En İyi Beykoz Kır Düğünü Mekanları

Anadolu Yakası’nın İstanbul Boğazı’na nazır Beykoz’unda kır düğünü mü yapmayı düşünüyorsun? Cevap “Evet!” ise bu içeriğimizi okuduğunda Beykoz konumlu kır düğünü salonları hakkında her şeye hakim olacaksın. Beykoz’da kır düğünü fiyatlarından tutta kapasitelere, adreslere ve yol tariflerine kadar her şey aşağıdaki içeriğimizde seni bekliyor.

Beykoz’un en popüler açık hava düğün mekanlarına geçmeden önce yüzünü gülümsetecek birkaç haber de verelim. Beykoz kır düğünü yerleri yetkilileri tarafından DüğünYardımcısı.com’a sunulan avantajlı fiyatları kolayca öğrenebilirsin. Yapman gereken sadece “ücretsiz Fiyat Al” butonlarına tıklamak veya ücretsiz hizmet veren danışmanlarımızı aramak.

Eğer hazırsan Beykoz’un yemyeşil kır bahçelerini incelemeye başlayalım.

Beykoz Korusu

“Beykoz Koru Sosyal Tesisi” olarak da bilinen ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi kılavuzluğunda çalışan mekan, organizasyon tecrübesi ile dikkat çekiyor. Uzun yıllardır düğün haricinde; kına gecesi, nişan & söz töreni ve sünnet düğünü gibi önemli günlere ev sahipliği yapan Beykoz Korusu, 23.00’a kadar süren bir düğün programı sunuyor.

Beykoz Korusu kapasiteleri hakkında bilgi almak için aşağıdaki çizelgeyi inceleyebilirsin;

Açık Davet AlanıKapalı Davet Alanı
400 – 500400 – 500

Beykoz Korusu Düğün Fiyatları

Hem güzel bir kır bahçesinde düğün yapayım hem de cebim çok yanmasın diyorsan burası senin için biçilmiş bir kaftan. Beykoz Korusu’nda düğün fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor. Mekan; catering hizmeti, düğün fotoğrafçısı ve organizasyon sorumlusu gibi hizmetlerini de düğün paketi içerisinde sunuyor.

Beykoz Koru Sosyal Tesisleri’nde düğün fiyatları hakkında daha detaylı bir bilgiye sahip olmak için aşağıdaki çizelgeye göz atabilirsin;

Kokteylli PaketiYemekli Paketi
30 TL – 50 TL50 TL – 100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

Kendine “Neden düğünümü Beykoz Sosyal Tesisleri’nde yapayım?” sorusunu soruyorsan eğer gel beraber düşünelim. öncelikle Beykoz Korusu, deniz manzaralı bir düğün sunarken uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor. Ayrıca; vegan ve vejetaryen menüleri içerisinde barındıran geniş menü yelpazesi de burayı farklı kılıyor. Bizce Beykoz Korusu’nu incelenecekler listene almanda fayda var.

“Ben burayı gidip bir göreyim.” diye içinden geçiriyorsan Beykoz Korusu’nun açık adresi şu şekilde; Merkez Mevkii, Kelle İbrahim Caddesi, Numara; 17/A, Beykoz / İstanbul.

Beykoz Mecidiye Kasrı

En çok tercih edilen Beykoz açık hava düğün mekanları incelememize Mecidiye Kasrı ile devam ediyoruz. Düğün gecende hem doğa ile iç içe hem de şehir merkezinde olmak istiyorsan burası tam da sana göre. Doğa ile iç içe demişken Mecidiye Kasrı’nın enfes bir deniz manzarası bulundurduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Beykoz Mecidiye Kasrı’nın açık davet alanları kapasiteleri için aşağıdaki tabloya bakabilirsin;

Açık Davet Alanı
500 – 750

Mecidiye Kasrı Düğün Fiyatları

Hem deniz manzarası hem de profesyonel bir hizmet kalitesi sunan mekanda düğün fiyatları 80 TL’den başlıyor. Organizasyon tarihi, kişi sayısı ve konsept seçimlerine göre Beykoz Mecidiye Kasrı’nın düğün fiyatları 200 TL’ye kadar da yükselebiliyor.

