile tercih ediliyor. Mekanda 1000 kişilik misafir kapasitesi bulunuyor.

12 kişilik ekibi ile süslemeden cateringe kadar her hizmeti sağlayan mekan, her aşamada senin görüşlerinle ilerliyor. Mekanda servis ve müzik yayını 23:00’a kadar devam ediyor. Catering hizmetini istersen dışarıdan da karşılayabiliyorsun.

Emir Düğün Sarayı Fiyatları

Mekanda yemeksiz kokteylli düğün paket fiyatları 3.000 TL’den başlıyor. Yemekli düğünlerde ise fiyatlar kişi başı belirleniyor. Hafta içi-hafta yemekli düğün fiyatlarını aşağıdaki tablodan inceleyebilirsin.  ? 

Yemeksiz PaketYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Mekanın üst katında balkon bulunuyor.
 • 200 araçlık otoparka sahipler. ?

Emir Düğün Salonu’na yol tarifi isteyenler için mekanın açık adresi şu şekilde: Anadolu Mahallesi, Necip Fazıl Caddesi, No:125, 34275 Arnavutköy/İstanbul.

Teras Düğün Salonu

Mekanda 1000 davetli ağırlanabiliyor. Terasında açılır kapanır tavanı olduğundan dört mevsim her hava koşulunda sorunsuz hizmet veriyor. Organizasyon sorumlusu planlamanın her adımında sana yardımcı oluyor.

Misafirlerine ikram edeceğin çeşitli davet menüleri hazırlanıyor. Aksesuarlar, süslemeler ve çiçekler de senin istediğin model ve renklerde düzenlenebiliyor.

Teras Düğün Salonu Fiyatları

Teras Düğün Salonu’nun kişi başı belirlenen düğün fiyatlarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Mekanın girişi engelli girişine uygun bir şekilde yapılmış.
 • Açılır kapanır tavanlı terası bulunuyor.

Mekan ile iletişim kuracaklar için açık adresi şu şekilde: Anadolu Mahallesi, Eski Edirne Caddesi, No:1310 Arnavutköy/ İstanbul.

Tercihin açık bir davet alanından yanaysa Arnavutköy’ün en iyi kır düğünü mekanları bi’tık uzağında! Hemen buradan incelemeye başla.

Tutku Düğün Salonu

Mekanda minimum 500, maksimum da 750 kişilik bir düğün yapılabiliyor. Mekan giydirmesinde ağırlıklı olarak mor ve turuncu tonları kullanılıyor. Dekorasyon çiçeklerle destekleniyor.

Masa düzeni olarak dikdörtgen uzun masalar tercih ediliyor. Bu sayede misafirlerin kalabalık gruplar halinde birlikte oturarak doyasıya sohbet ediyor. Mekanda servis 23:30 ve müzik yayını 24:00’a kadar devam ediyor.

Tutku Düğün Salonu Arnavutköy Fiyatları

Mekanda yemeksiz düğün paketleri haftanın her günü 5.000 TL’den başlıyor. Paket fiyatı seçilen ikram menüleri ve ek hizmetlere göre 7.500 TL’ye kadar çıkabiliyor. Kişi başı belirlenen yemekli fiyatları ise tablodan inceleyebilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL50 TL – 80 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Mekanda engelli girişi bulunuyor.
 • Yemekli düğünlerde çocuklara özel menü seçeneği sunuluyor. Böylece tercih tamamen senin oluyor.

Tutku Düğün Salonu açık adresi ise şu şekilde: Merkez Mahallesi, Eski Edirne Caddesi, No: 1213 Kat:2 No:3 Arnavutköy/İstanbul.

Haraççı Düğün Salonu 

Haraççı Düğün Salonu iki katlı büyük davet alanı ile hizmet sunuyor. Mekanda 1000 kişiye kadar davetli ağırlama kapasitesi bulunuyor. Geniş sahne alanı ve dans pisti ile davetlilerine ve sana eğlenmek için rahat bir ortam sunuyor.

Organizasyon öncesinde davet menüsünü tatma ve kendi damak tadına göre menüde değişiklik yapma imkanına sahipsin. Ayrıca istersen vejetaryen menü seçeneği de bulunuyor. 150 araçlık otoparkında misafirlerin için vale hizmeti de veriliyor.

Haraççı Düğün Salonu Fiyatları

Kişi başı belirlenen yemekli ve yemeksiz düğün fiyatlarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
30 TL – 50 TL50 TL – 80 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Mekanda kendine ait lavabosu olan gelin ve damat odası bulunuyor.
 • Servis ve müzik yayını 24:00’a kadar kesintisiz şekilde sürüyor.

Mekan ile iletişim kuracaklar için adres bilgileri şu şekilde: Haraççı Mahallesi, Bayrak Caddesi, No: 6 Arnavutköy/İstanbul.

Arnavutköy Belediyesi Düğün ve Davet Salonu 

Arnavutköy Belediyesi Düğün ve Davet Salonu Taşoluk Mahallesi’nde konumlanıyor. Arnavutköy Belediyesi Yönetim ve Yaşam Merkezi’nin içinde yer alan mekan 1500 kişilik kapasitesi ile özel günlere ev sahipliği yapıyor.

Kapasitesi ile kalabalık düğünler için oldukça tercih edilen mekan Arnavutköy’ün en iyi düğün mekanları arasında yer alıyor. Mekanda bordo, koltuk tarzı rahat sandalyeler ve altın rengi aksesuarlar kullanılıyor.

