En İyi Bekarlığa Veda Partisi Fikirleri

Bekarlığa veda organizasyonu en eğlenceli, en çarpıcı, en hareketli ve bekarlığın en güzel günü olarak tarihe geçsin istiyorsanız, sizin için derlediğimiz En İyi Bekarlığa Veda Partisi Fikirleri ile hazırlıklar hızla başlasın.

Bekarlığın son günü, en kıymetli gün olarak öne çıkar ve çiftler arasında tatlı çekişmelere sebep olan bekarlığa veda gecesi, herkesin heyecan ve merakla beklediği bir organizasyon halini alır. Bu günde eğlencenin dibine vurmak istiyorsanız, sizin için derlediğimiz en iyi bekarlığa veda partisi fikirlerine bir göz atın deriz.

bekarliga-veda-partisi2

Çılgınlar gibi eğlenmenin hak edildiği bir günde sorunlarla boğuşmak istemiyorsanız, hazırlıklarınızı önceden yapmalısınız. Mekana karar vermeli ve bu organizasyona katılmasını istediğiniz arkadaşlarınızı bir bir belirlemelisiniz. Unutmayın ki bu bir parti. Bu nedenle listede yer alan kişiler çılgın, dans sever, sürprizli, eğlenceye hazır ve maceracı olmalı.

Bekarlığa veda partisinde çok gülmek temel esas olduğundan gecenize evlilikle ilgili hikayeler anlatıcısı profesyonel birini davet edebilir, kendi aranızda skeçler oynayabilirsiniz. Bizce stand up gösterisi gecenizi farklı kılabilir, eğlencenizi yükseltebilir. Ayrıca bekarlığa veda partinizi maskeli balo gibi düzenlemek de iyi bir fikir olabilir. Renkli bir ortam, kostümler ve maskeleri partinizi daha çılgın bir hale getirebilir.

Kızlar arasında yapılan bekarlığa veda partileri için davetiyeleri, küçük hediyeleri, renkli taçları, esprili yazıları ve olmazsa olmaz renkli kurabiyeleri yapılacaklar listenize ekleyin. Evlilikle ilgili özlü sözlerden oluşan dekoratif öğeler hazırlayabilirsiniz. Kızları tabi ki de cıvıl cıvıl renkli bir parti bekliyor. Peki, ya erkekler ne yapmalı? Çılgınlar gibi eğlenmek istiyorsanız, bir tekne kiralayabilirsiniz. Ya da kalabalığı toplayıp kamp yapabilir, eğlenceli bir ortamı doğanın kucağına kurabilirsiniz. Farklılıklar aradığımız böyle geceler için konuklarınızı bir butik otelde ağırlayabilirsiniz. Su sporlarıyla çılgınlıklar yapabilir, videosunu partnerinize gönderebilir, “senin için aşkım” diye bağırabilir tüm negatif enerjinizi evlilikten önce bırakabilirsiniz. Erkeklerin çok sevdiği fasıl, bu geceyle birleşince size keyifli bir bekarlığa veda yaşatacak. Daha hareketli bir parti isteyenler DJ performansı iyi olan bir kulüp seçmeli ve böylece sabahlara kadar eğlenerek bekarlığa veda etmeli.

Sevgili çiftler illa da biz ayrılamayız diyorsanız, eğlence bitiminde ortada buluşabileceğiniz bir mekan seçmenizde fayda var. Böylece ayrı ayrı eğlenip gecenin sonunda birbirinizin grubuna baskın yapabilirsiniz. Fotoğraflar ve karşılıklı oyunlarla çok eğlenceli bir gece yaşayabilirsiniz. Unutmayın! Bekarlığa veda, evliliğe merhaba demenin en eğlenceli yolu.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!