Mecidiye Kasrı’nda düğün yapmak için fiyatları merak ediyorsan aşağıdaki tabloyu güncel olarak inceleyebilirsin;

Kokteylli PaketiYemekli Paketi
80 TL – 100 TL100 TL – 200 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

Milli Saraylar arasında yer alan Mecidiye Kasrı tarihi düğün mekanı arayan çiftler tarafından da tercih ediliyor. Yaşamının en özel gecesini tarihi bir mekanda geçirmek istersen eğer Mecidiye Kasrı tam senlik. Mekan sunduğu organizasyon aksesuarları ve süsleme seçenekleri ile de görsel anlamda seni tatmin edecek.

Beykoz Mecidiye Kasrı’nın açık adresi şu şekildedir; Yalıköy Mevkii, Beykoz Kasrı, Beykoz / İstanbul.

Leonardo

İstanbul’da kır düğünü yapacak çiftlerin gözünü ilk olarak çevirdiği bir Beykoz semti var; Polonezköy. En güzel Polonezköy kır düğünü yerleri arasında da yer alan Leonardo, rustik düğün teması ile seni bekliyor. Geniş bir kır bahçesi sunan mekan, ayrı bir after-party alanı da barındırıyor.

Genişliğinden dem vurduğumuz Leonardo Polonezköy’ün kapasiteleri hakkında bilgi alman için aşağıdaki tabloyu oluşturduk.

Açık Davet AlanıKapalı Davet Alanı
400 – 500300 – 400

Leonardo Kır Düğünü Fiyatları

Leonardo Polonezköy’ün düğün fiyatları hakkında bilgi vermeden önce mekanın konaklama hizmeti de verdiğini söyleyelim. Ancak 150 TL’den başlayan düğün fiyatlarına bu hizmet dahil değil. Kokteylli kır düğün fiyatı olarak belirlenen 150 TL konseptlere göre 300 TL’ye yükselebiliyor.

Leonardo’da kır düğün fiyatları için aşağıdaki çizelgeden yararlanabilirsin.

Kokteylli PaketiYemekli Paketi
150 TL – 200 TL200 TL – 300 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ücretsiz Destek Al

Ayrıcalıkları

00.00’a kadar süren bir düğün programı sunan Leonardo’da eğlence diz boyu. Profesyonel ses, ışık ve sahne sistemleri ile döşenmiş Leonardo, ani hava değişikliklerine karşı da seni ve organizasyonunu koruyor. İsteğine göre DJ temini de yapabilen Polonezköy kır düğünü yeri, detaycılığa önem veren hizmet anlayışı ile ilgi çekiyor.

Ziyaret etmek istersin diye düşünüyoruz ve Leonardo’nun açık adresini şuraya bırakıyoruz; Polonezköy, Cumhuriyet Caddesi, No:1, Beykoz / İstanbul.

Çamlık Bahçe

Yüksek katılımcılı bir düğün gecesi mi planlıyorsun? Çamlık Bahçe kapasiteleri ile seni memnun edecek. En geniş Beykoz kır bahçesi ünvanını taşıyan Çamlık Bahçe’de birçok organizasyon düzenlenebiliyor. E bu da hali ile Çamlık Bahçe’nin etkinlik tecrübesinin iyi olduğu anlamına geliyor. Mekan ayrıca bu tecrübelerden yararlanman için sana özel sorumlu atıyor.

Açık Davet AlanıKapalı Davet Alanı
1000 – 2000300 – 500

Çamlık Bahçe Düğün Fiyatları

Kişi başı düğün fiyatları 10 TL’den başlayan Çamlık Bahçe, fiyat / performans açısından senin yüzünü güldürecek. Yemekli düğün paketleri içerisinde çocuklara özel ve diyabet tabakları da sunan mekan, bu ayrıcalıklar için ek ücret talebinde de bulunmuyor.

Çamlık Bahçe’de kır düğünü fiyatları için aşağıdaki çizelgeye bakabilirsin;

Kokteylli PaketiYemekli Paketi
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

En uygun Beykoz kır düğünü mekanları arasında da gösterilen Çamlık Bahçe’nin öne çıkan özelliği maliyeti. Ayrıca mekan içerisinde 250 araçlık otopark alanı bulunması ve bu alanın güvenlik ile korunması da ayrı bir özellik. Çamlık Bahçe’nin diğer bir avantajı ise after-party organizasyonu sunması.

