En İyi Çiğli Düğün Mekanları

Düğün töreni düzenlemek için tercihini Çiğli ilçesinden yana kullanan gelin & damat adayları buraya! Çiğli’nin en popüler düğün mekanlarını inceledik ve yaptığımız araştırmalar sonucu en iyileri listeledik.

Mekanlar birçok organizasyon için kapılarını açıyor, üstelik uygun fiyatları ile de farklılık yaratıyor. Dilersen vakit kaybetmeden önerilerimize başlayalım.

Grand Ege Düğün Salonu

Çiğli’nin düğün salonları arasında mutluluğun ilk adresi Grand Ege Düğün Salonları oluyor. “En iyi organizasyonlar; en iyi salonlarda ve en kaliteli hizmetlerle mümkündür.” sloganıyla hizmet veren bu mekan, en iyi düğüne sahip olmanı amaçlıyor. 400 kişilik kapasitesi ve hizmet olanakları ile de bu amaç uğrunda çalışıyor.

Grand Ege Düğün Salonu Fiyatları

Mekanı istersen kokteyl istersen de yemekli düğün organizasyonu için tercih edebiliyorsun. Kısıtlı bütçen varsa harika bir düğün gerçekleştirmene engel değil. Çünkü bu mekanda kokteylli menü fiyatları 10 TL’den başlayan cazip fırsatlara sahip.

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 50 TL 400 kişi

Avantajları 

 • Çocuklarıyla gelen misafirler düğünün keyfini çıkarırken çocuk oyun alanında da minikler keyifli vakit geçiriyor.
 • Aracıma park yeri bulabilecek miyim derdi yok. Çünkü ücretsiz otopark hizmeti mevcut.
 • Bebek bakım odası, mescit gibi işlevsel alanlar sayesinde davetliler sorunsuz bir düğün geçiriyor.
 • Düğüne hazırlık yapabileceğin konforlu bir gelin – damat odası bulunuyor.

? Grand Ege Düğün Salonları nerededir, nasıl gidilir dersen işte adresi: Anadolu Caddesi, No: 883, Nuri Kahya İş Merkezi, Kat: 4, Çiğli / İzmir.

Hemen Fiyat Al

Elit Düğün Salonu

Kolonsuz ve yüksek tavanlı salonlarda düğün yapmanın keyfi bir başka oluyor. Elit Düğün Salonu da bunun farkındalığıyla yeni salonunu hizmete sunuyor. Üstelik sana özel bir düğün olması amacıyla farklı masa ve sandalye süslemeleri arasında kararı da senin vermeni istiyor.

Bütçenin ne kadar olduğu da hiç önemli değil. Çünkü yemeksiz, kokteylli veya yemekli menü alternatifleri ile her bütçeye hitap ediyor. ? Bu mekanda gerçekleştireceğin unutulmaz düğüne ise 700 kişi eşlik edebiliyor.

Elit Düğün Salonu Çiğli Fiyatları

Elit Düğün Davet Salonu’nun her bütçe yönelik seçenekler barındırdığından bahsetmiştik. Bu sayede bir hayli avantajlı oluyor. Pasta ve meşrubat ikramından oluşan yemeksiz paket menü fiyatları 3.000 TL’den başlıyor. Kokteyl menüler 30 TL ile 50 TL arasında; yemekli menüler ise seçtiğin menüye göre 50 TL ile 80 TL arasında fiyatlanıyor.

FiyatlarıKapasitesi
10 – 80 TL 700 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Elektrik kesintileri düğüne engel olamıyor. Herhangi bir olumsuzlukta jeneratör devreye giriyor. ⚡ Düğün eğlencesi kaldığı yerden devam ediyor.
 • Park yeri bulabilir miyim acaba diye düşünmene gerek kalmıyor. 1000 araçlık otopark kapasitesi ile bu sorunun kolayca üstesinden geliyor.
 • Davetlilerin çocuklarını da gönül rahatlığıyla getirebilir. Çocuk oyun alanında onları muhteşem bir eğlence bekliyor.
 • Fotoğrafçı ve video kameraman için ek bütçe ayırmana gerek yok. ? Mekan bu hizmetleri pakete dahil olarak sağlıyor.
 • “Peki müzik ne olacak?” dersen, canlı müzik orkestrası istediğin müzikleri çalacak geniş bir repertuara sahip. ? Sana sadece dans etmek kalıyor.