Arnavutköy Belediyesi Düğün ve Davet Salonu Fiyatları

Arnavutköy Belediyesi Düğün ve Davet Salonu bünyesinde hem yemekli hem de yemeksiz düğün ve davetler gerçekleştiriyor. Kişi başı belirlenen fiyatlara aşağıdaki tablodan ulaşabilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

Avantajları

 • Yüksek kapasitesi ile kalabalık düğünlere ev sahipliği yapabiliyor.
 • Mekanda jeneratör olduğundan düğün elektrik kesintilerinden etkilenmiyor.

Arnavutköy Belediyesi Düğün ve Davet Salonu ile iletişime geçecekler için mekanın açık adresi şu şekilde: Taşoluk Mahallesi, Kudüs Caddesi, No: 88/2, Arnavutköy/İstanbul.

Yunus 4 Düğün Salonu

Yunus 4 Düğün Salonu 2010 yılından beri Arnavutköy’de özel günlere ev sahipliği yapıyor. Mekanın dekorunda altın rengi detaylar ve Osmanlı motifleri kullanılıyor. Düğünün için oldukça şık bir alan yaratıyor.

Mekanda 1000 kişilik bir davetli kapasitesi bulunuyor. İstersen oturma düzeninde değişiklik yapabiliyorsun. Süsleme konusunda destek almak istersen dışarıdan organizasyon firmaları ile çalışma imkanın bulunuyor.

Yunus 4 Düğün Salonu Fiyatları

Yunus 4 Düğün Salonu yemeksiz düğünleri paketler, yemekli düğünleri de kişi başı olarak fiyatlandırıyor. Paket fiyatları 5.000 TL’den başlıyor. Yemekli düğün fiyatlarını da aşağıdaki tablodan inceleyebilirsin.

Yemeksiz PaketYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Mekanın menü seçenekleri oldukça çeşitli, sana da dilediğin seçeneği tercih edebilme imkanı sunuluyor.
 • Dışarıdan fotoğrafçı getirilebiliyor.

Mekanın açık adres bilgileri şu şekilde: Arnavutköy Merkez Mahallesi, Eski Edirne Caddesi, 34275 Arnavutköy/İstanbul.

Kına gecesi için de mekan arayışındaysan, Arnavutköy’ün en iyi kına salonlarını buradan inceleyebilirsin.

Salon Şafak Düğün Salonu 

Salon Şafak Düğün Salonu 750 kişilik davet düzenleme imkanıyla hizmet veriyor. Ayrıca kendi özel aracı ile gelen davetlilerine 250 araçlık bir otopark hizmeti de sağlanıyor.

Organizasyon sorumlusu ile düğün öncesinde yapacağın toplantılarda gelin yolu, mekan giydirme ve hatta ışıkların rengi konusunda bile senin seçimlerin dikkate alınıyor. Canlı müzik saat 24:00’a kadar devam ediyor, eğlenceler hız kesmiyor.

Salon Şafak Arnavutköy Düğün Fiyatları

Mekanda yemeksiz düğünlerde paket fiyatları uygulanıyor. Bu paketler 2.000 TL’den başlıyor. İkram çeşidi, seçilen hizmetler ve düğün gününe göre farklılık gösterebiliyor.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 20 TL10 TL – 20 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Canlı müzik hizmeti veriliyor.
 • Misafirlerine otopark hizmeti de sunuluyor, böylece park yeri derdi son buluyor.
 • Organizasyon sorumlusu planlamadan düğün sonuna kadar seninle ilgileniyor.

Mekanın açık adresi şu şekilde: İslambey Mahallesi, Gülcü Sokak, No:2, Arnavutköy / İstanbul.

Ücretsiz Destek Al

Çakır Düğün Salonu 

Çakır Düğün Salonu 2000 kişilik davetli kapasitesiyle kalabalık düğünlerde oldukça tercih edilen bir mekan olarak ön plana çıkıyor. Davetlilerin için 250 araçlık bir otoparkı da bulunuyor. İkramların servisi 23:00’a, müzik yayını ise 23:30’a kadar devam ediyor.

Mekan sadece düğün değil nişan, sünnet, mezuniyet ve kına gecesi gibi özel günlere de ev sahipliği yapıyor. Organizasyon öncesinde menü tadımı ve menüde değişiklik yapma imkanın bulunuyor. Başka bir catering firmasıyla da çalışabiliyorsun.

Çakır Düğün Salonu Fiyatları

Çakır Düğün Salonu’nda yemeksiz düğünler paket halinde fiyatlandırılıyor. Paket fiyatı hafta içi 3.000 TL’den, hafta sonu da 5.000 TL’den başlıyor. Yemekli düğünlerde ise fiyatlar kişi başı belirleniyor. Detaylara aşağıdaki tablodan ulaşabilirsin.

Kokteylli MenüYemekli Menü
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Hizmet içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.

Avantajları

 • Çocuklar için oyun alanı bulunuyor. Çocuklu misafirler oldukça rahat ediyor.
 • Mekanın girişi engelli girişine uygun olarak yapılmış.

Çakır Düğün Salonu ile iletişim kuracaklar için mekanın açık adresi şu şekilde: Merkez Mahallesi, Cansoy Sokak, No:9/A Arnavutköy/ İstanbul.

Aradığın mekanı bulamadın mı? Arnavutköy’ün tüm düğün salonları burada.

En iyi Arnavutköy düğün salonlarını senin için derlediğimiz yazımızı burada bitiriyoruz. Karar almana yardımcı olacak gerekli tüm bilgileri yazımızda bulabilirsin.

Arnavutköy düğün mekanları hakkında daha fazla bilgi almak istersen DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz danışmanlık hattını arayarak bizimle iletişim kurabilirsin. Sana her konuda yardımcı olmak için bir telefon kadar yakınız! ? ? 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!