En İyi Gaziemir Açık ve Kapalı Düğün Salonları

Gaziemir düğün mekanları; kır düğünü alanları ve şık kapalı salonları ile tercih edebileceğin birçok alternatife yer veriyor. Ne kadar bütçen olursa olsun, mutlaka düğünün için uygun bir mekan yer alıyor.

Biz de senin için bu mekanlardan en çok tercih edilenleri seçtik. Üstüne bir de faydalanabileceğin kampanyalar ve fırsatlardan bahsettik. İçeriğimizle hem zamandan hem de bütçenden tasarruf edeceksin. Dilersen yazımıza geçelim. ?

Bizim Bahçe

Gaziemir düğün salonları yazımızın ilk durağı Bizim Bahçe Kır Düğün Salonu oluyor. ? Çam ağaçlarının çevrelediği bu nefis bahçede ışıl ışıl asma lambalar beğeni kazanıyor.

Hasır aksesuarlar, çuval kumaşlar, urganlar ve ahşap ağırlıklı rustik dizaynı ile zarif bir görünüm oluşturuyor. Biri kapalı olmak üzere 3 ayrı bahçe bulunan mekan, 1000 kişiye kadar davetlinin katılacağı bir düğün düzenleyebiliyor.

Bizim Bahçe Gaziemir Düğün Fiyatları

Mekanın fiyatlarını belirleyen seçtiğin menü tercihleri oluyor. Kısıtlı bir bütçem var dersen pasta ve meşrubattan oluşan yemeksiz menü sana daha uygun görünüyor. Bu menünün fiyatları 30 TL’den başlıyor.

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 120 TL250 – 1000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları 

 • Birbirinden farklı alanda birbirinden farklı kapasitelere yer veriyor. 600 kişilik Leylandi bahçesi, 1000 kişilik Palmiye bahçe ve yanında 300 kişilik kapalı salon imkanı bulunuyor.
 • Düğün günü benim elim ayağıma dolaşır dersen gönlün ferah olsun. Organizasyon sorumlusu düğün öncesi ve düğün sırasında tüm detayları başarılı bir şekilde organize ediyor.?
 • Yemekli düğün tercih edersen, seçtiğin lezzetler ile kendine özel menü oluşturma imkanı bulunuyor. Üstelik vegan, vejetaryen, çocuklara özel seçeneklerle tüm damak tatlarına hitap ediyor.
 • Düğün bitsin ama eğlence bitmesin istiyorsan after party olanağı tam da aradığın şey. Saat 24.00 olana kadar after party eğlencesi devam ediyor.✨

? Bizim Bahçe adresi: Dokuz Eylül Mahallesi, Hava Eğitim Yolu Sokak, No: 2-1, Gaziemir / İzmir.

Hemen Fiyat Al

Gaziemir Belediyesi Kır Düğünü Salonu

Mümin Gençoğlu Sosyal Tesisleri olarak da bilinen Gaziemir Belediyesi Kır Düğün Salonu hem uygun fiyatları, hem sunduğu hizmetler, hem de mis gibi doğası ile kendisine hayran bırakıyor. Sen de şehrin karmaşasından bıktıysan bu mekan ağaçlar arasında doğal atmosferi ve gürültüden uzak olması ile huzurla dolu bir düğün gerçekleştirmeni sağlıyor.

Gaziemir Belediyesi Kır Düğünü Salonu Fiyatları

Bir belediye iştiraki olması sebebiyle halka hizmet amacı güdüyor. Bu sayede gayet uygun fiyatlara istediğin düğünü sağlayabiliyor. Bu mekan bütçenden oldukça tasarruf ettiriyor.?

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 50 TL500 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Sahne ve ışıklandırma sistemi ile ışıl ışıl bir düğün hazırlıyor.?
 • Arabayla gelen misafirlerin otopark sıkıntısı çekmiyor. 500 araçlık kapasitesi ise gayet yeterli görünüyor.
 • Düğününe gelen minik misafirler de hem geniş kır bahçesinde koşup eğlenmenin hem de çocuk oyun alanında güven içinde oynamanın keyfini çıkarıyor.