Catering hizmeti kapsamında menü tadımı ve menü değişimi olanakları sunan Çamlık Bahçe’yi ziyaret etmek için açık adres şu şekilde; Fatih Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No:196, Beykoz / İstanbul.

Çavuşbaşı Kasrı

Ziyafet tadında bir düğüne hazır mısın? Mutfak ekibi profesyonelliği ile misafirlerden tam puan alan Çavuşbaşı Kasrı seni bekliyor. Kırmızı, beyaz et ve çocuklara özel menüleri ile dikkat çeken Beykoz düğün mekanı, modern özellikler de taşıyor. Mekanın engelli girişi bulunması ise bu duruma somut bir örnek.

Çavuşbaşı Kasrı kapasiteleri için aşağıdaki çizelgeyi inceleyebilirsin;

Açık Davet AlanıKapalı Davet Alanı
1000 – 2000250 – 500

Çavuşbaşı Kasrı Düğün Fiyatları

Yemek menülerinden övgü ile bahsetmişken Çavuşbaşı Kasrı’nın kokteyl menüsü olmadığını da belirtelim. Sadece yemekli kır düğünleri için kapılarını açan mekanda kişi başı fiyatları ortalama 75 TL. Kokteylli düğün paketi olmayınca fiyatları biraz yüksek bekledin değil mi? Ancak öyle değil. Bu rakam hafta içi 50 TL’ye kadar iniyor.

Yemekli Paketi
50 TL – 100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ücretsiz Destek Al

Ayrıcalıkları

Çavuşbaşı Kasrı’nın en çok ortaya çıkan özelliği müşteri memnuniyetini esas alması. Şöyle düşünelim; düğün gecen için neyi, nasıl istiyorsan Çavuşbaşı Kasrı’nın yetkilileri sana yardımcı oluyor. Mekan giydirme, şamdan, supla ve düğün organizasyonu için aksesuarlar da senin tercihine göre somutlaştırılıyor.

Beykoz, çiftlik kır düğünü mekanları arasında yer alan Çavuşbaşı Kasrı’nın açık adresi şu şekildedir; Çiftlik Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Caddesi, Koza Sokak, No:4, Beykoz / İstanbul.

Paşa Garden

“Pasha Garden” olarak da bilinen kır düğünü mekanı ile Beykoz’daki yeşil bahçeleri incelemeye devam ediyoruz. Panoramik bir doğa manzarası sunan Paşa Garden, ferah bir düğün gecesi vadediyor. Dışarıdan organizasyon firması getirmene de olanak tanıyan mekan, düğün gecende tüm özgürlükleri tanıyor.

Açık Davet AlanıKapalı Davet Alanı
500 – 750200 – 300

Paşa Garden Düğün Fiyatları

Pasha Garden’da düğün fiyatları 30 TL’den başlıyor. Yemekli veya kokteylli düğün paketleri sunan Beykoz kır bahçesi, düğün paketleri içerisinde birçok hizmet barındırıyor. Düğün fotoğrafçısı, organizasyon sorumlusu ve catering ekibi gibi destekler sunuyor.

Paşa Garden Beykoz kır düğünü fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsin;

Kokteylli PaketiYemekli Paketi
30 TL – 50 TL50 TL – 80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

Açılır – kapanır tavanı olması ile farklılaşan Paşa Garden, hava muhalefetlerinden seni koruyor. Kapalı bir davet salonu da barındıran mekan, bu alanı after-party alanı olarak da kullanıyor. “Ben düğünden sonra da eğleneceğim, sabahlar olmasın” diyor isen Avrupa standartlarındaki ses ve ışık sistemleri Paşa Garden’ı farklı kılıyor.

Sultaniye Parkı karşısında yer alan Paşa Garden’ın açık adresi şu şekildedir; İncirköy Mahallesi, Gümüşsuyu Caddesi, Ensar Sokak, No:36/A, Beykoz / İstanbul.

Beyaz Bahçe

“Gösterişli bir kır düğünü yapmak istiyorum, ancak bir kır bahçesi ne kadar gösterişli olabilir ki?” diyor isen henüz Beyaz Bahçe’yi görmemişsin demektir. Modern düğün anlayışı ile rustik temayı birbirine karıştıran Beykoz kır bahçesi, ayrı bir nikah alanı ve after-party alanı da barındırıyor.