? Peki Elit Düğün Davet Salonu nerededir dersen işte açık adresi: Yeni Mahalle Mevkii, 8759 Sokak, No: 67, Çiğli / İzmir.

Hemen Fiyat Al

Paşakule Düğün Salonu

Önerilerimize çiftler tarafından bilinen ve sevilen Paşakule Düğün Salonu ile devam edelim. Bu mekanda 3 farklı alan seçeneği bulunuyor. İstersen açık terasta, istersen kapalı terasta veya restoranda düğün konseptlerini gerçekleştirebiliyorsun.

Davetli sayın kaç kişi olursa olsun, butik veya kalabalık bir düğün için yeterli kapasiteyi sağlıyor. Sırasıyla 400, 500 ve 700 kadar kişiyi davet edebilmeni mümkün kılıyor.

Paşakule Düğün Salonu Fiyatları

Mekanın standart paket fiyatları 2.000 TL’den başlıyor. Ek hizmetlerle beraber kişi başı fiyatları ise 30 TL ile 50 TL arasında belirleniyor. Yemekli düğün seçeneği ise mekan tarafından sunulmuyor ama dışarıdan catering firması ile anlaşarak yemekli düğün düzenlemene olanak sağlıyor.?️

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 50 TL400 – 700 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Davet edeceğin kişi sayısına ve istediğin konsepte göre 3 farklı salon arasından tercihini yapabilirsin.
 • Klima ve havalandırma sistemleri bulunan salonlarda yılın her ayı düğün yapabilirsin.
 • Hangi salonu tercih ettiğin fark etmiyor. Üçünde de düğününe hazırlayabileceğin gelin – damat odası mevcut.
 • Salonu istediğin renkte ve o senenin trendine göre süslemen mümkün. Masa ve sandalye süslemelerinde tercihine sunulan birçok renk alternatifi bulunuyor.

? Paşakule Düğün Salonu adresi nerededir diyorsan: Maltepe Mevkii, Maltepe Caddesi, No: 2-104, Çiğli / İzmir.

Hemen Fiyat Al

Akvaryum Cafe Düğün Salonu

Bol lezzetli yemekler eşliğinde samimi bir düğüne ne dersin? Restoranda düğün konseptini benimseyen Akvaryum Cafe Düğün Salonu bunu başarıyla sağlıyor. Restoranda düğün denilince düğün hizmetlerinden mahrum kalacağın anlaşılmasın. Mekan, anlaşmalı olduğu organizasyon firması ile istediğin her şeyi yerine getiriyor.

Mekanda yuvarlak masalar ve tiffany sandalyeler kullanılıyor ama sen bunları tercih etmezsen organizasyon firması sayesinde farklı masa ve sandalye alternatifleri kullanılıyor. Mekan süslemelerini de kendi seçtiğin tarza göre ayarlıyorsun.?

Akvaryum Cafe Düğün Salonu Fiyatları

Mekan hizmetlerde sağladığı esnekliği fiyatlarında da sağlıyor. Standart paket fiyatları 3.000 TL’den başlıyor. Çiğli düğün salonları arasında sarsılmaz bir yeri olan bu mekanın uzmanlık alanının yemekler olduğundan bahsetmiştik. Yemekli davet fiyatları ise 80 TL’den başlayan bir deneyim sunuyor.

FiyatlarıKapasitesi
80 TL – 150 TL500 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Mekanın restoran olmasının avantajı burada devreye giriyor. İstediğin lezzetleri tadım yapabiliyor, beğendiklerinden kendine özel menüler oluşturabiliyorsun. Dahası mekanda bulunmayan bir yemek siparişin varsa bunu da düğün gününe hazırlatabiliyorsun.
 • Fotoğraf ve video çekimleri için ek bütçe ayırmana gerek yok. ?Çekimler pakete dahil olarak profesyonel fotoğrafçı tarafından yapılıyor.
 • Organizasyon ve süsleme konusunda da geniş olanaklara sahip. İstediğin aksesuar ve süslemeler anlaşmalı firma tarafından kolayca temin ediliyor.