? Gaziemir Belediyesi Kır Düğünü Salonu adresi: Hürriyet Mahallesi, Çamlık Caddesi, No: 78, Gaziemir / İzmir.

Seydi Bahçe

Her köşesi senin için tasarlanan, hayallerinin gerçeğe dönüştüğü bir mekanda düğün yapmak istemez misin? O zaman seni Seydi Bahçe Kır Düğün Salonu ile tanıştıralım. Titizlikle düğünün her detayını planlıyor, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her fikrine ayrı bir değer veriyor.

Seydi Bahçe Gaziemir Düğün Fiyatları

Seydi Bahçe’de faydalanabileceğin birçok menü alternatifi yer alıyor. Düğün dediğin yemekli olur diyorsan fiyatları 80 TL’den başlıyor. Lezzetli atıştırmalıklar ve çeşit çeşit içeceğin yer aldığı kokteyl menü de değerlendirebileceğin bir diğer alternatif. Bu menünün fiyatları 70 TL civarında seçtiklerine göre şekilleniyor.

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 100 TL500 – 1500 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Kokteyller açık büfe olarak veriliyor. Bu sayede her davetli istediği yiyeceği seçebiliyor. Hem israf olmamış oluyor hem de herkesin damak zevkine hitap ediyor.?
 • Dans pisti, nikah masası ve gelin yolu tasarımı özel olarak yapılıyor. Led aydınlatmalarla süsleniyor.
 • Ses, ışık ve sahne ekipmanlarında son teknoloji kullanıyor. Haliyle piste çıkan bir daha inmek istemiyor. 
 • 150 metrekarelik oldukça büyük bir sahneye sahip. Dans etmenin keyfi burada fark ediliyor.
 • Mekanda profesyonel fotoğrafçı da anlaşmalı olarak görev yapıyor. Ama ben kendi fotoğrafçımı getirmek istiyorum diyorsan sorun olmuyor.
 • Müzik konusunu atladık sanmayın, canlı solist ve orkestra kulakların pasını siliyor. ?Geniş pist ile birleşince düğünün adeta bir festivale dönüşüyor.

?Seydi Bahçe Kır Düğünü Salonu adresi: Irmak Mahallesi 39/2 Sokak No:13, Gaziemir / İzmir.

Hemen Fiyat Al

Sarmaşık Kır Düğün Salonu

İzmir Gaziemir düğün mekanları içinde çiftlerin gözde mekanlarından, düğünlerin uğrak yeri Sarmaşık Kır Düğün Salonu ile devam ediyoruz. Yemyeşil kır bahçesi, tertemiz hava, püfür püfür esen rüzgar eşliğinde bir düğüne ne dersin? Salon konforunu aratmayan bu mekanda her detay özenle hazırlanıyor.

Çiçekli sütunlarla süslü, kırmızı halılı gelin yolundan geniş kır bahçesine adım atıyorsun. ? Havai fişekler, duman şovları ile birlikte adeta bir şölen havası oluşuyor. Tüm sevdiklerinin beyaz masalarda mutlu gülümsemeleri ve alkışları eşliğinde düğünün başlıyor. Bu sırada seçtiğin ilk dans müziği de ses sistemlerinden tüm bahçeye güzel bir tını olarak yayılıyor.

Sarmaşık Kır Düğünü Salonu Fiyatları

Sarmaşık Kır Düğünü Salonu oturmalı düzende bile geniş bir kapasiteye sahip. 8 kişilik yuvarlak masaların kır bahçesinde konumlandırıldığı bu alan 1500 kişiyi ağırlayabiliyor.

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 80 TL1500 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Orkestranın geniş repertuarından seslendirdiği canlı müzikler bir konser havası yaratıyor.
 • Kır düğünlerinin en büyük problemlerinden biri teknik ekipman yetersizliği oluyor. Fakat bu mekan ses sistemi, çeşit çeşit şovlar ile eksiksiz bir düğün hazırlıyor.

? Sarmaşık Düğün Salonu adresi nerededir diyorsan: Atıfbey, Kemal Reis Cd. No:2, Gaziemir / İzmir.