Görselliğine hayran kalacağın Beyaz Bahçe’nin kapasiteleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır;

Açık Davet AlanıKapalı Davet Alanı
1000 – 2000400 – 500

Beyaz Bahçe Düğün Fiyatları

Bu mekanın über pahalı bir yer olduğunu düşünüyor isen yanıldığını söyleyebiliriz. 50 TL’den başlayan kokteylli düğün fiyatları ile hizmet veren Beyaz Bahçe’de yemekli kır düğün fiyatı için rakamlar en yüksek 150 TL’ye yükseliyor.

Beyaz Bahçe’nin kır düğünü fiyatları hakkında daha detaylı rakamlar aşağıdaki tabloda yer alıyor;

Kokteylli PaketiYemekli Paketi
50 TL – 100 TL100 TL – 150 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ücretsiz Destek Al

Ayrıcalıkları

Görselliği kadar geniş hizmet yelpazesi ile öne çıkan mekan; dere kenarında olması ile de düğüne ayrı bir hava katıyor. 00.00’a kadar sunulan düğün programının da after-party organizasyonu ile birleştirilmesi geceyi sabaha bağlayabiliyor. Ayrıca mekanın organizasyon sorumlusu barındırdığını da söyleyelim.

Yol tarifi olarak Beykoz Caddesi üzerinden gidildiğinde bulunan mekanın açık adresi de şu şekildedir; Cumhuriyet Mahallesi, Beykoz Caddesi, No:1, Beykoz / İstanbul.

Kelebek Çiftliği

İstanbul’da yaşayıp da Kelebek Çiftliği’ni duymayan yoktur. Dönem dönem ziyaretçi akınına uğrayan Kelebek Çiftliği’nde naturel konseptli bir kır düğünü gerçekleştirebilirsin. Panoramik doğa manzarası yanında dere manzarası ile de doğallığını pekiştiren mekan; beyaz ağırlıklı süslemeleri ile dikkat çekiyor.

Kelebek Çiftliği’nin kapasiteleri ise şu şekilde;

Açık Davet AlanıKapalı Davet Alanı
500 – 75050 – 100

Kelebek Çiftliği Düğün Fiyatları

Kelebek Çiftliği’nde kır düğünü fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor. Organizasyon tarihi, davetli sayısı, konsept seçimi, menü seçimleri ve mekandan talep edilen ek hizmetler ise fiyatları değiştiren etmenler arasında yer alıyor.

Kelebek Çiftliği’nde düğün fiyatları ise ayrıntılı olarak aşağıda yer alıyor;

Kokteylli PaketiYemekli Paketi
50 TL – 100 TL100 TL – 150 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ücretsiz Destek Al

Avantajları

Kelebek Çiftliği, Beykoz kır düğünü mekanları arasında farklı bir konsepte sahip olması ile öne çıkıyor. Birçok İstanbullu bu mekanı piknik veya sosyal aktivite olarak ziyaret ediyor. Popülerliği ile ön planda olan bu mekanda düğün yapmak, bu geceyi gelecek nesillere aktarırken yüzünde ekstra bir gülümsemeye sebep olacak.

Kelebek Çiftliği’nin açık adresi ise şu şekilde; Zerzevatçıköy, Fatih Sultan Caddesi, Beykoz / İstanbul.

Saklı Orman

İçinden “Şirin bir mekanda butik bir kır düğünü istiyorum.” cümlesini geçiriyorsan Saklı Orman, kesinlikle incelemeni önerdiğimiz mekanlar arasında yer alıyor. İstanbul’un kır düğünü başkenti Polonezköy mevkiinde yer alan mekan, gerek ışıklandırması gerek ise hizmeti ile tam anlamı ile sıcak bir atmosfer sunuyor.

Saklı Orman’ın açık hava düğün salonu kapasitesi için aşağıdaki tabloya göz atabilirsin.

Açık Davet Alanı
300 – 750

Saklı Orman Düğün Fiyatları

30 TL’den başlayarak 80 TL’ye kadar uzanan bir fiyat skalası Saklı Orman Beykoz’da seni bekliyor. Peki bu skalayı daha da uygun bir doğruya çekmek mümkün mü? Bu sorunun cevabını vermek için tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet veren danışman ekibimiz aramanı bekliyor.