? Akvaryum Cafe Düğün Salonu adresi: İstasyonaltı Mahallesi, 8229/1. Sokak, No: 58, Çiğli / İzmir.

Anemon Otel

Hiç panoramik İzmir manzarasına karşı bir düğün hayal etmiş miydin? Artık hayal etmene gerek kalmadı çünkü Anemon Hotel, bu hayalini gerçeğe dönüştürdü bile. Otelin 360 derece manzaralı restoranında adeta İzmir ayağının altına seriliyor. Yalnızca manzarası ile de değil, sunduğu hizmetlerle de müşteri memnuniyetini sağlıyor.

Kokteyl davetlerde alkollü veya alkolsüz çok çeşitli ikramlar bulunuyor. Yemekli düğünlerde de otelin kapsamlı restoranı devreye giriyor. Usta aşçıların hünerli elleri ile hazırladığı lezzetler arasından seçebileceğin birçok alternatife yer veriyor. Bu fiks menülerden yararlanabileceğin gibi kişisel menüler de oluşturmana olanak sağlıyor.

Anemon Otel Çiğli Düğün Fiyatları

İster butik bir düğün, ister bolca davetlinin katılacağı adeta bir şölen… Çiğli düğün otelleri arasında tek 4 yıldızlı otel olan Anemon Otel, sağladığı farklı salonlarda ve farklı kapasitelerde düğünler gerçekleştiriyor. Bu salonlarda düzenleyeceğin yemekli davet fiyatları 50 TL’den başlarken, kokteylli olması halinde 30 TL’ye kadar düşen cazip fırsatlara sahip.

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 80 TL200 – 500 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Şehir dışından gelen davetliler nerede kalacak diye düşünmene gerek yok. 250 kişiye varan konaklama kapasitesi bulunuyor.
 • Her damak tadına hitap eden lezzetler sunuyor. ? Kendine özel düğün menüleri oluşturmana da olanak sağlıyor. 
 • Dilersen alkol servisi yapılabiliyor. ?
 • Davetli sayına göre değerlendirebileceğin çok çeşitli salon alternatifleri yer alıyor.

? Anemon Otel nerededir, nasıl gidilir dersen işte adresi: Ataşehir Mahallesi, 8001/2 Sokak, No: 2, Çiğli / İzmir.

Hemen Fiyat Al

Kına gecen için mekan seçimini henüz yapmadın mı? En popüler Çiğli kına salonlarını incelemeden kararını verme.

Let’s Marry Düğün Salonu 

Çiğli düğün mekanları hakkında önerilere yer veririz de kır bahçesine yer vermez miyiz. O zaman yemyeşil çimenler üstünde, bembeyaz masalar ve sandalyelerin süslediği bir kır düğünü mekanı ile devam edelim. 

Let’s Marry Düğün Salonu doğayla iç içe bahçesinde huzurlu bir düğünü ayağına getiriyor. Üstelik kalabalık bir davetli listesine sahipsen 2.000 kişiye kadar da davet edebileceğin kapasite sunuyor.

Let’s Marry Kır Düğün Salonu Fiyatları

Bütçenin ne kadar olduğu hiç önemli değil. Çünkü bu mekan yemeksiz, kokteyl veya yemekli olmak üzere çeşitli menü alternatiflerine sahip.

FiyatlarıKapasitesi
20 TL – 150 TL300 – 2000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Kır düğünü olması mekanda süsleme yapmana engel değil. Masa ve sandalye giydirmeleri, çeşit çeşit aksesuarlar ve süslemeler seçtiğin şekilde mekana uygulanıyor.
 • Çocukları ile gelen misafirlerinin de kafası rahat oluyor. Çünkü onlar düğünün keyfini çıkarırken çocuklar da oyun alanında güvenli bir şekilde eğleniyor.?
 • Düğüne hazırlık yapacağın gelin – damat odası ve bebek odası gibi işlevsel alanlar da mekanda mevcut.

? Let’s Marry Düğün Salonu adresi: Kaklıç Köyü, Sasalı Doğal Yaşam Parkı Yolu Üzeri, 10302 Sokak, No: 3, Çiğli / İzmir.