Sarnıç Kır Düğünü Salonu

Gaziemir düğün salonları içinde harika bir kır düğünü mekanı ile devam edelim. Sarnıç Kır Düğünü Salonları yılların tecrübesi sayesinde düğün törenini eksiksiz planlıyor. Gelin yoluna ilk adımını attığın andan salondan çıkışına kadar her detayı büyük bir titizlikle organize ediyor.

Tabi bu süreçte senin fikirlerini de almadan adım atmıyor. Çünkü hayalindeki düğünü gerçeğe dönüştürmeyi amaçlıyor. Kısacası unutulmaz bir düğün ve ayrıcalıklı hizmetler ile düğün stresine girmene asla fırsat vermiyor.

Sarnıç Kır Düğünü Salonu Düğün Fiyatları

Bu mekanda tercih edebileceğin kokteyl ve yemekli seçimler yer alıyor. Genel olarak fiyatları ortalama 30 TL ile 50 TL arasında şekilleniyor.

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 50 TL2000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Sandalye giydirmelerinde renk seçimini sana bırakıyor. Yeşilin üzerinde güzel bir kontrast oluşturan beyaz masalar ve sandalyeler tercih ettiğin rengarenk kurdelelerle süsleniyor.
 • Gelin yolu mekanın adına yaraşır şekilde sarnıç süslemeleri ile detaylandırılıyor. Şık aplik lambalarla birlikte hoş bir ambiyans oluşturuyor.?

? Sarnıç Kır Düğünü Salonu adresi: Fatih, Çamlık Cd., Gaziemir / İzmir.

İlkadım Düğün Salonu

Evliliğe ilk adımını atacağın yer neden İlkadım Kır Düğünü Salonu olmasın? Çünkü bu mekan attığın ilk adımı bile düşünerek düğünün her detayını planlıyor. Gelin yolu ahşap gazebolar ve stilize tüller ile farklı bir görünüme kavuşuyor.

Mevsim çiçekleri ve rustik dizaynda mobilyalar gelin-damat masasını oldukça gösterişli kılıyor. Farklı konsept ve aksesuarlarla tüm alan süsleniyor. Adeta bir görsel şölen yaratan mekan, bakanların bir daha bakmak isteyeceği bir kır düğünü alanı tasarlıyor. 

İlkadım Düğün Salonu Düğün Fiyatları

Gelelim fiyatlarına. Gaziemir kır düğünü mekanları arasında uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Yemekli düğünler için de kapılarını açan mekan, 50 TL’den başlayan yemekli organizasyon fiyatları sunuyor.

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 80 TL250 – 1000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Bolca aksesuarın ve nostaljik detayın yer aldığı fotoğraf çekilme köşesi, düğününün her karesinin sosyal medyada paylaşılmasını sağlıyor.?
 • Mekan giydirme ve süslemelerinde tercih edebileceğin farklı konseptlere de yer veriyor. İstediğin şekilde bir dekorasyon hazırlama konusunda seçimi sana bırakıyor.
 • Düğün sürecinde herhangi bir sorunla karşılaşmaman adına organizasyon sorumlusu tüm süreci profesyonel bir şekilde idare ediyor.
 • Yemekli bir düğün istiyorsan sunulacak lezzetleri tadım yaparak seçme ve özel menüler oluşturma imkanı tanıyor. ?️

? İlkadım Kır Düğün Salonu adresi: Yeşil Mah. 40/7 Sok. No:6, Gaziemir / İzmir.

Kardelen Düğün Salonu

Sıradaki durağımızda Gaziemir düğün salonları arasında merkezi konumu ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile popüler olan Kardelen Düğün Salonu yer alıyor. 500 kişiye hizmet veren bu salon, deneyimli ekibi ile de eksiksiz bir düğün gerçekleştirmeni sağlıyor.

Kolonsuz ve yüksek tavanlı mimarisi ile ferah bir atmosfer oluşturuyor. 10 kişilik işlemeli ve beyaz örtülü masalar şamdanlarla süsleniyor. Mor kurdele süslemeli sandalyeler de yanına eklenince tamamlayıcı bir ambiyans hazır oluyor.

Kardelen Düğün Salonu Fiyatları

Kardelen Düğün salonu İzmir Gaziemir düğün mekanları arasında hizmetleri ile öne çıktığı gibi fiyatları ile de cazip görünüyor. Standart paket fiyatları 2.000 TL’den başlıyor. ?