Kokteylli PaketiYemekli Paketi
30 TL – 50 TL50 TL – 80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ücretsiz Destek Al

Ayrıcalıkları

Saklı Orman’ın menülerini tamamen kendi yetiştirdiği ürünlerden oluşturduğunu biliyor muydun? Ayrıca misafirler tarafından yapılan geri dönüşlerde bu menülerin gayet doyurucu olduğu yönünde. Geri dönüşlere girmişken Saklı Orman’ın %100’lük bir müşteri memnuniyeti ile hizmet verdiğini söylemeden geçmeyelim.

Acarkent – Polonezköy yolu üzerinde yer alan mekanın açık adresi şu şekilde; Polonezköy Caddesi, No:62, Beykoz / İstanbul.

Liva Köşk

“Şehir merkezine yakın ama gürültüsünden uzak bir düğün yapacağız biz.” diyen çiftler için Liva Köşk biçilmiş bir kaftan. Geniş bir kır bahçesi barındıran mekan, Beykoz’un en büyük kır düğün salonları arasında geliyor. Ayrıca düğün fotoğrafçısı barındıran Liva Köşk özel fotoğraf çekim alanları ile de ölümsüz anılar yaratmanı sağlıyor.

Liva Köşk’ün kapasitelerini merak mı ediyorsun? Hemen aşağıdaki tabloyu inceleyerek merakını giderebilirsin;

Açık Davet AlanıKapalı Davet Alanı
1000 – 2000300 – 400

Liva Köşk Düğün Fiyatları

100 TL’den başlayan kır düğünü fiyatları ile Liva Köşk, dönemsel kampanyaları ile büyük ilgi topluyor. Hafta içi yapılacak kokteylli kır düğünü için belirlenen bu rakam, hafta sonu 150 TL civarına çıkıyor. Bu kişi başı fiyatları; düğün fotoğrafçısı gibi ek hizmetleri de barındırıyor.

Liva Köşk’ün yemekli veya kokteylli düğün fiyatları için aşağıdaki tabloyu güncel olarak takip edebilirsin;

Kokteylli PaketiYemekli Paketi
100 TL – 150 TL150 TL – 200 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ücretsiz Destek Al

Avantajları

2000 kişilik bir kır bahçesi barındıran Liva Köşk, rahat bir kır düğünü geçirmen için tüm ayrıntıları düşünmüş durumda. 500 araçlık otopark kapasitesi bulundurması ise bu söylediğimizin en somut örneği. Ayrıca aklın dışarıda da kalmasın. Hem vale hem de özel güvenlik Liva Köşk’te sana sunulanlar arasında.

Otopark, araç falan bahsetmişken Liva Köşk’ün yol tarifi için de şöyle bir bilgi bırakalım. Liva Köşk, Kanuni Sultan Süleyman Kent Ormanı’nın izci kampı girişinde yer alıyor. Açık adresi ise şu şekilde; Yenimahalle Mevkii, Küçüksu Caddesi, No:365/1, Beykoz / İstanbul.

Ayşe Sultan Kır Düğünü

“Ayşe Sultan Sosyal Tesisleri” olarak da bilinen rengarenk bir mekan ile Beykoz kır düğünü mekanları incelememize devam ediyoruz. Rengarenk diyoruz çünkü Ayşe Sultan Kır Düğün Bahçesi’nin etrafı farklı bir konsept ile çevrili. Ayrıca mekan dış çekim & düğün fotoğrafçıları tarafından da sıklıkla kullanılıyor.

Düğününü Ayşe Sultan Kır Bahçesi’nde yapmayı düşünenler için kapasite bilgileri şu şekilde;

Açık Davet AlanıKapalı Davet Alanı
50 – 100750 – 1000

Düğün Fiyatları

Ayşe Sultan Sosyal Tesisleri’nde düğün fiyatları 50 TL’den başlıyor. Mekanda kişi başı düğün fiyatı, düğünün tarihine göre en net halini alıyor. Hemen örnek vererek açıklayalım; Ayşe Sultan Kır Düğünü’nde hafta sonu fiyatı yemekli veya kokteylli paketlerde 100 TL.

Kokteylli PaketiYemekli Paketi
50 TL – 100 TL50 TL – 100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ücretsiz Destek Al

Ayrıcalıkları

“Ben düğünümde harika fotoğraflar çekilmek istiyorum.” veya “Kır düğünü yapmak istiyorum ama klasik bahçelerden sıkıldım” diyorsan burası senin aradığın yer olabilir. Farklı bir düğün konsepti sunması ile ön plana çıkan Ayşe Sultan Sosyal Tesisleri, görselliği ile seni kendisine hayran bırakacak.