Hemen Fiyat Al

Çiğli’nin en iyi kır düğünü mekanları bi’tık uzağında!

Çamlı Köşk Kır Düğün Bahçesi

Bir mekan adının hakkını ancak bu kadar verebilir. Çünkü Çamlı Köşk Kır Düğün Bahçesi çam ağaçlarıyla dolu bir ormanda düğün yapma imkanını ayağına getiriyor Doğallığı her köşesinde hissedeceğin bu açık alan, ferah atmosferi ile huzur dolu bir düğün gerçekleştirmeni sağlıyor.

“Peki olumsuz hava koşullarına denk gelirsem?” diye mi düşünüyorsun. ?️ Endişelenme, çünkü bu mekanda düğününü koruyacak kapalı alan da yer alıyor. Üstelik ormanda düğün diye az kişiyi davet etmene de gerek yok. Burada tam 400 kişiye hizmet verebilen profesyonel bir düğün hizmeti sunuluyor.

Çamlı Köşk Kır Düğün Bahçesi Fiyatları

Bu nadide Çiğli düğün mekanı istersen kokteylli, istersen yemekli düğün organize ediyor. Sen hangisini tercih edersen fiyatlar ona göre belirleniyor. Üstelik mekanın catering hizmetini değerlendirebileceğin gibi dışarıdan da yemek hizmeti alabiliyorsun.

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 50 TL250 – 500 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Şehirden uzaklaşmadan gürültüden ve kalabalıktan uzakta huzurlu bir düğün ortamı sağlıyor.
 • Aracıma park yeri bulabilecek miyim derdi yok. 200 araçlık otopark ve vale hizmeti mevcut.
 • Şansın yaver gitmedi ve kır düğünlerinin korkulu rüyası olan yağmur yağdı diyelim. Düğünün kesilmesine imkan vermeden kapalı alanda çözüm sağlıyor.?

? Çamlı Köşk Kır Düğün Bahçesi için açık adres: Maltepe Mevkii, Cemil Meriç Bulvarı, No: 21, Çiftehavuzlar, Çiğli / İzmir.

Hemen Fiyat Al

Flamingo Düğün Salonu

Çiğli düğün salonları yazımızı Flamingo Düğün Salonu ile noktalıyoruz. Kına gecesi, sünnet düğünü, nişan töreni gibi organizasyonlar ile başarısını kanıtlayan mekan düğün konusunda da bu başarıyı sürdürüyor.

Dilersen nefis İzmir manzarası eşliğinde terasta düğün konseptini değerlendirebilir, dilersen de kapalı salon imkanından faydalanarak geniş pistinde özgürce dans edebilirsin. Hangisini seçersen seç Flamingo Düğün Salonu’nda konforlu bir düğün seni bekliyor.

Flamingo Düğün Salonu Çiğli Fiyatları

Flamingo Düğün Salonu sunduğu hizmetlerle olduğu kadar fiyatları konusunda da etkileyici bir mekan. 10 TL’den başlayan fiyatları ile bütçenden tasarruf edebilmeni sağlıyor. 

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 50 TL500 – 750 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Avantajları

 • Standart pakette bile hizmetlerinde eksikliğe yer vermiyor. Gelin saçı ve makyajı mekanın anlaşmalı olduğu kuaför tarafından ücretsiz bir şekilde yapılıyor.
 • Bütçene göre tercih edebileceğin çeşitli alternatifler sunuyor. İsteğe göre kokteyl veya yemekli düğün imkanları bulunuyor.

? Flamingo Düğün Salonu adresi: Egekent Mahallesi, 8830. Sokak, No: 1, Çiğli / İzmir.

Çiğli’de daha fazla düğün salonu incelemeye ne dersin?

En iyi Çiğli düğün mekanları içeriğimizin burada sonuna geldik. Olabildiğince farklı konseptlerden ve farklı bütçelerden mekanlara yer vermeye gayret ettik. Peki sen en çok hangi mekanı beğendin? ?

En güzel mekanı yorumlarda belirtebilir ve danışmanlık servisimizle iletişime geçerek sana özel avantajlardan yararlanabilirsin. Mutlulukla dolu bir düğün töreni dileriz.?

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!