FiyatlarıKapasitesi
10 TL – 30 TL250 – 500 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Mekanın merkezinde bir konumda bulunduğunu belirtmiş. Gaziemir metro durağında yer almasıyla park yeri bulmak daha da zorlaşıyor. Ama mekanın 75 araçlık otopark kapasitesi bu soruna kolayca çözüm sağlıyor.
 • Salona girişinde yapılacak şovlar misafirlerinin unutamayacağı anlar arasında yerini alıyor. Konfetiler, volkan şovu, ışıklı dekorlar ile süslenen gelin yolu yürüdüğün en keyifli yol olması amacıyla dizayn ediliyor.
 • Bu mutluluk belgelenmeden olmaz. Video çekimi en güzel anlarına düğün boyunca kaydediyor. Düğünden sonra hemen teslim ediyor. ?
 • Kameranın gördüğü her kare sinevizyon ekranından tüm salona yayınlanıyor. ?

?Kardelen Düğün Salonu adresi: Dokuz Eylül, Ulaştırma Cad. No:21/D, Gaziemir / İzmir.

Hemen Fiyat Al

Kına gecen için mekan arayışındaysan, Gaziemir’in en iyi kına salonları burada!

Jasmin Jardin Wedding

Jasmin Jardin Wedding bu özel günde içtenlikle söyleyeceğin “Evet!” sesinin özenle hazırlanan kır bahçesinde yankılanmasını amaçlıyor. Deneyimli ekibi ve yıllardır süregelen organizasyon tecrübesi ile isteklerini gerçeğe dönüştürüyor.

Açık kır alanında davet edeceğin 1000 kişiyi ağırlayabiliyor. Bu kır bahçesi rustik dekorlar ve romantik aksesuarlarla süslenerek iç açıcı bir atmosfere sahip oluyor.

Jasmin Jardin Wedding Gaziemir Düğün Fiyatları

Jasmin Jardin olabildiğince esnek fiyatlamalarla her bütçeden kişinin bu ayrıcalıklı düğün deneyiminden faydalanmasını amaçlıyor. Bundan dolayı çok çeşitli menü alternatifleri sunarak mutlaka bütçene uygun bir seçenek bulunmasını sağlıyor. Fiyatları tablomuzdan detaylı olarak inceleyebilirsin:

FiyatlarıKapasitesi
20 TL – 80 TL250 – 1000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Jasmin Jardin’i 360derece sanal tur ile keşfet ☝️

Ayrıcalıkları

 • Altın işlemeli suplalar, gösterişli şamdanlar ve beyaz tiffany sandalyeler sadelikle gösteriş arasındaki uyumu çok güzel yakalıyor.
 • Rustik dekorlar ve şık aksesuarlar kır alanını süslediği gibi fotoğraflar için de çok şık bir ambiyans yaratıyor.
 • Aklında daha farklı konseptler ve menüler bulunuyorsa dışarıdan catering ve organizasyon firması hizmeti alman konusunda hiçbir engel çıkarmıyor.?
 • Araç park yeri bulması da dert değil. 250 araçlık otopark ve vale hizmeti aracını güven içinde bırakabileceğin bir hizmet sağlıyor.
 • Farklı bir düğün olsun istiyorsan nedime ekibi, dans ekibi gibi daha birçok hizmet olanağı isteğin dahilinde düğününe dahil ediliyor. ?

?Jasmin Jardin adresi: Yeşil Mah, 40/7 Sk, No:6, Gaziemir / İzmir.

Hemen Fiyat Al

Sezai Esen Festival Düğün Salonu

İzmir Gaziemir düğün mekanları denilir de Sezai Esen Festival Düğün Salonu’na yer vermemek olmaz. Hem havuz başı düğün hem de kır düğünü konseptini bir arada sunmasıyla Gaziemir’in popüler düğün mekanları arasında yer alıyor.

Aldığı olumlu yorumlar da kalitesini kanıtlıyor. İstersen 100 kişilik butik bir düğün, istersen her türlü hizmetin yer aldığı 1000 kişilik devasa bir organizasyon fark etmeksizin her türlü davete kapılarını açıyor. 3 farklı alanda tüm konuklarını büyük bir memnuniyetle ve eksiksiz hizmetleri ile ağırlıyor.