Ayşe Sultan Sosyal Tesisleri’nin açık adresini de buraya bırakalım; Çengeldere Mahallesi, Çengeldere Caddesi, Beykoz / İstanbul.

Düğün fotoğrafçısına mı ihtiyacın var? İstanbul’un en profesyonel düğün fotoğrafçıları burada.

Senfoni Garden

Beykoz kır düğünü mekanları incelememize bir başka Polonezköy kır düğünü yeri ile devam ediyoruz; Senfoni Garden. çevresi ağaçlar ile kaplı bu kır bahçesi, ahşap ağırlıklı dekorasyonu ile seni bekliyor. Rustik bir düğünü teması ile seni karşılayan Senfoni Garden’da yüksek hizmet kalitesi de misafirlerden tam puan alıyor.

Senfoni Garden’ın kapasite bilgileri için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsin;

Açık Davet Alanı
500 – 750

Düğün Fiyatları

Bünyesinde profesyonel bir düğün fotoğrafçısı barındıran mekan, catering servisi ve organizasyon sorumlusu ile 360 derece hizmet sunuyor. Yemekli ve kokteylli düğün paketleri sunan Senfoni Garden’da kır düğünü fiyatı 50 TL’den başlıyor.

Senfoni Garden’da düğün fiyatları aşağıdaki tabloda verilmiştir;

Kokteylli PaketiYemekli Paketi
50 TL – 80 TL80 TL – 100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ücretsiz Destek Al

Avantajları

Şimdi “Bu mekanda kapalı bir salon yok, ya yağmur yağarsa bir anda” diye endişelenmene gerek yok. Senfoni Garden yetkilileri bu ihtimali düşünmüş ve organizasyonunu kötü hava koşullarından koruyucu bir sistem geliştirmiş. Bahsettiğimiz bu özellik sayesinde tamamı ile kusursuz bir düğün gecesinin seni beklediğini söyleyebiliriz.

Menü tadımı ve menü değişimi için organizasyon öncesinde de Senfoni Garden’a gitmen gerekebilir. Biz açık adresi şöyle bırakalım; Polonezköy, Öztürk Çiftliği, Beykoz / İstanbul.

Vip Garden

İki farklı düğün konsepti Vip Garden’da seni bekliyor. Nasıl mı? Yemyeşil bir kır bahçesi içerisinde yer alan havuz ile. Hem havuz başı düğün konseptini hem de kır düğün konseptini yaşayabileceğin Vip Garden, organizasyon tecrübesi ile de fark yaratıyor.

Vip Garden Beykoz’un kır bahçesi kapasiteleri için aşağıdaki çizelgeyi inceleyebilirsin;

Açık Davet AlanıKapalı Davet Alanı
750 – 1000200 – 300

Düğün Fiyatları

Beykoz kır düğünü mekanları incelememizin son mekanı olan Vip Garden’da kişi başı fiyatları 30 TL’den başlıyor. İlçedeki düğün fiyatları incelendiğinde ise Vip Garden’ı rahatlıkla en uygun Beykoz açık hava düğün mekanları arasında gösterebiliriz.

Vip Garden’da kır düğünü fiyatları için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsin.

Kokteylli PaketiYemekli Paketi
30 TL – 50 TL50 TL – 100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ücretsiz Destek Al

Ayrıcalıkları

Hem havuz başı hem de kır düğünü konseptleri bir arada sunuluyor demiştik ancak Vip Garden’ın açılır – kapanır tavan sistemi de mekanı farklılaştırıyor. Catering hizmeti kapsamında sunulan menü tadımı ve değişimi de mekan tarafından sunulanlar arasında yerini alıyor.

Beykoz, Çavuşbaşı Mahallesi konumunda yer alan mekanın açık adresi ise şu şekilde; Çengeldere Caddesi, No:36, Beykoz / İstanbul.

En iyi Beykoz kır düğünü mekanları incelememizde sona geldik. Umuyoruz ki verdiğimiz bilgiler ile düğün hazırlıkları sürecindeki en kritik viraj olan mekan seçimine yardımcı olmuşuzdur. Eğer hala aklında soru işaretleri varsa tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet veren uzman organizasyon danışmanlarımızı arayabilirsin.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!