Sezai Esen Festival Düğün Salonu Düğün Fiyatları

Mekan hizmetlerinde sağladığı esnekliği fiyatlarında da sağlıyor. 20 TL ile 80 TL arasında fiyatlanan çok çeşitli alternatif hizmetler sunuyor.

FiyatlarıKapasitesi
20 TL – 80 TL100 – 1000 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Dans ekibi düğününe bambaşka bir eğlence katıyor.
 • Sunulacak ikramlar ve mekanın süslenmesi konusunda bolca seçeneğe yer veriyor. Karar vermen zorlaşırsa organizasyon sorumlusu tüm yükü omuzlarından alıyor.?
 • Yaz düğünleri haricinde farklı mevsimlerde bir düğün yapmak istiyorsan veya düğünün sırasında olumsuz bir hava durumu ile karşılaşırsan 250 kişilik kapalı salon kapılarını açıyor.
 • 1000 araçlık otopark kapasitesi ulaşım kolaylığı sağlıyor.

? Sezai Esen Festival Düğün Salonu adresi ise şöyle: Gazikent, Akçay Cd. No:288, Gaziemir / İzmir.

Hemen Fiyat Al

Daha fazla kır düğünü mekanı keşfetmeye ne dersin?

Cengiz Aydın Kır Düğün Salonları

Gaziemir düğün salonları yazımızın son durağına gelmiş bulunuyoruz. Rustik dekorasyonları seviyorsan bu mekanı bayılacağını tahmin ediyoruz. Ahşap gazebolar, hasır süslemeler, asma lambalar ile göz alıcı bir dekorasyon seni bekliyor.

Gelişmiş ışıklandırma sistemleri sayesinde geceleri ayrı bir güzel gözüken mekan, geniş sahnesiyle de dans tutkunları açısından bir hayli tatmin edici gözüküyor. Her yöreden ezgilerin düğününe eşlik edeceği canlı müzik ve orkestranın geniş repertuarı ile şenlik gibi bir düğün hazırlanıyor.?

Cengiz Aydın Kır Düğün Salonları Düğün Fiyatları

Mekanın fiyatlarını organizasyon türü ve haftanın günleri belirliyor. Seçtiğin hizmetlere göre fiyatlar değişiklik gösteriyor.

FiyatlarıKapasitesi
30 TL – 80 TL500 kişi

*Ortalama kişi başı fiyatlarıdır. Hizmet içeriklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıcalıkları

 • Kameraman ve fotoğrafçı için ek bütçe ayırmana gerek yok. ?Mekanın pakete dahil olarak sağladığı hizmetler arasında video ve fotoğraf çekimleri de yer alıyor.
 • Özel bir konsept isteğin varsa mekan tarafından tüm detaylarıyla yerine getiriliyor. ? Dışarıdan organizasyon firmasından destek alman konusunda da özgür bırakıyor.
 • Profesyonel dans ekibinin sahnelediği dans gösterileri izleyenleri büyülüyor.?
 • Düğüne hazırlık sürecinde ihtiyacın olan her şeyin yer aldığı bir hazırlanma odası da işlerini oldukça kolaylaştırıyor.

? Cengiz Aydın Kır Düğün Salonu adresi: Beyaz Evler Mahallesi, 371 Sokak, No: 7, Gaziemir / İzmir.

Gaziemir’in en popüler düğün salonlarını incelemeye devam etmek ister misin?

En iyi Gaziemir açık ve kapalı düğün salonlarını ayrıntılı şekilde incelediğimiz içeriğimizin sonuna geldik. Her konseptten ve her hizmet skalasından çeşitli mekanlara yer vermeye gayret gösterdik.

İsteklerine ve bütçene uyan mekanlardan Hemen Fiyat Al butonuna tıklayarak daha uygun fiyata ve ayrıcalıklı avantajlarla yararlanabilirsin. Beğendiğin mekanları da yorumlar kısmına yazmayı unutma. Mutlulukla dolu bir düğün töreni dileriz.?

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!